Aktualności

Developed by JoomVision.com
Pierwsze zajęcia Orła już 29 stycznia

Pierwsze zajęcia Orła już 29 stycznia  

Już 29 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 rozpoczną podopieczni trenera Alana Reszki . Miejsce i godzinę pierwszego treningu podamy do wiadomości w przyszłym tygodniu . Poniżej...

Więcej

24 urodziny świętuje Emanuel Stawarz

24 urodziny świętuje Emanuel Stawarz 

W dniu dzisiejszym 14 stycznia  swoje 24 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Emanuel Stawarz. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!! 

Wszystkiego najlepszego - dużo zdrówka , szczęścia, pomyślności  i miłości oraz spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku wszystkim zawodnikom , działaczom sportowym , trenerom i kibicom w...

Więcej

36 urodziny Karola Janko ,, JANO ''

36 urodziny Karola Janko ,, JANO '' 

W dniu dzisiejszym 26 grudnia  swoje 36 urodziny świętuje obrońca Orła Sadowice Karol Janko. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich kibiców...

Więcej

 WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Zarząd Klubu Sportowego UKS Sadowice pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim zawodnikom naszego Klubu, trenerom oraz kibicom naszej drużyny...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk sobota, 19 maja 2012 19:40

 

W dniu dzisiejszym ekipa Orła wybrała się do Brzegu Dolnego na spotkanie ligowe z KP, z drużyną aspirującą do awansu . Jak się okazało po ostatnim gwizdku sędziego , drużyna Orła urwała punkty drużynie z Brzegu remisując 1-1.

Bramki:

0-1 - Piotr Brzęczek - 83 min - karny

1-1 - Robert Rosiński - 88 min

 

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk piątek, 18 maja 2012 22:54

W sobotę podopieczni trenera Jarosława Boguckiego zmierza się na wyjeździe w Brzegu Dolnym z wyżej notowanym rywalem, aspirującym do awansu KP Brzeg Dolny . Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie miejskim w Brzegu Dolnym .

Drużyna KP aktualnie zajmuje trzecie miejsce z jednym punktem straty do Lidera Polonii Środa Śląska . Podopieczni trenera Jerzego Szalińskiego w rozegranych dotychczas spotkaniach, zwyciężyli w 18 pojedynkach , 3 razy zremisowali swoje spotkania i 6 razy schodzili z boiska jako drużyna pokonana.

W ostatniej kolejce KP zwyciężyło w doliczonym czasie gry w Środzie Śląskiej 3-2 po bramce zwycięskiej bramkarza Grzegorza Paukszta , który zamienił  się w doliczonym czasie w role napastnika strzelając dla swojej drużyny zwycięską bramkę na wagę trzech punktów , natomiast nasza ekipa przegrała na własnym boisku z Starym Ślęszowem 1-2 .

W rundzie jesiennej w rozegranym spotkaniu na boisku w Sadowicach , drużyna Orła doznała wysokiej porażki przegrywając z KP 3-7 . Bramki dla naszej ekipy w spotkaniu jesiennym zdobyli Daniel Czajkowski, Paweł Ozieraniec, Sebastian Skrętkowicz, Dla KP po dwa trafienia zanotowali Marek Gacek , Dominik Maziarz  oraz po jednym trafieniu Maciej Pomicko, Kornel Sinicki, Robert Rosiński .

W jutrzejszym spotkaniu w Brzegu Dolnym zabraknie dwóch braci Czajkowskich , którzy muszą odpokutować karę po czwartej żółtej karce .

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz o Mistrzostwo Klasy Okręgowej  do Brzegu Dolnego .

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk sobota, 12 maja 2012 20:02

Kolejnej porażki doznali podopieczni trenera Jarosława Boguckiego , tym razem nie sprostali drużynie LKS Stary Śleszów przegrywając na własnym boisku 1-2.

Bramki:

0-1 - Marcin Lisowski - 76 min

1-1 - Daniel Czajkowski - 83 min - karny

1-2 - Radosław Iwan - 89 min

 

 

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk piątek, 11 maja 2012 09:45

W dniu jutrzejszym na boisku w Sadowicach podopieczni trenera Jarosława Boguckiego podejmą drużynę LKS Stary Śleszów .Po ostatnim remisie na własnym boisku i przegranej wyjazdowym spotkaniu drużyna Orła zajmuje jedenaste miejsce z dorobkiem 30 punktów , a nasz przeciwnik plasuje się aktualnie  na siódmej pozycji z dorobkiem 37 punktów . W tym sezonie podopieczni trenera Marcina Krzykowskiego w rozegranych spotkaniach zwyciężyli w dziesięciu meczach, siedem razy schodzili z boiska remisując swoje spotkania oraz dziewięć razy doznali porażki schodząc z palcu boju jako drużyna pokonana.

W ostatniej kolejce Stary Śleszów pokonał na wyjeździe faworyta do awansu KP Brzeg Dolny 2-0, natomiast nasza ekipa przegrała 1-0 w Obornikach Śląskich.

W rundzie jesiennej w spotkaniu rozegranym w Żórawinie drużyna Orła Sadków pokonała LKS Stary Śleszów 2-1 po dwóch trafieniach najlepszego strzelca Orła Artura Sieradzkiego i jednym honorowym golu dla Śleszowa Marcina Siwińskiego.

Każdy punkt dla drużyny Orła liczy się na wagę złota i dlatego w Sadowicach w jutrzejszym spotkaniu drużyna Orła łatwo broni nie odda i zapowiada walkę o punkty.

W ekipie gości zobaczymy na boisku byłych, grających kiedyś w barwach Orla zawodników aktualnie grających w Śleszowie Roberta Nowickiego , Michała Łuczaka oraz Łukasza Jaworskiego.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Sadowic

   

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Krzysztof Piluk sobota, 05 maja 2012 17:04

Po ostatnim remisie na własnym boisku podopieczni trenera Jarosław Boguckiego zmierzą się na wyjeździe w Obornikach Ślaskich z miejscowym Borem . W ostatniej kolejce zespół z Obornik zremisował na wyjeździe w Śleszowie 2-2.

Aktualnie Bór zajmuje dziewiąte miejsce z dorobkiem 34 punktów. W tym sezonie podopieczni trenera Marka Mrozińskiego zwyciężyli w dziesięciu spotkaniach ligowych , cztery razy zremisowali swoje spotkania i jedenaście razy ekipa z Obornik Śląskich schodziła z boiska jako drużyna pokonana.

W rundzie jesiennej w spotkaniu rozegranym w Sadowicach drużyna Orła bardzo wysoko rozgromiła naszego niedzielnego rywala aż 5-0 po dwóch trafieniach Artura Sieradzkiego i po jednym trafieniu Daniela Czajkowskiego , Łukasza Borczyńskiego oraz jednej bramce samobójczej .

W jutrzejszym spotkaniu ekipa z Sadkowa wystąpi bez trzech podstawowych zawodników Artura Sieradzkiego, Piotra Brzęczka i Marcina Małeckiego . Ten pierwszy nie zagra z powodu spraw rodzinnych, natomiast Piotr Brzęczek przebywa na urlopie wypoczynkowym , a Marcin Małecki jest kontuzjowany i nie zagra już do końca sezonu.

W osłabieniu ale ekipa z Sadkowa wybiera się do Obornik po bardzo ważne trzy punkty , które są nam bardzo potrzebne w walce o utrzymanie .

   

Strona 163 z 182