Aktualności

Developed by JoomVision.com
100 lat 100 lat niech żyje żyje nam Prezes Klubu Orła Sadowice

100 lat 100 lat niech żyje żyje nam Prezes Klubu Orła Sadowice 

W dniu dzisiejszym 21 maja  swoje 42 urodziny świętuje PREZES KLUBU ORŁA SADOWICE - ROBERT SKRĘTKOWICZ Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny oraz wszystkich kibiców naszej...

Więcej

Jutro kolejnym rywalem na wyjeździe Nefryt Jordanów Śląski

Jutro kolejnym rywalem na wyjeździe Nefryt Jordanów Śląski  

NEFRYT JORDANÓW ŚLĄSKI - ORZEŁ SADOWICE Jutro rozegramy kolejne spotkanie ligowe . Tym razem na wyjeździe w Jordanowie Śląskim podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się z miejscowym Nefrytem...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Już jutro na własnym boisku z Osiekiem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

ORZEŁ SADOWICE LZS OSIEK

Już jutro o godzinie 16:00 po dwutygodniowej przerwie ponownie na boisko powrócą podopieczni trenera Alana Reszki którzy na własnym boisku zmierzą się  z LZS Osiekiem. Jutrzejszy nasz rywal aktualnie zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 31 punktów. W dotychczas rozegranych spotkaniach nasz najbliższy rywal schodził z boiska jak zwycięzca pokonując swoich rywali w dziewięciu spotkaniach, cztery razy podzielił się punktami z rywalami oraz dwa razy ekipa z Osieka schodziła pokonana z boiska .

W ostatniej kolejce ligowej ekipa z Osieka pokonała na własnym boisku Ambrozje Bogdaszowice 7-1, natomiast nasza drużyna zremisowała na wyjeździe w Wierzbicach 1-1.

W rundzie jesiennej w spotkaniu rozegranym w Osieku nasza drużyna doznała porażki , aż 4-1. Jedyną honorową bramkę dla naszej ekipy drużyny strzelił Emanuel Stawarz.

Jedna porażka , jedno zwycięstwo , jeden remis tak na swoim koncie notują podopieczni trenera Alana Reszki którzy w dniu jutrzejszym na własnym boisku powalczą o kolejne punkty i zapowiadają walkę o trzy punkty o które muszą powalczyć do 90 minuty .

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Sadowic o godzinie 16:00 , aby zobaczyć naszych Orzełków walce o zwycięstwo .

Do boju ORZEŁEK po trzy punkty marsz - marsz - marsz - trzy punkty na swoje konto zapisać masz .

 

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Następny mecz

Kolejka[ 22]
Datum So., 25. Maj. 2019 Beginn 15:00
KS Polonia Bielany Wrocławskie
KS Polonia Bielany Wrocła
Orzeł Sadowice
Orzeł SadowiceTerminarz
-:- Następny mecz