Aktualności

Developed by JoomVision.com
27 urodziny Konrada Majdaka

27 urodziny Konrada Majdaka 

W dniu dzisiejszym 1 grudnia  swoje 27 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Konrad Majdak Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich kibiców...

Więcej

Sokół lepszy od Orła w derbach

Sokół lepszy od Orła w derbach  

ORZEŁ SADOWICE - SOKÓŁ SMOLEC  1 - 2   ( 0 - 1 ) Bramki: 0-1 Mariusz Stępiński - 20 min 1-1 - Alan Reszka - 74 min 1-2 - Łukasz Bielaszka - 89 min

Więcej

Ostatni mecz rundy jesiennej. Derby Orzeł kontra Sokół

Ostatni mecz rundy jesiennej. Derby Orzeł kontra Sokół 

ORZEŁ SADOWICE SOKÓŁ SMOLEC Już jutro w Sadowicach o godzinie 14:00 dojdzie do kolejnego spotkania derbowego , tym razem podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się z Sokołem Smolec . Nasz...

Więcej

Orzeł wygrywa z Polonią Jaszowice

Orzeł wygrywa z Polonią Jaszowice  

POLONIA JASZOWICE - ORZEŁ SADOWICE  1 - 4   ( 1 - 2 ) Bramki: 0-1 - Alan Reszka - 1 min , 1-1  -Radosław Karasek - 20 min , 1-2 - Kamil Baś - 40 min ( karny ) , 1-3 - Kamil Baś - 70 min...

Więcej

Jaksonów rozbity - wysoka wygrana Orła

Jaksonów rozbity - wysoka wygrana Orła  

ORZEŁ SADOWICE - POLONIA JAKSONÓW  9 - 2 ( 4 - 0 ) Bramki: 1-0 - Alan Reszka - 10 min , 2-0 - Kamil Frukacz - 21 min, 3-0 - Kamil Baś - 30 min (K), 4-0 - Kamil Frukacz - 41 min, 4-1 - Piotr...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Jeden punkt Orła po remisie w Radwanicach i pięknej bramce Alana Reszki

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

KOLEKTYW RADWANICE - ORZEŁ SADOWICE  
2 - 2 ( 1 - 0 )

Bramki:

1-0 - Patryk Drożyński - 6 min

2-0 - Mateusz Brzęczek - 49 min ( karny )

2-1 - Wojciech Ciołek - 59 min ( karny )

2-2 - Alan Reszka - 86 min

Żółte kartki:

Stawiarz , Mróz, Chodorowski, Groffik, Książkowski - Kolektyw ; Ozieraniec, Matkowski, Nowak - Orzeł

Sędziowali:

Radosław Bielak, Mateusz Maj, Paweł Kucharczyk - KS Wrocław

Widzów:

50 osób

KOLEKTYW:

Dudziec, Książkowski, Gruszecki, Brzęczek, Papiernik (68' Groffik ), Stawiarz, Muraszkiewicz (90' Kamiński), Mróz, Chodorowski, Siudak

ORZEŁ:

Izbiański, Ratajczak, Brzęczek, Ozieraniec (63' Hylewicz), Frukacz, Baś (63' Lisicki), Ciołek, Matkowski, Nowak, Targoni (50' Stawarz ), Reszka

W piątkowy wieczór podopieczni trenera Alana Reszki rozegrali spotkanie wyjazdowe w Radwanicach . Piątkowe korki we Wrocławiu spowodowały delikatne opóźnienie zawodników Orła i szybką odprawę , rozgrzewkę i pierwszy gwizdek sędziego i szybko stracona bramka . Już w 4 minucie mogliśmy przegrywać  , lecz przed utratą bramki uchronił nas słupek bramki . Jeden z zawodników gospodarzy zagrał na lewą stronę boiska do Patryka Drożyńskiego , który zagrał do wbiegającego w pole karne Tomasza Siudaka który strzelił w słupek.

Ledwie minęło dwie minuty , a miejscowi wyszli na prowadzenie . Mateusz Brzęczek zagrywa w pole karne do Patryka Drożyńskiego , ten mija jeszcze jednego z obrońców Orła i pewnym strzałem pokonuje bramkarza Orła . 1-0 dla Kolektywu .

Zawodnicy Orła wracają już do gry i spotkanie z minuty na minutę staje się wyrównane i dochodzi również do groźnych sytuacji pod bramką miejscowych.

W 17 minucie z rzutu rożnego w pole karne dośrodkowuje Alan Reszka , a Grzegorz Nowak głową minimalnie posyła piłkę obok słupka bramki miejscowych.

26 min miejscowi wyprowadzają groźną kontrę , po której na strzał na bramkę decyduje się Patryk Drożyński , lecz uderzenie zblokowali obrońcy Orła i piłka poszybowała na rzut rożny.

Dwie minuty później groźnie zrobiło się w okolicach pola karnego gospodarzy , a na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Kamil Frukacz który posłał piłkę tuż nad poprzeczką bramki miejscowych.

35 min na strzał z dystansu decyduje się Alan Reszka i posyła piłkę nad poprzeczką bramki Orła.

43 min tym razem słupek bramki uratował od utraty bramki miejscowych . Z rzutu rożnego w pole karne dośrodkował Kamil Baś , do piłki w polu karny doszedł Kamil Frukacz i skierował głową piłkę w słupek .

Pierwsza połowa - dobra połowa wykonaniu obu ekip kończy się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy .

Druga odsłona spotkania rozpoczyna się od kolejnej bramki dla Kolektywu i kardynalnym błędzie sędziego prowadzącego spotkanie który odgwizduje rzut karny dla gospodarzy ( 7 karny przeciwko Orłowi w tej rundzie ) . Jeden z zawodników miejscowych próbując dośrodkować piłkę w pole karne trafił piłką w twarz zawodnika Orła Pawła Ozierańca , a sędzia asystent 1 podniósł chorągiewkę sygnalizując zagrane ręką . Karny z kapelusza i zawodnik Orła jeszcze został ukarany za przerwanie korzystnej akcji . Protesty ekipy Orła nic nie dały i sędzia wskazał na jedenasty metr . Do piłki doszedł Mateusz Brzęczek i pewnym strzałem z jedenastu metrów pokonał bramkarza Orła. 2-0 dla Kolektywu .

Trudno gramy dalej taka jest piłka i takie są decyzje sędziów .

W 51 min jeden z zawodników miejscowych próbuje zaskoczyć golkipera Orła strzelając z rzutu wolnego , lecz dobrą interwencją popisuje się bramkarz Orła.

w 59 min nasza drużyna strzela kontaktową bramkę z rzutu karnego po faulu na Kamilu Frukaczu . Do piłki podchodzi Wojciech Ciołek i pewnym strzałem strzela kontaktową bramkę dla Orła .

W 66 min rzutu karnego domagają się miejscowi , twierdząc że ich zawodnik zostaje sfaulowany przez naszego obrońce . Nie ma rzutu karnego gramy dalej .

Mecz staje się jeszcze bardziej zacięty i dochodzi w środkowej części boiska do kliku - kilkunastu fauli po obu stronach , a miejscowi jeszcze bardziej zaczynają grać agresywnie czego efektem są poturbowani Jarosław Matkowski i Kamil Frukacz.

79 minucie dochodzi do rozmowy pomiędzy zawodnikami  miejscowych oraz Orła . Sędzia obserwuje sytuacje i upomina ustnie zawodników . Ale nerwy puszczają trenerowi miejscowych który nie panuje nad sobą i zaczyna wulgarnymi słowami wyzywać ławkę Orła i zawodnika z pola . Po chwili ląduje na trybunach . Głowa boli że taki człowiek siedzi na ławce trenerskiej ...

Dochodzi 86 minuta spotkania . Przed polem karnym zostaje sfaulowany Kamil Frukacz , sędzia odgwizduje rzut wolny . Do piłki ustawionej na 25 metrze podchodzi Alan Reszka i oddaje strzał  życia , a bramkarz nie wie co się dzieje i gdzie jest piłka, a Ona zatrzepotała w Jego bramce . GOL GOL GOL 2-2 REMIS .

W 90 min drużyna Orła wychodzi na prowadzenie . Z rzutu rożnego w pole karne dośrodkowuje Alan Reszka, piłka trafia pod nogi Kamila Hylewicza , ten strzela i dochodzi do zmieszania na linii bramkowej piłka mija linie, ale sędzia nie uznaje bramki.

95 min spotkania kończy się mecz w Radwanicach . Drużyna Orła po Super Super Super spotkaniu remisuje z miejscowym Kolektywem .

Szkoda, ale był to najlepszy mecz wykonaniu podopiecznych trenera Alana Reszki.

Już za tydzień w Sadowicach drużyna Orła podejmie swojego imiennika , ale tego z Prusic . Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 5 maj o godzinie 17:00. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Sadowic .

Super Panowie - Do boju Orzełek !!!

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA