Aktualności

Developed by JoomVision.com
WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce  

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO Drodzy przyjaciele, znajomi i rodzinko zbieramy na wózek inwalidzki dla Wiktorii. Niestety stary jest już za mały. Koszt wózka to 12.500 zł. -NFZ dofinansowuje 3000...

Więcej

29 urodziny trenera Alana Reszki

29 urodziny trenera Alana Reszki 

29 lat temu 21 lutego urodził się grający trener Orła Sadowice Alan Reszka, który dzisiaj świętuje swoje 29 urodziny . Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła...

Więcej

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice  

SOKÓŁ II MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE  4 - 1 ( 1 - 1 ) W dniu dzisiejszym lepszą drużyną w pierwszy sparingu Orła z Sokołem okazała się ekipa z Marcinkowic która pokonała Orła 4-1. Jedyną...

Więcej

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice  

SOKÓŁ MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w pierwszym sparingu który rozegrają w Siechnicach z Sokołem II Marcinkowice...

Więcej

30 urodziny Grzegorza Nowaka

30 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 lutego  swoje 30 urodziny świętuje obrońca / pomocnik Orła Sadowice Grzegorz Nowak. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Wierzbice wygrywają z Orłem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

ORZEŁ SADOWICE - WKS WIERZBICE 
0 - 2 ( 0 - 0 )

Bramki:

0-1 - Michał Banach - 50 min

0-2 - Filip Janiak - 93 min

Żółte kartki:

Ratajczak, Stawarz, Reszka, Izbiański - Orzeł ; Wolfinger - WKS

Sędziowali:

Artur Przystarz, Fabian Woźniak, Krzysztof Robert - KS Wrocław

Widzów:

40 osób

ORZEŁ:

Izbiański, Ratajczak, Brzęczek, Misztal, Ozieraniec (81' Salamonowicz), Majdak (75' Derechowski), Frukacz, Stawarz (81' Rybak), Baś, Hylewicz, Reszka

WKS:

Wolfinger, Janiak, Nakielski, Czerwiński, Korkosz, Szczytowicz (90'Barcikowski), Banach (83' Golis), Szlęk (75' Zdunek), Pirga (71' Mielczarek), Spirov (94' Rabski), Żak (91'Bajor)

W dniu wczorajszym podopieczni trenera Alana Reszki po dobrym i zaciętym spotkaniu przegrali na własnym boisku z ekipą z Wierzbic . Spotkanie od pierwszego do ostatniego gwizdka w Sadowicach stało na dobrym poziomie , ale momentami nawet z bardzo widoczną przewagą Orła któremu w dniu dzisiejszym zabrakło szczęścia pod bramką rywali.

Kilka dogodnych sytuacji mieli do zdobycia bramki zawodnicy Orła. W 12 min Mateusz Misztal który uderzył z dystansu , a piłka po jego uderzeniu została skierowana przez bramkarza gości nad poprzeczkę , a trzy minuty później ponownie golkiper gości musiał interweniować i wybijając piłkę nad poprzeczkę pod strzale z okolic pola karnego Kamila Basia.

W 50 minucie piłka przechodzi za obrońców Orła , a sędzia asystent 1 nie widzi pozycji spalonej i puszcza akcje po której goście wychodzą na prowadzenie , a tuż przed brakarzem staje Michał Banach który pewnie pokonuje bramkarza Orła i wyprowadza swój zespół na prowadzenie .

Po straconej bramce Orzeł nie zwalnia z tępa i próbuje za wszelką cenę doprowadzić do remisu , ale dobrze interweniujący w dniu dzisiejszym golkiper gości zachowuje czyste konto i nawet po strzałach z dystansu Konrada Hylewicza , Alana Reszki nie daje się zaskoczyć broniąc strzały zawodników Orła.

W regulaminowym czasie gry wynik na murawie w Sadowicach utrzymuje się jednobramkowym prowadzeniem ekipy Roberta Rosińskiego , ale sędzia spotkania dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

W 93 minucie cała ekipa Orła łącznie z bramkarzem miejscowych wchodzi w pole karne gości na stały fragment - rzut rożny . W pole karne dośrodkowuje Kamil Baś , a miejscowi wybijają piłkę do której najszybciej dochodzi obrońca Filip Janiak i przemierza z nią niemal połowę boiska i strzela na pustą bramkę , futbolówka leci leci leci i odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki Orła na 0-2 dla WKS.

Po chwili sędzia kończy zacięte bardzo dobre spotkanie w Sadowicach, ale słabe w swoim wykonaniu ( szkoda że nie ma oceny sędziego tak jak jest w Klasie Okręgowej przez Kluby w A klasie ) , a nasza drużyna doznaje pierwszej porażki w tym spotkaniu.

Już za tydzień podopieczni trenera Alana Reszki wybierają się do Osieka na spotkanie z miejscową drużyną LZS. Spotkanie zostanie rozegrane w niedziele 23 września o godzinie 15:00.

Do boju ORZEŁEK !!!

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA