Aktualności

Developed by JoomVision.com
31 urodziny Wojciecha Ciołka

31 urodziny Wojciecha Ciołka 

W dniu dzisiejszy 21 marca w pierwszym dniu wiosny swoje 31 urodziny świętuje powracający do drużyny Orła SADOWICE pomocnik naszej drużyny Wojtek Ciolek Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu...

Więcej

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce  

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO Drodzy przyjaciele, znajomi i rodzinko zbieramy na wózek inwalidzki dla Wiktorii. Niestety stary jest już za mały. Koszt wózka to 12.500 zł. -NFZ dofinansowuje 3000...

Więcej

29 urodziny trenera Alana Reszki

29 urodziny trenera Alana Reszki 

29 lat temu 21 lutego urodził się grający trener Orła Sadowice Alan Reszka, który dzisiaj świętuje swoje 29 urodziny . Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła...

Więcej

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice  

SOKÓŁ II MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE  4 - 1 ( 1 - 1 ) W dniu dzisiejszym lepszą drużyną w pierwszy sparingu Orła z Sokołem okazała się ekipa z Marcinkowic która pokonała Orła 4-1. Jedyną...

Więcej

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice  

SOKÓŁ MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w pierwszym sparingu który rozegrają w Siechnicach z Sokołem II Marcinkowice...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk czwartek, 23 sierpnia 2018 08:09

GALAKTICOS SOLNA - ORZEŁ SADOWICE

Do startu ligi zostało już trzy dni , a drużynę Orła czeka już w niedziele o godzinie 11:00 pierwsze spotkanie ligowe, które zostanie rozegrane w Solnej z miejscowy Galakticosem . Będzie to pierwsze spotkanie o ligowe punkty pomiędzy Orłem a drużyną z Solnej . Mierzyliśmy się już z ekipą Solnej , ale to były sparingi przedsezonowe w sezonie 2014/2015 .

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Solnej , gdzie zapowiada się walka o pierwsze ligowe punkty , których tak łatwo ekipa z Sadowic nie odda .

Do boju Orzełek w pierwszym spotkaniu ligowym o pierwsze ligowe punkty.

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk czwartek, 23 sierpnia 2018 09:42

W drugiej rundzie Pucharu Polski strefy wrocławskiej rywalem zawodników Orła Sadowice będzie zespół Sokoła Smolec. Mecz odbędzie się 5 września na boisku w Smolcu .
Będzie to spotkanie otwierające derby Gminy Kąty Wrocławskie , bo na koniec rundy jesiennej 18 listopada zmierzymy się z Sokołem Smolec w Sadowicach o ligowe punkty.
Do boju Orzełek !!!

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk czwartek, 23 sierpnia 2018 08:49

Tuż przed nowym sezonem 2018/2019 informujemy o nowych nabytkach do drużyny Orła Sadowice. Z drużyną na kolejny sezon zostanie bramkarz Kamil Izbiański , który został zgłoszony do drużyny Orła na zasadzie transferu definitywnego.

Nowymi twarzami które dołączyły do drużyny Orła Sadowice , to Artur Derechowski - Pagel Komorniki , Grzegorz Kiełkowski - Błękitni Krzeczyn, Dominik Duda - LZS Zachowice, Konrad Majdak - Puma Pietrzykowice.

Z drużyną Orła Sadowice pożegnali się zawodnicy - Jarosław Matkowski który zdecydował się na powrót do Ambrozji Bogdaszowice , Wojciech Ciołek który został wypożyczony do Śląży Ciepłowody ( Okręg Wałbrzyski ) , Mateusz Nowak - transfer definitywny do Włókniarz Chełmsko Śląskie , Jakub Sułkowski - transfer czasowy Puma Pietrzykowice, Arkadiusz Targoni - transfer stały do Polonii Bielany Wrocław, Kacper Targoni - transfer czasowy Polonia Wrocław

Zarząd Klubu jest jeszcze w trakcie załatwiania kilku zawodników którzy na pewno do końca sierpnia zostaną potwierdzeni do składu Orła. O kolejnych nowych twarzach w barwach naszej drużyny poinformujemy w najbliższym czasie.

Wszystkim nowym zawodnikom życzymy powodzenia i udanej rundy jesiennej w nowym sezonie 2018/2019 w barwach Orła Sadowice. A zawodnikom którzy zdecydowali się pożegnać z naszą drużyną życzymy powodzenia w nowych drużynach.

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk środa, 15 sierpnia 2018 14:21

TUR WROCŁAW - ORZEŁ SADOWICE 
1- 5 ( 1- 2 )

W pierwszym spotkaniu o stawkę tym razem w spotkaniu w Pucharze Polski strefy Wrocławskiej podopieczni trenera Alana Reszki pokonali na wyjeździe Tur Wrocław 5-1 po bramkach Konrada Hylewicza , Karola Janko, Alana Reszki , Adama Ratajczaka i Kamila Frukacza .

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk wtorek, 14 sierpnia 2018 15:46

TUR WROCŁAW - ORZEŁ SADOWICE

W dniu jutrzejszym podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w Rundzie wstępnej Pucharu Polski strefy Wrocławskiej w której rozegrają spotkanie we Wrocławiu z miejscowym Turem Wrocław ( aktualnym rywalem ligowym ) . Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 12:00 na obiekcie sportowym GEM przy ulicy Mianowskiego 2. Będzie to pierwsze spotkanie o stawkę podopiecznych Reszki , którzy wybiegną na boisko we Wrocławiu nico zmienionym składzie , jeszcze nie do końca , bo działacze klubu dopinają kilka transferów definitywnych lub czasowych i do pierwszego meczu o punkty w A klasie zostanie wszystko dograne na ostatni guzik .

Tym razem musimy powalczyć o pierwsze zwycięstwo przed nowym sezonem w Pucharze Polski na które zapraszamy wszystkich kibiców do Wrocławia.

   

Strona 10 z 183