Aktualności

Developed by JoomVision.com
WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce  

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO Drodzy przyjaciele, znajomi i rodzinko zbieramy na wózek inwalidzki dla Wiktorii. Niestety stary jest już za mały. Koszt wózka to 12.500 zł. -NFZ dofinansowuje 3000...

Więcej

29 urodziny trenera Alana Reszki

29 urodziny trenera Alana Reszki 

29 lat temu 21 lutego urodził się grający trener Orła Sadowice Alan Reszka, który dzisiaj świętuje swoje 29 urodziny . Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła...

Więcej

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice  

SOKÓŁ II MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE  4 - 1 ( 1 - 1 ) W dniu dzisiejszym lepszą drużyną w pierwszy sparingu Orła z Sokołem okazała się ekipa z Marcinkowic która pokonała Orła 4-1. Jedyną...

Więcej

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice  

SOKÓŁ MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w pierwszym sparingu który rozegrają w Siechnicach z Sokołem II Marcinkowice...

Więcej

30 urodziny Grzegorza Nowaka

30 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 lutego  swoje 30 urodziny świętuje obrońca / pomocnik Orła Sadowice Grzegorz Nowak. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2010/2011
Terminarz dla KLASA OKRĘGOWA 2010/2011

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat
1 14.08.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Sokół Wielka Lipa0 - 1
1 14.08.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Polonia Jaszowice0 - 0
1 14.08.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 8
1 14.08.2010 15:00 h Widawa Bierutów - KP Brzeg Dolny0 - 2
1 14.08.2010 15:00 h MKP Wołów - Sokół Smolec0 - 0
1 14.08.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - KS Łozina0 - 0
1 14.08.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Foto-Higiena Gać0 - 2
1 14.08.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Barycz Milicz3 - 0
2 21.08.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Polonia Środa Śląska0 - 3
2 21.08.2010 15:00 h KS Łozina - Parasol Wrocław3 - 1
2 21.08.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - MKP Wołów0 - 2
2 21.08.2010 15:00 h Sokół Smolec - Widawa Bierutów6 - 0
2 21.08.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - Sokół Marcinkowice2 - 1
2 21.08.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - WKP Odra Wrocław2 - 1
2 21.08.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - Orzeł Sadowice0 - 1
2 21.08.2010 15:00 h Barycz Milicz - Sokół Wielka Lipa2 - 2
3 25.08.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 0
3 25.08.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Polonia Jaszowice3 - 1
3 25.08.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - Sokół Smolec3 - 2
3 25.08.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - KP Brzeg Dolny2 - 1
3 25.08.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Foto-Higiena Gać1 - 2
3 25.08.2010 15:00 h MKP Wołów - KS Łozina1 - 1
3 25.08.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Wiwa Goszcz3 - 0
3 25.08.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Barycz Milicz4 - 2
4 28.08.2010 15:00 h Barycz Milicz - Polonia Jaszowice0 - 0
4 28.08.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - MKP Wołów1 - 5
4 28.08.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Parasol Wrocław2 - 2
4 28.08.2010 15:00 h KS Łozina - Widawa Bierutów1 - 0
4 28.08.2010 15:00 h Sokół Smolec - WKP Odra Wrocław3 - 2
4 28.08.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - Sokół Marcinkowice2 - 0
4 28.08.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Sokół Wielka Lipa1 - 0
4 28.08.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - Orzeł Sadowice0 - 1
5 04.09.2010 15:00 h MKP Wołów - Polonia Środa Śląska2 - 0
5 04.09.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Barycz Milicz1 - 1
5 04.09.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 2
5 04.09.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - KP Brzeg Dolny1 - 0
5 04.09.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Sokół Smolec4 - 1
5 04.09.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Foto-Higiena Gać0 - 1
5 04.09.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - KS Łozina2 - 1
5 04.09.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Wiwa Goszcz1 - 3
6 11.09.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - Orzeł Sadowice1 - 1
6 11.09.2010 15:00 h Sokół Smolec - Sokół Wielka Lipa1 - 4
6 11.09.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - Polonia Jaszowice3 - 0
6 11.09.2010 15:00 h Barycz Milicz - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 1
6 11.09.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Widawa Bierutów1 - 1
6 11.09.2010 15:00 h Parasol Wrocław - MKP Wołów0 - 3
6 11.09.2010 15:00 h KS Łozina - WKP Odra Wrocław2 - 4
6 11.09.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Sokół Marcinkowice3 - 2
7 18.09.2010 15:00 h Barycz Milicz - MKP Wołów0 - 2
7 18.09.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - KP Brzeg Dolny1 - 1
7 18.09.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - Sokół Smolec1 - 2
7 18.09.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Wiwa Goszcz0 - 1
7 18.09.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Foto-Higiena Gać0 - 1
7 18.09.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - KS Łozina4 - 2
7 18.09.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Parasol Wrocław3 - 0
7 18.09.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - Polonia Środa Śląska2 - 1
8 25.09.2010 15:00 h Sokół Smolec - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 5
8 25.09.2010 15:00 h Barycz Milicz - KP Brzeg Dolny0 - 1
8 25.09.2010 15:00 h MKP Wołów - Widawa Bierutów4 - 1
8 25.09.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Sokół Marcinkowice3 - 1
8 25.09.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - WKP Odra Wrocław0 - 0
8 25.09.2010 15:00 h KS Łozina - Sokół Wielka Lipa0 - 1
8 25.09.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Orzeł Sadowice1 - 0
8 25.09.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - Polonia Jaszowice5 - 0
9 02.10.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Polonia Środa Śląska2 - 0
9 02.10.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Parasol Wrocław1 - 2
9 02.10.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - MKP Wołów1 - 3
9 02.10.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Barycz Milicz2 - 0
9 02.10.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - Sokół Smolec0 - 0
9 02.10.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Foto-Higiena Gać0 - 0
9 02.10.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - KS Łozina1 - 1
9 02.10.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Wiwa Goszcz1 - 0
10 09.10.2010 15:00 h Barycz Milicz - Sokół Smolec1 - 1
10 09.10.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - KP Brzeg Dolny2 - 0
10 09.10.2010 15:00 h KS Łozina - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 1
10 09.10.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Polonia Jaszowice3 - 2
10 09.10.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Sokół Wielka Lipa1 - 1
10 09.10.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Orzeł Sadowice0 - 1
10 09.10.2010 15:00 h MKP Wołów - WKP Odra Wrocław1 - 0
10 09.10.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Sokół Marcinkowice3 - 0
11 16.10.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - Barycz Milicz2 - 1
11 16.10.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Widawa Bierutów2 - 1
11 16.10.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - MKP Wołów1 - 0
11 16.10.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Parasol Wrocław5 - 1
11 16.10.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - Polonia Środa Śląska0 - 0
11 16.10.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Wiwa Goszcz4 - 0
11 16.10.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - KS Łozina2 - 0
11 16.10.2010 15:00 h Sokół Smolec - Foto-Higiena Gać0 - 4
12 23.10.2010 15:00 h Barycz Milicz - Foto-Higiena Gać1 - 2
12 23.10.2010 15:00 h KS Łozina - Sokół Smolec0 - 1
12 23.10.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - KP Brzeg Dolny2 - 1
12 23.10.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 3
12 23.10.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Polonia Jaszowice0 - 2
12 23.10.2010 15:00 h MKP Wołów - Sokół Wielka Lipa0 - 0
12 23.10.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Orzeł Sadowice4 - 2
12 23.10.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - WKP Odra Wrocław0 - 1
13 30.10.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Barycz Milicz3 - 0
13 30.10.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Sokół Marcinkowice3 - 1
13 30.10.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Widawa Bierutów1 - 2
13 30.10.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - MKP Wołów1 - 1
13 30.10.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Parasol Wrocław3 - 1
13 30.10.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - Polonia Środa Śląska3 - 0
13 30.10.2010 15:00 h Sokół Smolec - Wiwa Goszcz2 - 1
13 30.10.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - KS Łozina2 - 0
14 06.11.2010 15:00 h Barycz Milicz - KS Łozina1 - 2
14 06.11.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Foto-Higiena Gać1 - 0
14 06.11.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Sokół Smolec2 - 2
14 06.11.2010 15:00 h Parasol Wrocław - KP Brzeg Dolny0 - 2
14 06.11.2010 15:00 h MKP Wołów - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 3
14 06.11.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Polonia Jaszowice3 - 0
14 06.11.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - Sokół Wielka Lipa0 - 3
14 06.11.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Orzeł Sadowice1 - 1
15 13.11.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Barycz Milicz3 - 1
15 13.11.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - WKP Odra Wrocław2 - 1
15 13.11.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - Sokół Marcinkowice3 - 0
15 13.11.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Widawa Bierutów2 - 1
15 13.11.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - MKP Wołów1 - 2
15 13.11.2010 15:00 h Sokół Smolec - Parasol Wrocław6 - 0
15 13.11.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - Polonia Środa Śląska2 - 1
15 13.11.2010 15:00 h KS Łozina - Wiwa Goszcz2 - 0
16 12.03.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Orzeł Sadowice2 - 0
16 12.03.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - WKP Odra Wrocław4 - 1
16 12.03.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Sokół Marcinkowice1 - 2
16 12.03.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Widawa Bierutów1 - 0
16 12.03.2011 15:00 h Sokół Smolec - MKP Wołów1 - 1
16 12.03.2011 15:00 h KS Łozina - Polonia Środa Śląska1 - 2
16 12.03.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Parasol Wrocław7 - 0
16 12.03.2011 15:00 h Barycz Milicz - Wiwa Goszcz1 - 3
17 19.03.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - Wiwa Goszcz2 - 0
17 19.03.2011 15:00 h Parasol Wrocław - KS Łozina1 - 1
17 19.03.2011 15:00 h MKP Wołów - Foto-Higiena Gać3 - 7
17 19.03.2011 15:00 h Widawa Bierutów - Sokół Smolec3 - 0
17 19.03.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - KP Brzeg Dolny0 - 1
17 19.03.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 1
17 19.03.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - Polonia Jaszowice4 - 2
17 19.03.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Barycz Milicz3 - 0
18 26.03.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Orzeł Sadowice1 - 0
18 26.03.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - Sokół Wielka Lipa0 - 1
18 26.03.2011 15:00 h Sokół Smolec - Sokół Marcinkowice0 - 0
18 26.03.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - WKP Odra Wrocław4 - 0
18 26.03.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Widawa Bierutów0 - 1
18 26.03.2011 15:00 h KS Łozina - MKP Wołów0 - 1
18 26.03.2011 15:00 h Wiwa Goszcz - Parasol Wrocław5 - 2
18 26.03.2011 15:00 h Barycz Milicz - Polonia Środa Śląska1 - 3
19 02.04.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - Barycz Milicz7 - 0
19 02.04.2011 15:00 h MKP Wołów - Wiwa Goszcz0 - 2
19 02.04.2011 15:00 h Parasol Wrocław - Polonia Środa Śląska1 - 2
19 02.04.2011 15:00 h Widawa Bierutów - KS Łozina1 - 1
19 02.04.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - Sokół Smolec1 - 0
19 02.04.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - Foto-Higiena Gać1 - 3
19 02.04.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Czarni Jelcz-Laskowice4 - 2
19 02.04.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - KP Brzeg Dolny0 - 3
20 09.04.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - MKP Wołów4 - 1
20 09.04.2011 15:00 h Barycz Milicz - Parasol Wrocław3 - 1
20 09.04.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Polonia Jaszowice3 - 1
20 09.04.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Sokół Wielka Lipa3 - 0
20 09.04.2011 15:00 h Sokół Smolec - Orzeł Sadowice0 - 5
20 09.04.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - WKP Odra Wrocław2 - 0
20 09.04.2011 15:00 h KS Łozina - Sokół Marcinkowice3 - 0
20 09.04.2011 15:00 h Wiwa Goszcz - Widawa Bierutów2 - 0
21 16.04.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - Foto-Higiena Gać1 - 3
21 16.04.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Sokół Smolec1 - 4
21 16.04.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - KP Brzeg Dolny1 - 0
21 16.04.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Barycz Milicz5 - 0
21 16.04.2011 15:00 h Widawa Bierutów - Polonia Środa Śląska1 - 1
21 16.04.2011 15:00 h MKP Wołów - Parasol Wrocław1 - 0
21 16.04.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - KS Łozina0 - 0
21 16.04.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - Wiwa Goszcz1 - 1
22 22.04.2011 15:00 h MKP Wołów - Barycz Milicz1 - 0
22 22.04.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Czarni Jelcz-Laskowice3 - 1
22 22.04.2011 15:00 h Sokół Smolec - Polonia Jaszowice0 - 3
22 22.04.2011 15:00 h Wiwa Goszcz - WKP Odra Wrocław1 - 2
22 22.04.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Sokół Wielka Lipa1 - 0
22 22.04.2011 15:00 h KS Łozina - Orzeł Sadowice4 - 1
22 22.04.2011 15:00 h Parasol Wrocław - Widawa Bierutów0 - 0
22 22.04.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - Sokół Marcinkowice1 - 3
23 30.04.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Sokół Smolec3 - 1
23 30.04.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Barycz Milicz5 - 0
23 30.04.2011 15:00 h Widawa Bierutów - MKP Wołów1 - 1
23 30.04.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - Parasol Wrocław2 - 0
23 30.04.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - Polonia Środa Śląska0 - 2
23 30.04.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - KS Łozina2 - 0
23 30.04.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - Wiwa Goszcz2 - 1
23 30.04.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - Foto-Higiena Gać1 - 1
24 07.05.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - Orzeł Sadowice3 - 2
24 07.05.2011 15:00 h Parasol Wrocław - WKP Odra Wrocław0 - 1
24 07.05.2011 15:00 h MKP Wołów - Sokół Marcinkowice1 - 0
24 07.05.2011 15:00 h Barycz Milicz - Widawa Bierutów1 - 2
24 07.05.2011 15:00 h Sokół Smolec - KP Brzeg Dolny0 - 4
24 07.05.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 0
24 07.05.2011 15:00 h KS Łozina - Polonia Jaszowice2 - 1
24 07.05.2011 15:00 h Wiwa Goszcz - Sokół Wielka Lipa0 - 2
25 14.05.2011 15:00 h Sokół Smolec - Barycz Milicz2 - 0
25 14.05.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Foto-Higiena Gać2 - 0
25 14.05.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - KS Łozina5 - 0
25 14.05.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - Wiwa Goszcz0 - 2
25 14.05.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Polonia Środa Śląska0 - 0
25 14.05.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - Parasol Wrocław2 - 0
25 14.05.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - MKP Wołów0 - 1
25 14.05.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - Widawa Bierutów2 - 0
26 21.05.2011 15:00 h Barycz Milicz - Sokół Marcinkowice1 - 2
26 21.05.2011 15:00 h Widawa Bierutów - WKP Odra Wrocław2 - 1
26 21.05.2011 15:00 h MKP Wołów - Orzeł Sadowice1 - 1
26 21.05.2011 15:00 h Parasol Wrocław - Sokół Wielka Lipa1 - 4
26 21.05.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - Polonia Jaszowice1 - 2
26 21.05.2011 15:00 h Wiwa Goszcz - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 3
26 21.05.2011 15:00 h KS Łozina - KP Brzeg Dolny0 - 4
26 21.05.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Sokół Smolec2 - 0
27 25.05.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Barycz Milicz6 - 0
27 25.05.2011 15:00 h Sokół Smolec - KS Łozina0 - 1
27 25.05.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Wiwa Goszcz2 - 1
27 25.05.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Polonia Środa Śląska4 - 1
27 25.05.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - Parasol Wrocław0 - 1
27 25.05.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - MKP Wołów4 - 1
27 25.05.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - Widawa Bierutów2 - 2
27 25.05.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - Sokół Marcinkowice1 - 2
28 28.05.2011 15:00 h Barycz Milicz - WKP Odra Wrocław1 - 1
28 28.05.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - Orzeł Sadowice2 - 0
28 28.05.2011 15:00 h Widawa Bierutów - Sokół Wielka Lipa1 - 2
28 28.05.2011 15:00 h MKP Wołów - Polonia Jaszowice3 - 5
28 28.05.2011 15:00 h Parasol Wrocław - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 2
28 28.05.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - KP Brzeg Dolny2 - 1
28 28.05.2011 15:00 h Wiwa Goszcz