Aktualności

Developed by JoomVision.com

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Podział punktów w Sadowicach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

ORZEŁ SADOWICE - POLONIA BIELANY WROCŁAWSKIE 
1- 1 ( 0 - 0 )

Bramki:

1-0 - Adam Ratajczak - 47 min

1-1 - Maksymilian - Józak - 85 min

 

Żółte kartki:

Duda - Orzeł ; Ciężak, Wolny - Polonia

Sędziowali:

Piotr Paluch, Rafał Jakusek, Marek Masiewicz - KS Wrocław

ORZEŁ:

Izbiański, Ratajczak, Brzęczek, Misztal, Janko, Duda (89' Salamonowicz), Stawarz, Majdak (72 Skrętkowicz), Kiełkowski (46' Ozieraniec), Frukacz, Hylewicz

POLONIA:

Workiewicz, Ciężak, Drożdż, Kur, Szałaj (72' Wolny), Malec (55' Józak), Wroński, Duma (81' Łukomski), Mańturz, Obudziński, Targoni (55' Huzarewicz)

Dzisiejsze spotkanie w Sadowicach zakończyło się podziałem punktów pomiędzy drużynami Orła a Polonii , gdzie przed spotkaniem trener gości witając się z prezesem Orła powiedział - stawiam w ciemno dzisiaj remis i zabieram jeden punkt.

Od pierwszych minut spotkanie stało na wyrównanym poziomie , ale obu ekipom brakowało wykończenia w stworzonych akcji i postawienia postawienia kropki nad ,,i''.

Pierwsza część spotkania zakończyła się podziałem punktów bez strzelonych bramek .

W drugiej części jako pierwsi na prowadzenie wyszli podopieczni trenera Alana Reszki , bo już w 47 minucie po stałym fragmencie z rzutu rożnego Mateusz Misztal zagrał do Kamila Frukacza , ten strzelił na bramkę gości , piłka trafiła w słupek bramki i ponownie pod nogi zawodnika Orła tym razem Adama Ratajczak który na raty ale trafił do bramki gości dając prowadzenie miejscowym.

Jednobramkowe prowadzenie miejscowych utrzymywało się do 85 minuty . Jeden z zawodników gości urwał się prawą stroną obrońcy Orła i zagrał w pole karne do piłki na piątym metrze doszedł Maksymilian Józak i pewnie skierował piłkę do bramki Orła dając swojej drużynie remis i jak się okazało po ostatnim gwizdku sędziego jeden punkt dla Polonii .

Goście po strzelonej bramce nabrali wiatru w żagle , próbując strzelić jeszcze jedna bramkę która dała by im zwycięstwo , ale jednak obu ekipą nie udało się strzelić zwycięskiej bramki i spotkanie w Sadowicach zakończyło się podziałem punktów - REMIS 1-1 .

Już za tydzień podopieczni trenera Alana Reszki zagrają we Wrocławiu na obiekcie GEM z Wrocławskim Turem . Spotkanie zostanie rozegrane w niedziele 28 października o godzinie 11:00

Do boju Orzełek !!!

 

 

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS