Aktualności

Developed by JoomVision.com
Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice  

SOKÓŁ II MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE  4 - 1 ( 1 - 1 ) W dniu dzisiejszym lepszą drużyną w pierwszy sparingu Orła z Sokołem okazała się ekipa z Marcinkowic która pokonała Orła 4-1. Jedyną...

Więcej

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice  

SOKÓŁ MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w pierwszym sparingu który rozegrają w Siechnicach z Sokołem II Marcinkowice...

Więcej

30 urodziny Grzegorza Nowaka

30 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 lutego  swoje 30 urodziny świętuje obrońca / pomocnik Orła Sadowice Grzegorz Nowak. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Pierwszy trening już jutro o godzinie 19:30 na Orliku w Sadkowie

Pierwszy trening już jutro o godzinie 19:30 na Orliku w Sadkowie  

Już jutro 29 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 rozpoczynają podopieczni trenera Alana Reszki .  Jutrzejszy trening odbędzie się o godzinie 19:30 , a kolejny w czwartek o godzinie...

Więcej

Pierwsze zajęcia Orła już 29 stycznia

Pierwsze zajęcia Orła już 29 stycznia  

Już 29 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 rozpoczną podopieczni trenera Alana Reszki . Miejsce i godzinę pierwszego treningu podamy do wiadomości w przyszłym tygodniu . Poniżej...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Remis Orła w niedzielnym spotkaniu z Nefrytem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

ORZEŁ SADOWICE - NEFRYT JORDANÓW ŚLĄSKI 
3 - 3  ( 3 - 1 )

Bramki:

0-1 - Marcin Lisowski - 8 min  0-2 - Marcin Lisowski - 34 min 1-2 - Alan Reszka - 36 min 1-3 - Artur Ziemba - 39 min 2-3 - Karol Janko - 56 min 3-3 - Alan Reszka - 69 min

Żółte kartki:

Ozieraniec , Reszka - Orzeł ; Brzeźny, Lisowski, Ziemba, Walów - Nefryt

Czerwone kartki:

Marcin Lisowski - 74 min ( po drugim napomnieniu za niesportowe zachowanie )

Artur Brzeźny - 80 min ( po drugim napomnieniu )

Sędziowali:

Marcin Tworzydło, Damian Dumycz, Paulina Świderska - KS Wrocław

Widzów:

50 osób

ORZEŁ:

Izbiański, Ratajczak, Janko, Misztal, Ozieraniec (90' Rybak), Baś, Stawarz (46' Duda), Majdak (46' Hylewicz), Frukacz, Brzęczek (80' Kiełkowski), Reszka

NEFRYT:

Zborowski, Kaczor, Walów, Filas, Maciej Wertelecki, Brzeźny, A. Ziemba, Sieradzki, R. Ziemba, Marcin Wertelecki (63' Ginardo)

Po kolejnym słabym spotkaniu , tak jak nam przeciwnik pozwolił grać zremisowaliśmy z drużyną z Jordanowa Śląskiego . Bardzo szybko straciliśmy bramkę na początku meczu , bo już w 8 minucie spotkania goście objęli prowadzenie . Artur Sieradzki w polu karny zagrał do lepiej ustawionego Marcina Lisowskiego , który pewnie pokonał bramkarza miejscowych i dał prowadzenie swojej ekipie.

W 34 minucie ponownie asystę zalicza był zawodnik Orła Sadowice - Artur Sieradzki który po raz drugi asystuje przy bramce i po raz drugi bramkarza Orła pokonuje Marcin Lisowski .

Dwie minuty później kontaktową bramkę strzela Alan Reszka . Adam Ratajczak w polu karnym zgrywa głową piłkę do Alana , a ten nie marnuje dogodnego podania i pewnie umieszcza piłkę w bramce gości.

Z kontaktowej bramki ekipa Orła cieszyła się krótko , bo już trzy minuty później goście strzelają kolejną bramkę , tym razem z dystansu strzela Artur Ziemba, a piłka ląduje w okienku bramki gospodarzy .

Na minutę przed zakończeniem pierwszej części spotkania dogodną sytuacje marnuje Emanuel Stawarz , który z pięciu metrów strzela w prost w bramkarza.

Druga odsłona do zacięte spotkanie nad którym momentami nie panował sędzia prowadzący dzisiejsze spotkanie w Sadowicach . Dopiero w 70 minucie przypomniał sobie, że zabrał żółte karteczki z szatni i zaczął rozdzielać aby uspokoić zaciętą grę .

W 56 minucie prawą stroną boiska w pole karne przedarł się Karol Janko i uderzył silnie na bramkę gości i strzelił bramkę dla Orła dając bramkę kontaktową po raz drugi.

W 69 minucie do remisu doprowadza Alan Reszka który strzela swoja drugą bramkę w tym spotkaniu. Po strzelonej bramce cały zespół gości domagał się , aby brama nie został uznana , bo jeden z ich zawodników leżał w polu karnym . Nerwy nie opanował Marcin Lisowski który najpierw odepchną uderzają Alana Reszke , a później wyzywał zawodników Orła . Już za samo uderzenie powinien wylecieć z boiska , ale sędzia nie zapanował nad tą sytuacją , ale pokazał zawodnikowi żółtą kartkę .

Po chwili nadal Marcin Lisowski próbował prowokować zawodników Orła wyzywając ich i został ukarany po raz drugi żółtym kartonikiem ( czerwona ) i opuścił szeregi boiska osłabiając swój zespół .

W 80 minucie ponownie kolejną żółtą kartką zostaje ukarany Artur Brzeźny za brutalny faul a wcześniej za nie sportowe zachowanie i kolejny zawodnik osłabił swój zespół.

Do końca spotkania Orzeł atakował i bił głową w mur gdzie zabrakło szczęścia pod bramką gości aby objąć prowadzenie i spotkanie zakończyło się z remisem .

Szkoda straconych dwóch punktów , ale taka jest piłka i trzeba już za tydzień dokooptować do swojego konta trzy oczka we Wrocławiu , gdzie nasz zespół zmierzy się z Spartą Wrocław .

Do boju Orzełek !!!

 

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA