Aktualności

Developed by JoomVision.com
Pierwsze zajęcia Orła już 29 stycznia

Pierwsze zajęcia Orła już 29 stycznia  

Już 29 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 rozpoczną podopieczni trenera Alana Reszki . Miejsce i godzinę pierwszego treningu podamy do wiadomości w przyszłym tygodniu . Poniżej...

Więcej

24 urodziny świętuje Emanuel Stawarz

24 urodziny świętuje Emanuel Stawarz 

W dniu dzisiejszym 14 stycznia  swoje 24 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Emanuel Stawarz. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!! 

Wszystkiego najlepszego - dużo zdrówka , szczęścia, pomyślności  i miłości oraz spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku wszystkim zawodnikom , działaczom sportowym , trenerom i kibicom w...

Więcej

36 urodziny Karola Janko ,, JANO ''

36 urodziny Karola Janko ,, JANO '' 

W dniu dzisiejszym 26 grudnia  swoje 36 urodziny świętuje obrońca Orła Sadowice Karol Janko. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich kibiców...

Więcej

 WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Zarząd Klubu Sportowego UKS Sadowice pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim zawodnikom naszego Klubu, trenerom oraz kibicom naszej drużyny...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Kolejna porażka Orła po kolejnym karnym

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

ORZEŁ SADOWICE - STRZELINIANKA STRZELIN 
0 - 1   ( 0 - 1 )

Bramka:

0-1 - Piotr Dewerenda - 36 min ( karny )

Żółte kartki:

Hylewicz, Ciołek, Ratajczak, Frukacz, Reszka - Orzeł ; Robak, Będkowski, Janiuk - Strzelinianka

Czerwona kartka:

/Krzysztof Będkowski - 57 min po drugiej żółtej kartce

Sędziowali:

Paweł Małecki, Marcin Hryc, Konrad Brożyna - KS Wrocław

Widzów:

50 osób

ORZEŁ:

Izbiański, Ratajczak, Janko (46' Brzęczek), Skrętkowicz (46' Misztal), Frukacz, Baś (81' Targoni), Ciołek (70' Stawarz), Hylewicz (51' Lisicki), Mikołajczak (51' Nowak), Matkowski, Reszka

STRZELINIANKA:

Janiuk, Kolanko, Korgul (81' Korzyński), Gocz, Robak, Dewerenda, Chytry, Wróblewski (59' Reszczyński), Będkowski, Rudzik (91' Lubecki)

Kolejnej porażki doznali podopieczni trenera Alana Reszki , którzy w drugim spotkaniu rundy wiosennej przegrali po rzucie karnym z Strzelinianką Strzelin.

Jako pierwsi groźnie zaatakowali zawodnicy Orła. Już w drugiej minucie z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką piłkę posłał Wojciech Ciołek .

Pięć minut później groźnie zrobiło się w polu karnym Orła . Jeden z zawodników Strzelinianki dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne do piłki doszedł jeden z zawodników i strzałem głową posłał piłkę nad poprzeczką bramki Orła , ale piłka jeszcze po rykoszecie dała jeszcze jeden rzut rożny dla Strzelinianki .

W 12 min poprzeczka bramki gości uchroniła ich od utraty bramki . Z rzutu wolnego piłkę w pole karne dośrodkował Kamil Frukacz , jeden z zawodników gości wybił piłkę tuż pod nogi na szesnasty metr do Ignacego Mikołajczaka , ten silnie uderzył na bramkę gości , lecz piłka odbiła się od poprzeczki i poszybowała w pole .

W 19 minucie ponownie groźnie zrobiło się w polu karnym przyjezdnych , po zagraniu Alana Reszki z prawej strony w pole karne do piłki doszedł Ignacy Mikołajczak i uderzył nad poprzeczką .

26 minucie tym razem asystuje Ignacy Mikołajczak który zagrywa piłkę do Jarosława Matkowskiego , ten w polu karnym strzela tuż nad poprzeczką bramki gości.

W 27 minucie pierwszy strzał w światło bramki oddają goście na na uderzenie sprzed pola karnego decyduje się Damian Rudzik , lecz pewnie interweniuje bramkarz miejscowych Kamil Izbiański .

W 31 minucie z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowuje Alan Reszka , obrońcy gości wybijają piłkę która trafia pod nogi Kamila Frukacza , a ten decyduje się na uderzenie sprzed pola karnego , a piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny .

36 minuta dramat w polu karnym Orła . Jeden z zawodników gości  dośrodkowuje w pole karne Orła z rzutu rożnego , piłka trafia przy wybiciu w rękę pomocnika Orła Kamila Basia , a sędzia bez wahania wskazuje na jedenasty metr boiska . Do piłki podchodzi Piotr Dewerenda i pewnym silnym strzałem pokonuje bramkarza Orła. 0-1 dla Strzelinianki .

Pierwsza połowa wietrznego spotkania w Sadowicach kończy się jednobramkowym prowadzeniem gości.

W 47 minucie Jarosław Matkowski zagrywa prostopadłą piłkę do Alana Reszki który urywa się obrońcom gości i wychodzi sam na sam z bramkarzem przyjezdnych , lecz golkiper Strzelinianki pewnie zatrzymuje napastnika Orła wyciągając piłkę sprzed nóg napastnikowi Orła.

W 53 min tym razem sprzed pola karnego decyduje się uderzyć Alan Reszka , a zmierzającą piłkę w okienko bramki pewnie broni wyciągnięty jak struna bramkarz gości.

57 minuta boisko opuszcza jeden zawodników gości który zostaje ukarany drugim żółtym kartonikiem po zagraniu piłki ręką.

Strzelinianka grająca w dziesiątkę cofa się broniąc korzystnego wyniku , a ekipa Orła bije głową w mur i atakuje cały czas na połowie gości.

63 min cała drużyna Strzelinianki łącznie z ławką rezerwowych domaga się drugiego rzutu karnego , po tym jak w polu karnym pada jeden z zawodników i domagają się wszyscy rzutu karnego , a zawodnik gości ewidentnie pada jak aktor w teatrze .

75 minuta Grzegorz Nowak z lewej strony boiska zagrywa w pole karne gości , a do piłki dochodzi Alan Reszka i strzela nad poprzeczką bramki gości .

81 minuta w polu karnym na strzał decyduje się Tomasz Lisicki i strzela minimalnie obok słupka bramki gości.

Takie sytuacje nie wykorzystane i brakuje szczęścia pod bramką gości .

86 min z prawej strony boiska urywa się Grzegorz Nowak i na szybkości wchodzi w pole karne i przy linii końcowej zostaje ewidentnie sfaulowany przez obrońce gości , a gwizdek sędziego głównego milczy . Tu w tej sytuacji ewidentny faul na pomocniku Orła a sędzia nie reaguje .

90 min na ostatni strzał sprzed pola karnego w regulaminowym czasie gry decyduje się Tomasz Lisicki , lecz dobrze ustawiony bramkarz gości paruje futbolówkę na rzut  rożny .

Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry 5 minut , a Orzeł nie zwalnia z tępa i nadal usilnie atakuje na bramkę gości dążąc do doprowadzenia do remisu .

Ławka rezerwowych szaleje nerwowo odliczając i krzycząc do sędziego że za dużo doliczył . Nerwy Nerwy na ławce rezerwowych Strzelinianki , a sędzia asystent nie reaguje na porządek w strefie technicznej i po chwili dochodzi do ostrej wymiany słów pomiędzy ekipą gości .

95 minuta doliczonego czasu gry , goście krzyczą koń to spotkanie, kończ to spotkanie ,  a Orzeł strzela bramkę która nie zostaje uznana . Piłkę z autu wrzuca daleko w pole karne Grzegorz Nowak , ta na drugim słupku trafia do Alana Reszki , a ten pakuje ją do bramki Jest Jest Jest wszyscy w ekipie Orła się cieszą , a najsłabszy asystent numer 2 dopatruje się spalonego gdzie przed Alanem był jeszcze jeden z zawodników gości . Tak Orzeł gra do końca , a jedną pomyłką sędziego asystenta Orzeł przegrywa kolejne spotkanie i kolejne po rzucie karnym . Sędzia kończy spotkanie , a asystent nie umie wyjaśnić dlaczego podniósł chorągiewkę do góry . Trudno taka jest piłka nożna , gramy dalej i walczymy do końca .....

Już za tydzień powalczymy w Żórawinie z miejscową ekipą o pierwsze trzy punkty w rundzie jesiennej . Spotkanie zostanie rozegrane w niedziele 15 kwietnia o godzinie 16:00 . Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Żórawinie na pojedynek Orła z miejscowym KS-em .

Do boju Orzełek , głowy do góry gramy dalej !!!

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA