Aktualności

Developed by JoomVision.com

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Jaksonów rozbity - wysoka wygrana Orła

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

ORZEŁ SADOWICE - POLONIA JAKSONÓW 
9 - 2 ( 4 - 0 )

Bramki:

1-0 - Alan Reszka - 10 min , 2-0 - Kamil Frukacz - 21 min, 3-0 - Kamil Baś - 30 min (K), 4-0 - Kamil Frukacz - 41 min, 4-1 - Piotr Buczyński - 63 min, 4-2 - Mateusz Baszyński - 68 min, 5-2  Alan Reszka - 71 min , 6-2 - Przemysław Salamonowicz - 60 min, 7-2 - Alan Reszka - 82 min, 8-2 - Kamil Baś - 84 min, 9-2 - Alan Reszka - 87 min

Sędziowali:

Jakub Tomczyk, Damian Dumycz, Michał Hnatkiewicz - KS Wrocław

Widzów:

10 osób

ORZEŁ:

Izbiański, Ratajczak, Janko, Ozieraniec, Misztal, Baś, Duda (60' Salamonowicz), Hylewicz (60' Skrętkowicz), Majdak, Frukacz, Reszka

POLONIA:

Giełżecki, Bielawski, Adamski (76' Marmurowicz) , Buczyński, M. Baszyński, Grzesiak, D. Baszyński, Polinkiewicz (27' Juzyszyn), Kupczyński, Raś, Miedziński

Przed dzisiejszym spotkaniem w Sadowicach zdecydowanym faworytem była drużyna Orła , ale podchodziła do tego spotkania w roli faworyta , to musiała uważać , bo w ostatniej kolejce ligowej dzisiejszy nasz rywal pokonał Osiek i zanotował na swoim koncie pierwsze trzy punkty.

Z takimi rywalami ciężko się gra , bo Oni również walczą i chcą pokazać że nie poddają się w każdym meczu .

Goście jako pierwsi oddali strzał na bramkę Orła , bo już w 4 minucie jeden z zawodników silnie uderzył sprzed pola karnego , a piłka poszybowała tuż nad poprzeczkę.

W 8 minucie w polu karnym gości na strzał zdecydował się Konrad Majdak , lecz jego uderzenie było zbyt lekkie i penie wylądowało w dłoniach bramkarza gości.

Dwie minuty później to już drużyna Orła wychodzi na prowadzenie . Adam Ratajczak na własnej połowie główkuje silnie wybitą piłkę przez Polonię , ta trafia do Alana Reszki który wychodzi za obrońców, wpada w pole karne i pewnie pokonuje bramkarza gości . 1-0 dla Orła.

W 22 minucie tym razem strzelec pierwszej bramki asystuje po odbiorze piłki obrońcom gości i zagrywa w polu karnym do lepiej ustawionego Kamila Frukacza , który dopina swego i pewnie pokonuje golkipera gości. 2-0 dla Orła.

W 30 minucie w polu karnym sfaulowany zostaje szarżujący Alan Reszka , sędzia bez wahania wskazuje na 11 metr . Do piłki podchodzi Kamil Baś i pewnie strzela z jedenastu metrów podwyższając wynik na 3-0 dla Orła.

Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy ponownie do głosu dochodzi Orzeł który strzela kolejną bramkę na 4-0 . Kamil Baś zagrywa długą piłkę za obrońców gości , a do piłki dochodzi Kamil Frukacz który lobem nad wysuniętym bramkarzem przyjezdnych pakuje piłkę w bramce Polonii . 4-0 dla Orła.

Pierwsza połowa spotkania w której widoczną przewagę mieli miejscowi kończy się czerto bramkowym prowadzeniem miejscowych .

Druga połowa rozpoczyna się ataków gości którzy za wszelką cenę chcą strzelić choćby honorową bramkę .

W 51 minucie w polu karnym Orła na strzał decyduje się Adrian Miedziński , a golkiper Orła pewnie broni uderzenie zawodnika gości parując piłkę na róg.

63 minuta goście z Jaksonowa strzelają jak na razie honorową bramkę , a autorem uderzenia w samo okienko bramki Orła jest Piotr Buczyński . 4-1 dla Orła.

Pięć minut później wpada kolejna bramka dla gości po błędzie jednego z naszych zawodników , a z tego korzysta kapitan gości Mateusz Baszyński który pokonuje bramkarza Orła . 4-2 dla Orła. Jak się później okazało to była ostatnia bramka gości , bo do strzelania biorą się podopieczni trenera Alana Reszki.

71 minucie sam grający trener gospodarzy Alan Reszka po błędzie obrońców Polonii i przyjęciu piłki wpada w pole karne i pewnie strzela pokonując po raz drugi bramkarza gości. 5-2 dla Orła.

73 minuta rzut rożny dla Orła Kamil Baś dośrodkowuję w pole karne , a goście wybijają zbyt lekko piłkę przed pole karne , do piłki dochodzi Przemysław Salamonowicz i strzałem sprzed pola karnego pokonuje bramkarza gości i strzela pierwszą bramkę w barwach Orła. 6-2 dla Orła.

82 minuta kolejną bramkę i to trzecią w tym spotkaniu strzela Alan Reszka . 7-2 dla Orła.

84 minuta Konrad Majdak już nie strzela w polu karnym , lecz zagrywa do lepiej ustawionego Kamila Basia , a ten nie marnuje podania i pewnie pokonuje po raz drugi bramkarza gości tym razem z akcji na 8-2 dla Orła.

87 minuta napastnik Orła , grający trener Orła twierdzi, że za mało ma na swoim koncie bramek i po asyście Kamila Frukacza pewnie po raz czwarty pokonuje  bramkarza gości . 9-2 dla Orła.

Dochodzi 90 minuta , było jeszcze kilka dogodnych akcji do zdobycia bramki , ale naszej ekipie zabrakło szczęści pod bramką rywali lub dogodnego dogrania , bo każdy z ekipy Orła za wszelką cenę chciał strzelić bramkę i wynik już się nie zmienił i po ostatnim gwizdku sędziego kończy się 9-2 dla Orła .

Już za tydzień w piątkowy wieczór o godzinie 18:00 w Jaszowicach drużyna Orła podejmie kolejną Polonię tym razem Polonię która na swoim koncie ma 15 punktów i tu zapowiada się zacięte spotkanie o kolejną wygraną Orła i potrzymanie serii spotkań bez porażki.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców do Jaszowic na mecz Polonii z Orłem

 

 

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Następny mecz

Kolejka[ 22]
Datum N., 26. Maj. 2019 Beginn 11:00
Sokół Smolec
Sokół Smolec
KKS Polonia Wrocław
KKS Polonia Wrocław
-:- Następny mecz