Aktualności

Developed by JoomVision.com

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk piątek, 10 maja 2019 16:59

NEFRYT JORDANÓW ŚLĄSKI - ORZEŁ SADOWICE

Jutro rozegramy kolejne spotkanie ligowe . Tym razem na wyjeździe w Jordanowie Śląskim podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się z miejscowym Nefrytem drużyną która aktualnie  zajmuje dwunaste miejsce z dorobkiem dwunastu punktów . W dotychczas rozegranych spotkaniach nasz jutrzejszy rywal zgromadził na swoim koncie trzy wygrane oraz trzy remisy dokładając jedenaście porażek . W ostatniej kolejce ligowej Nefryt przegrał wysoko na wyjeździe w Osieku z miejscową ekipą 8-2 , natomiast nasza drużyna również doznała porażki tym razem przegrywając na własnym boisku w derbach z Ambrozją Bogdaszowice 1-5 .

W rundzie jesiennej w Sadowicach rozegranym spotkaniu pomiędzy Orłem a Nefrytem obie ekipy podzieliły się punktami remisując 3-3 . 0-1 - Marcin Lisowski - 8 min  0-2 - Marcin Lisowski - 34 min 1-2 - Alan Reszka - 36 min 1-3 - Artur Ziemba - 39 min 2-3 - Karol Janko - 56 min 3-3 - Alan Reszka - 69 min.

Po ostatnich porażkach zapisanych na swoich kontach obie ekipy przystąpią do sobotniego starcia podwójnie zmotywowani aby zmazać plamę porażki i zgarnąć kolejne trzy punkty. Drużyna Orła plasuje się w tabeli ligowej na piątym miejscu i na pewno przed jutrzejszym spotkaniem jest zdecydowanym faworytem , ale to wszystko okaże się po 90 minutach jutrzejszego spotkania na które już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców do Jordanowa Ślaskiego o godzinie 16:00

Do boju Orzełek po trzy punkty w jutrzejszym spotkaniu marsz marsz marsz !!!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk środa, 08 maja 2019 15:02

W dniu dzisiejszym 8 maja swoje 32 urodziny świętował obrońca  Orła Sadowice Kamil Frukacz.

Z okazji wczorajszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich kibiców naszej drużyny składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego , dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz spełnienia wszystkich marzeń w życiu prywatnym, zawodowym i sportowym.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO FRUKI !!! STO LAT STO LAT NIECH  ŻYJE NAM - A KTO KAMIL FRUKACZ !!!

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk sobota, 04 maja 2019 08:59


ORZEŁ SADOWICE AMBROZJA BOGDASZOWICE

W dniu dzisiejszym już za cztery godziny podopieczni trenera Alana Reszki podejmą na własnym boisku w derbach Gminy Kąty Wrocławskie drużyną Ambrozji Bogdaszowice. Aktualnie nasz dzisiejszy rywal za miedzy zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 24 punktów . W dotychczas rozegranych spotkaniach Ambrozja odniosła 8 zwycięstw oraz 9 porażek zdobywając 32 bramki / tracąc 31 . W ostatniej kolejce Ambrozja przegrała na własnym boisku z Polonią Jaszowice 1-3 , my również odnieśliśmy porażkę przegrywając na własnym boisku z LZS Osiekiem 2-4 .

W rundzie jesiennej Orzeł pokonał Ambrozje 1-3 w spotkaniu rozegranym w Kątach Wrocławskich . Po jednej bramce w pierwszym spotkaniu zdobyli - Kamil Baś , Mateusz Misztal, Karol Janko .

Już dzisiaj również liczymy na trzy punkty o które Orzełek powalczy na własnym boisku , aby zmazać plamę po ostatniej porażce i uplasować się wyżej w tabeli .

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Sadowic o godzinie 15:00

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk piątek, 26 kwietnia 2019 19:57

ORZEŁ SADOWICE LZS OSIEK

Już jutro o godzinie 16:00 po dwutygodniowej przerwie ponownie na boisko powrócą podopieczni trenera Alana Reszki którzy na własnym boisku zmierzą się  z LZS Osiekiem. Jutrzejszy nasz rywal aktualnie zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 31 punktów. W dotychczas rozegranych spotkaniach nasz najbliższy rywal schodził z boiska jak zwycięzca pokonując swoich rywali w dziewięciu spotkaniach, cztery razy podzielił się punktami z rywalami oraz dwa razy ekipa z Osieka schodziła pokonana z boiska .

W ostatniej kolejce ligowej ekipa z Osieka pokonała na własnym boisku Ambrozje Bogdaszowice 7-1, natomiast nasza drużyna zremisowała na wyjeździe w Wierzbicach 1-1.

W rundzie jesiennej w spotkaniu rozegranym w Osieku nasza drużyna doznała porażki , aż 4-1. Jedyną honorową bramkę dla naszej ekipy drużyny strzelił Emanuel Stawarz.

Jedna porażka , jedno zwycięstwo , jeden remis tak na swoim koncie notują podopieczni trenera Alana Reszki którzy w dniu jutrzejszym na własnym boisku powalczą o kolejne punkty i zapowiadają walkę o trzy punkty o które muszą powalczyć do 90 minuty .

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Sadowic o godzinie 16:00 , aby zobaczyć naszych Orzełków walce o zwycięstwo .

Do boju ORZEŁEK po trzy punkty marsz - marsz - marsz - trzy punkty na swoje konto zapisać masz .

 

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk sobota, 20 kwietnia 2019 21:49

Działacze Klubu Sportowego Orzeł Sadowice pragną wszystkim swoim zawodnikom, kibicom i sponsorom naszego Klubu złożyć najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy każdego z Was  radością, spokojem i zdrowiem a tegoroczne Święta Wielkanocne niech będą czasem wspólnego rodzinnego wytchnienia i szczęścia.

Smacznego jajka oraz mokrego dyngusa w lany poniedziałek życzy Zarząd Klubu Orła Sadowice.

   

Strona 4 z 189

Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości