Aktualności

Developed by JoomVision.com
WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce  

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO Drodzy przyjaciele, znajomi i rodzinko zbieramy na wózek inwalidzki dla Wiktorii. Niestety stary jest już za mały. Koszt wózka to 12.500 zł. -NFZ dofinansowuje 3000...

Więcej

29 urodziny trenera Alana Reszki

29 urodziny trenera Alana Reszki 

29 lat temu 21 lutego urodził się grający trener Orła Sadowice Alan Reszka, który dzisiaj świętuje swoje 29 urodziny . Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła...

Więcej

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice  

SOKÓŁ II MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE  4 - 1 ( 1 - 1 ) W dniu dzisiejszym lepszą drużyną w pierwszy sparingu Orła z Sokołem okazała się ekipa z Marcinkowic która pokonała Orła 4-1. Jedyną...

Więcej

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice  

SOKÓŁ MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w pierwszym sparingu który rozegrają w Siechnicach z Sokołem II Marcinkowice...

Więcej

30 urodziny Grzegorza Nowaka

30 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 lutego  swoje 30 urodziny świętuje obrońca / pomocnik Orła Sadowice Grzegorz Nowak. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Jeden punkt Orła po remisie w Radwanicach i pięknej bramce Alana Reszki

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

KOLEKTYW RADWANICE - ORZEŁ SADOWICE  
2 - 2 ( 1 - 0 )

Bramki:

1-0 - Patryk Drożyński - 6 min

2-0 - Mateusz Brzęczek - 49 min ( karny )

2-1 - Wojciech Ciołek - 59 min ( karny )

2-2 - Alan Reszka - 86 min

Żółte kartki:

Stawiarz , Mróz, Chodorowski, Groffik, Książkowski - Kolektyw ; Ozieraniec, Matkowski, Nowak - Orzeł

Sędziowali:

Radosław Bielak, Mateusz Maj, Paweł Kucharczyk - KS Wrocław

Widzów:

50 osób

KOLEKTYW:

Dudziec, Książkowski, Gruszecki, Brzęczek, Papiernik (68' Groffik ), Stawiarz, Muraszkiewicz (90' Kamiński), Mróz, Chodorowski, Siudak

ORZEŁ:

Izbiański, Ratajczak, Brzęczek, Ozieraniec (63' Hylewicz), Frukacz, Baś (63' Lisicki), Ciołek, Matkowski, Nowak, Targoni (50' Stawarz ), Reszka

W piątkowy wieczór podopieczni trenera Alana Reszki rozegrali spotkanie wyjazdowe w Radwanicach . Piątkowe korki we Wrocławiu spowodowały delikatne opóźnienie zawodników Orła i szybką odprawę , rozgrzewkę i pierwszy gwizdek sędziego i szybko stracona bramka . Już w 4 minucie mogliśmy przegrywać  , lecz przed utratą bramki uchronił nas słupek bramki . Jeden z zawodników gospodarzy zagrał na lewą stronę boiska do Patryka Drożyńskiego , który zagrał do wbiegającego w pole karne Tomasza Siudaka który strzelił w słupek.

Ledwie minęło dwie minuty , a miejscowi wyszli na prowadzenie . Mateusz Brzęczek zagrywa w pole karne do Patryka Drożyńskiego , ten mija jeszcze jednego z obrońców Orła i pewnym strzałem pokonuje bramkarza Orła . 1-0 dla Kolektywu .

Zawodnicy Orła wracają już do gry i spotkanie z minuty na minutę staje się wyrównane i dochodzi również do groźnych sytuacji pod bramką miejscowych.

W 17 minucie z rzutu rożnego w pole karne dośrodkowuje Alan Reszka , a Grzegorz Nowak głową minimalnie posyła piłkę obok słupka bramki miejscowych.

26 min miejscowi wyprowadzają groźną kontrę , po której na strzał na bramkę decyduje się Patryk Drożyński , lecz uderzenie zblokowali obrońcy Orła i piłka poszybowała na rzut rożny.

Dwie minuty później groźnie zrobiło się w okolicach pola karnego gospodarzy , a na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Kamil Frukacz który posłał piłkę tuż nad poprzeczką bramki miejscowych.

35 min na strzał z dystansu decyduje się Alan Reszka i posyła piłkę nad poprzeczką bramki Orła.

43 min tym razem słupek bramki uratował od utraty bramki miejscowych . Z rzutu rożnego w pole karne dośrodkował Kamil Baś , do piłki w polu karny doszedł Kamil Frukacz i skierował głową piłkę w słupek .

Pierwsza połowa - dobra połowa wykonaniu obu ekip kończy się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy .

Druga odsłona spotkania rozpoczyna się od kolejnej bramki dla Kolektywu i kardynalnym błędzie sędziego prowadzącego spotkanie który odgwizduje rzut karny dla gospodarzy ( 7 karny przeciwko Orłowi w tej rundzie ) . Jeden z zawodników miejscowych próbując dośrodkować piłkę w pole karne trafił piłką w twarz zawodnika Orła Pawła Ozierańca , a sędzia asystent 1 podniósł chorągiewkę sygnalizując zagrane ręką . Karny z kapelusza i zawodnik Orła jeszcze został ukarany za przerwanie korzystnej akcji . Protesty ekipy Orła nic nie dały i sędzia wskazał na jedenasty metr . Do piłki doszedł Mateusz Brzęczek i pewnym strzałem z jedenastu metrów pokonał bramkarza Orła. 2-0 dla Kolektywu .

Trudno gramy dalej taka jest piłka i takie są decyzje sędziów .

W 51 min jeden z zawodników miejscowych próbuje zaskoczyć golkipera Orła strzelając z rzutu wolnego , lecz dobrą interwencją popisuje się bramkarz Orła.

w 59 min nasza drużyna strzela kontaktową bramkę z rzutu karnego po faulu na Kamilu Frukaczu . Do piłki podchodzi Wojciech Ciołek i pewnym strzałem strzela kontaktową bramkę dla Orła .

W 66 min rzutu karnego domagają się miejscowi , twierdząc że ich zawodnik zostaje sfaulowany przez naszego obrońce . Nie ma rzutu karnego gramy dalej .

Mecz staje się jeszcze bardziej zacięty i dochodzi w środkowej części boiska do kliku - kilkunastu fauli po obu stronach , a miejscowi jeszcze bardziej zaczynają grać agresywnie czego efektem są poturbowani Jarosław Matkowski i Kamil Frukacz.

79 minucie dochodzi do rozmowy pomiędzy zawodnikami  miejscowych oraz Orła . Sędzia obserwuje sytuacje i upomina ustnie zawodników . Ale nerwy puszczają trenerowi miejscowych który nie panuje nad sobą i zaczyna wulgarnymi słowami wyzywać ławkę Orła i zawodnika z pola . Po chwili ląduje na trybunach . Głowa boli że taki człowiek siedzi na ławce trenerskiej ...

Dochodzi 86 minuta spotkania . Przed polem karnym zostaje sfaulowany Kamil Frukacz , sędzia odgwizduje rzut wolny . Do piłki ustawionej na 25 metrze podchodzi Alan Reszka i oddaje strzał  życia , a bramkarz nie wie co się dzieje i gdzie jest piłka, a Ona zatrzepotała w Jego bramce . GOL GOL GOL 2-2 REMIS .

W 90 min drużyna Orła wychodzi na prowadzenie . Z rzutu rożnego w pole karne dośrodkowuje Alan Reszka, piłka trafia pod nogi Kamila Hylewicza , ten strzela i dochodzi do zmieszania na linii bramkowej piłka mija linie, ale sędzia nie uznaje bramki.

95 min spotkania kończy się mecz w Radwanicach . Drużyna Orła po Super Super Super spotkaniu remisuje z miejscowym Kolektywem .

Szkoda, ale był to najlepszy mecz wykonaniu podopiecznych trenera Alana Reszki.

Już za tydzień w Sadowicach drużyna Orła podejmie swojego imiennika , ale tego z Prusic . Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 5 maj o godzinie 17:00. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Sadowic .

Super Panowie - Do boju Orzełek !!!

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA