Aktualności

Developed by JoomVision.com

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk sobota, 23 marca 2019 20:42

ORZEŁ SADOWICE - GALAKTICOS SOLNA 
0 - 3   ( 0 - 3 )

Bramki:

0-1 - Mateusz Drabicki - 10 min

0-2 - Mateusz Drabicki - 15 min

0-3 - Mateusz Drabicki - 21 min

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk piątek, 22 marca 2019 22:09

Tuż przed rundą wiosenną w sezonem 2018/2019 informujemy o nowych nabytkach do drużyny Orła Sadowice.

Nowymi twarzami które dołączyły do drużyny Orła Sadowice są następujący zawodnicy którzy już ubiegłych latach reprezentowali drużyną Orła na wyższy szczeblach rozgrywkowych i teraz wracają do naszej drużyny - Karol Domagała - ostatnio Polonia Jaszowice , Wojciech Ciołek - Ślęża Ciepłowody, Rafał Obała - Puma Pietrzykowice oraz nowe twarze Wojciech Mądry - bramkarz - Ślęza Wrocław , Artur Kowalczyk - obrońca - Piast Dobrzeń, Michał Kurlej - pomocnik - SpVgg Ziegetsdorf Regensburg ( Niemcy ), Mateusz Gudra - pomocnik w trakcie załatwiania certyfikatu

Z drużyną Orła Sadowice pożegnali się zawodnicy - Grzegorz Kiełkowski który zdecydował się  na przejście do MKS Siechnice, Paweł Ozieraniec - transfer definitywny do Sokoła Smolec , Kacper Targoni - transfer definitywny do LKS Stary Śleszów , Kamil Izbiański - nie wznowił treningów z drużyną , Rafał Rybak - zrezygnował z gry w barwach naszej drużyny.

Wszystkim nowym zawodnikom życzymy powodzenia i udanej rundy wiosennej w nowym sezonie 2018/2019 w barwach Orła Sadowice. A zawodnikom którzy zdecydowali się pożegnać z naszą drużyną życzymy powodzenia w nowych drużynach.

 

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk piątek, 22 marca 2019 21:18

ORZEŁ SADOWICE - GALAKTICOS SOLNA

Już małymi krokami kończy się przerwa zimowa oraz okres przygotowawczy do rundy wiosennej i już  jutro o godzinie 15:00 na własnym boisku w Sadowicach podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się z aktualny Wiceliderem drużyną z Solnej . Galakticos Solna po 12 spotkaniach ligowych aktualnie zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 25 punktów z siedmioma punktami straty do Lidera z Wierzbic . Natomiast podopiecznym Alana Reszki do wicelidera brakuje 2 punkty które miejmy nadzieje wywalczą w dniu jutrzejszym w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej. Po rundzie jesiennej jako wicelider ekipa z Solnej zanotowała na swoim koncie osiem zwycięstw , jeden remis oraz trzy porażki, między innymi jedną jako pierwszą odnotowali nasi rywale w pierwszym spotkaniu ligowym po bramce Konrada Hylewicza w 43 minucie .

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Sadowic w którym na pewno nie zabraknie emocji w walce o pierwsze wiosenne punkty, które mogą zapewnić wicelidera po pierwszej kolejce rewanżowej .

Do boju Orzełek w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej .

 

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk czwartek, 21 marca 2019 21:15

W dniu dzisiejszy 21 marca w pierwszym dniu wiosny swoje 31 urodziny świętuje powracający do drużyny Orła SADOWICE pomocnik naszej drużyny Wojtek Ciolek

Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich kibiców naszej drużyny składamy Wojtkowi najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego , dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz spełnienia wszystkich marzeń w życiu prywatnym, zawodowym i sportowym, a z drużyną Orła jak najlepszych wyników.
Dziękujemy przy okazji, że zdecydowałeś się wrócić do naszej drużyny aby pomóc naszemu zespołowi w walce o jak najlepsze wyniku w A klasie. 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WOJCIECH !!! STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM - A KTO WOJCIECH CIOŁEK !!!

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk piątek, 22 lutego 2019 19:54

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO

Drodzy przyjaciele, znajomi i rodzinko zbieramy na wózek inwalidzki dla Wiktorii. Niestety stary jest już za mały. Koszt wózka to 12.500 zł. -NFZ dofinansowuje 3000 zł. Brakuje jeszcze 9.500 zł. Jest to dla nas ogromna kwota, dlatego prosimy WAS o wsparcie. Od 15 lat Wiktoria walczy z padaczką lekooporną i opóźnieniem psychoruchowym. W XI.2018 r. rozpoznano u Wiktorii chorobę metaboliczną- deficyt fosforanu pirydoksaminy. Dzięki systematycznej rehabilitacji Wiki w domu radzi sobie całkiem nieżle- pokonuje niewielkie dystanse. Niestety wyjście na spacer, do lekarza wiąże się z tym, że potrzebny nam jest wózek. Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą kwotę oraz za udostępnianie prośby. Z całego serca dziękujemy. Czy chcesz wesprzeć wraz ze mną szlachetny cel? Zbieram pieniądze na rzecz organizacji Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko", a każdy Twój datek ? zarówno mały, jak i duży ? będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz. Dziękuję za wsparcie. Informacje o organizacji Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" są podane poniżej. 

Cele fundacji:

-otwieranie i prowadzenie bezpłatnych subkont
-promowanie działalności rehabilitacyjnej
-aktywizowanie ludzi zdrowych, a zwłaszcza na rzecz działalności rehabilitacyjnej
-inicjowanie i wspieranie działalności naukowo-badawczej i popularno-naukowej w zakresie teorii i praktyki procesów rehabilitacyjnych osób niepełnosprawnych

https://www.facebook.com/donate/1519387538198535/2104027686342126/?fundraiser_source=feed

   

Strona 6 z 189

Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości