Aktualności

Developed by JoomVision.com
Sokół lepszy od Orła w derbach

Sokół lepszy od Orła w derbach  

ORZEŁ SADOWICE - SOKÓŁ SMOLEC  1 - 2   ( 0 - 1 ) Bramki: 0-1 Mariusz Stępiński - 20 min 1-1 - Alan Reszka - 74 min 1-2 - Łukasz Bielaszka - 89 min

Więcej

Ostatni mecz rundy jesiennej. Derby Orzeł kontra Sokół

Ostatni mecz rundy jesiennej. Derby Orzeł kontra Sokół 

ORZEŁ SADOWICE SOKÓŁ SMOLEC Już jutro w Sadowicach o godzinie 14:00 dojdzie do kolejnego spotkania derbowego , tym razem podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się z Sokołem Smolec . Nasz...

Więcej

Orzeł wygrywa z Polonią Jaszowice

Orzeł wygrywa z Polonią Jaszowice  

POLONIA JASZOWICE - ORZEŁ SADOWICE  1 - 4   ( 1 - 2 ) Bramki: 0-1 - Alan Reszka - 1 min , 1-1  -Radosław Karasek - 20 min , 1-2 - Kamil Baś - 40 min ( karny ) , 1-3 - Kamil Baś - 70 min...

Więcej

Jaksonów rozbity - wysoka wygrana Orła

Jaksonów rozbity - wysoka wygrana Orła  

ORZEŁ SADOWICE - POLONIA JAKSONÓW  9 - 2 ( 4 - 0 ) Bramki: 1-0 - Alan Reszka - 10 min , 2-0 - Kamil Frukacz - 21 min, 3-0 - Kamil Baś - 30 min (K), 4-0 - Kamil Frukacz - 41 min, 4-1 - Piotr...

Więcej

23 urodziny Macieja Fedorczuka

23 urodziny Macieja Fedorczuka 

W dniu dzisiejszym 03 listopada  swoje 23 urodziny świętuje pozyskany w letnim okienku transferowym pomocnik Orła Sadowice Maciej Fedorczuk. Maciek dołączył do drużyny Orła , ale rozegrał zaledwie...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk sobota, 25 sierpnia 2018 08:38

Kolejne wzmocnienia w dniu wczorajszym potwierdził Klub Orła Sadowice w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej . Z drużyną od dłuższego czasu trenowali Szasza Kowal który ostatnim sezonie grał w KS Byków oraz Maciej Fedorczuk który w ostatnim sezonie reprezentował barwy Foto-Higieny Gać II Osiek .

Witamy nowych zawodników w ekipie Orła Sadowice i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie 2018/2019

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk czwartek, 23 sierpnia 2018 08:09

GALAKTICOS SOLNA - ORZEŁ SADOWICE

Do startu ligi zostało już trzy dni , a drużynę Orła czeka już w niedziele o godzinie 11:00 pierwsze spotkanie ligowe, które zostanie rozegrane w Solnej z miejscowy Galakticosem . Będzie to pierwsze spotkanie o ligowe punkty pomiędzy Orłem a drużyną z Solnej . Mierzyliśmy się już z ekipą Solnej , ale to były sparingi przedsezonowe w sezonie 2014/2015 .

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Solnej , gdzie zapowiada się walka o pierwsze ligowe punkty , których tak łatwo ekipa z Sadowic nie odda .

Do boju Orzełek w pierwszym spotkaniu ligowym o pierwsze ligowe punkty.

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk czwartek, 23 sierpnia 2018 09:42

W drugiej rundzie Pucharu Polski strefy wrocławskiej rywalem zawodników Orła Sadowice będzie zespół Sokoła Smolec. Mecz odbędzie się 5 września na boisku w Smolcu .
Będzie to spotkanie otwierające derby Gminy Kąty Wrocławskie , bo na koniec rundy jesiennej 18 listopada zmierzymy się z Sokołem Smolec w Sadowicach o ligowe punkty.
Do boju Orzełek !!!

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk czwartek, 23 sierpnia 2018 08:49

Tuż przed nowym sezonem 2018/2019 informujemy o nowych nabytkach do drużyny Orła Sadowice. Z drużyną na kolejny sezon zostanie bramkarz Kamil Izbiański , który został zgłoszony do drużyny Orła na zasadzie transferu definitywnego.

Nowymi twarzami które dołączyły do drużyny Orła Sadowice , to Artur Derechowski - Pagel Komorniki , Grzegorz Kiełkowski - Błękitni Krzeczyn, Dominik Duda - LZS Zachowice, Konrad Majdak - Puma Pietrzykowice.

Z drużyną Orła Sadowice pożegnali się zawodnicy - Jarosław Matkowski który zdecydował się na powrót do Ambrozji Bogdaszowice , Wojciech Ciołek który został wypożyczony do Śląży Ciepłowody ( Okręg Wałbrzyski ) , Mateusz Nowak - transfer definitywny do Włókniarz Chełmsko Śląskie , Jakub Sułkowski - transfer czasowy Puma Pietrzykowice, Arkadiusz Targoni - transfer stały do Polonii Bielany Wrocław, Kacper Targoni - transfer czasowy Polonia Wrocław

Zarząd Klubu jest jeszcze w trakcie załatwiania kilku zawodników którzy na pewno do końca sierpnia zostaną potwierdzeni do składu Orła. O kolejnych nowych twarzach w barwach naszej drużyny poinformujemy w najbliższym czasie.

Wszystkim nowym zawodnikom życzymy powodzenia i udanej rundy jesiennej w nowym sezonie 2018/2019 w barwach Orła Sadowice. A zawodnikom którzy zdecydowali się pożegnać z naszą drużyną życzymy powodzenia w nowych drużynach.

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk środa, 15 sierpnia 2018 14:21

TUR WROCŁAW - ORZEŁ SADOWICE 
1- 5 ( 1- 2 )

W pierwszym spotkaniu o stawkę tym razem w spotkaniu w Pucharze Polski strefy Wrocławskiej podopieczni trenera Alana Reszki pokonali na wyjeździe Tur Wrocław 5-1 po bramkach Konrada Hylewicza , Karola Janko, Alana Reszki , Adama Ratajczaka i Kamila Frukacza .

   

Strona 7 z 180