Aktualności

Developed by JoomVision.com

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Wierzbice wygrywają z Orłem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

ORZEŁ SADOWICE - WKS WIERZBICE 
0 - 2 ( 0 - 0 )

Bramki:

0-1 - Michał Banach - 50 min

0-2 - Filip Janiak - 93 min

Żółte kartki:

Ratajczak, Stawarz, Reszka, Izbiański - Orzeł ; Wolfinger - WKS

Sędziowali:

Artur Przystarz, Fabian Woźniak, Krzysztof Robert - KS Wrocław

Widzów:

40 osób

ORZEŁ:

Izbiański, Ratajczak, Brzęczek, Misztal, Ozieraniec (81' Salamonowicz), Majdak (75' Derechowski), Frukacz, Stawarz (81' Rybak), Baś, Hylewicz, Reszka

WKS:

Wolfinger, Janiak, Nakielski, Czerwiński, Korkosz, Szczytowicz (90'Barcikowski), Banach (83' Golis), Szlęk (75' Zdunek), Pirga (71' Mielczarek), Spirov (94' Rabski), Żak (91'Bajor)

W dniu wczorajszym podopieczni trenera Alana Reszki po dobrym i zaciętym spotkaniu przegrali na własnym boisku z ekipą z Wierzbic . Spotkanie od pierwszego do ostatniego gwizdka w Sadowicach stało na dobrym poziomie , ale momentami nawet z bardzo widoczną przewagą Orła któremu w dniu dzisiejszym zabrakło szczęścia pod bramką rywali.

Kilka dogodnych sytuacji mieli do zdobycia bramki zawodnicy Orła. W 12 min Mateusz Misztal który uderzył z dystansu , a piłka po jego uderzeniu została skierowana przez bramkarza gości nad poprzeczkę , a trzy minuty później ponownie golkiper gości musiał interweniować i wybijając piłkę nad poprzeczkę pod strzale z okolic pola karnego Kamila Basia.

W 50 minucie piłka przechodzi za obrońców Orła , a sędzia asystent 1 nie widzi pozycji spalonej i puszcza akcje po której goście wychodzą na prowadzenie , a tuż przed brakarzem staje Michał Banach który pewnie pokonuje bramkarza Orła i wyprowadza swój zespół na prowadzenie .

Po straconej bramce Orzeł nie zwalnia z tępa i próbuje za wszelką cenę doprowadzić do remisu , ale dobrze interweniujący w dniu dzisiejszym golkiper gości zachowuje czyste konto i nawet po strzałach z dystansu Konrada Hylewicza , Alana Reszki nie daje się zaskoczyć broniąc strzały zawodników Orła.

W regulaminowym czasie gry wynik na murawie w Sadowicach utrzymuje się jednobramkowym prowadzeniem ekipy Roberta Rosińskiego , ale sędzia spotkania dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

W 93 minucie cała ekipa Orła łącznie z bramkarzem miejscowych wchodzi w pole karne gości na stały fragment - rzut rożny . W pole karne dośrodkowuje Kamil Baś , a miejscowi wybijają piłkę do której najszybciej dochodzi obrońca Filip Janiak i przemierza z nią niemal połowę boiska i strzela na pustą bramkę , futbolówka leci leci leci i odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki Orła na 0-2 dla WKS.

Po chwili sędzia kończy zacięte bardzo dobre spotkanie w Sadowicach, ale słabe w swoim wykonaniu ( szkoda że nie ma oceny sędziego tak jak jest w Klasie Okręgowej przez Kluby w A klasie ) , a nasza drużyna doznaje pierwszej porażki w tym spotkaniu.

Już za tydzień podopieczni trenera Alana Reszki wybierają się do Osieka na spotkanie z miejscową drużyną LZS. Spotkanie zostanie rozegrane w niedziele 23 września o godzinie 15:00.

Do boju ORZEŁEK !!!

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS