Aktualności

Developed by JoomVision.com
WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce  

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO Drodzy przyjaciele, znajomi i rodzinko zbieramy na wózek inwalidzki dla Wiktorii. Niestety stary jest już za mały. Koszt wózka to 12.500 zł. -NFZ dofinansowuje 3000...

Więcej

29 urodziny trenera Alana Reszki

29 urodziny trenera Alana Reszki 

29 lat temu 21 lutego urodził się grający trener Orła Sadowice Alan Reszka, który dzisiaj świętuje swoje 29 urodziny . Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła...

Więcej

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice  

SOKÓŁ II MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE  4 - 1 ( 1 - 1 ) W dniu dzisiejszym lepszą drużyną w pierwszy sparingu Orła z Sokołem okazała się ekipa z Marcinkowic która pokonała Orła 4-1. Jedyną...

Więcej

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice  

SOKÓŁ MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w pierwszym sparingu który rozegrają w Siechnicach z Sokołem II Marcinkowice...

Więcej

30 urodziny Grzegorza Nowaka

30 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 lutego  swoje 30 urodziny świętuje obrońca / pomocnik Orła Sadowice Grzegorz Nowak. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Jaksonów rozbity - wysoka wygrana Orła

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

ORZEŁ SADOWICE - POLONIA JAKSONÓW 
9 - 2 ( 4 - 0 )

Bramki:

1-0 - Alan Reszka - 10 min , 2-0 - Kamil Frukacz - 21 min, 3-0 - Kamil Baś - 30 min (K), 4-0 - Kamil Frukacz - 41 min, 4-1 - Piotr Buczyński - 63 min, 4-2 - Mateusz Baszyński - 68 min, 5-2  Alan Reszka - 71 min , 6-2 - Przemysław Salamonowicz - 60 min, 7-2 - Alan Reszka - 82 min, 8-2 - Kamil Baś - 84 min, 9-2 - Alan Reszka - 87 min

Sędziowali:

Jakub Tomczyk, Damian Dumycz, Michał Hnatkiewicz - KS Wrocław

Widzów:

10 osób

ORZEŁ:

Izbiański, Ratajczak, Janko, Ozieraniec, Misztal, Baś, Duda (60' Salamonowicz), Hylewicz (60' Skrętkowicz), Majdak, Frukacz, Reszka

POLONIA:

Giełżecki, Bielawski, Adamski (76' Marmurowicz) , Buczyński, M. Baszyński, Grzesiak, D. Baszyński, Polinkiewicz (27' Juzyszyn), Kupczyński, Raś, Miedziński

Przed dzisiejszym spotkaniem w Sadowicach zdecydowanym faworytem była drużyna Orła , ale podchodziła do tego spotkania w roli faworyta , to musiała uważać , bo w ostatniej kolejce ligowej dzisiejszy nasz rywal pokonał Osiek i zanotował na swoim koncie pierwsze trzy punkty.

Z takimi rywalami ciężko się gra , bo Oni również walczą i chcą pokazać że nie poddają się w każdym meczu .

Goście jako pierwsi oddali strzał na bramkę Orła , bo już w 4 minucie jeden z zawodników silnie uderzył sprzed pola karnego , a piłka poszybowała tuż nad poprzeczkę.

W 8 minucie w polu karnym gości na strzał zdecydował się Konrad Majdak , lecz jego uderzenie było zbyt lekkie i penie wylądowało w dłoniach bramkarza gości.

Dwie minuty później to już drużyna Orła wychodzi na prowadzenie . Adam Ratajczak na własnej połowie główkuje silnie wybitą piłkę przez Polonię , ta trafia do Alana Reszki który wychodzi za obrońców, wpada w pole karne i pewnie pokonuje bramkarza gości . 1-0 dla Orła.

W 22 minucie tym razem strzelec pierwszej bramki asystuje po odbiorze piłki obrońcom gości i zagrywa w polu karnym do lepiej ustawionego Kamila Frukacza , który dopina swego i pewnie pokonuje golkipera gości. 2-0 dla Orła.

W 30 minucie w polu karnym sfaulowany zostaje szarżujący Alan Reszka , sędzia bez wahania wskazuje na 11 metr . Do piłki podchodzi Kamil Baś i pewnie strzela z jedenastu metrów podwyższając wynik na 3-0 dla Orła.

Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy ponownie do głosu dochodzi Orzeł który strzela kolejną bramkę na 4-0 . Kamil Baś zagrywa długą piłkę za obrońców gości , a do piłki dochodzi Kamil Frukacz który lobem nad wysuniętym bramkarzem przyjezdnych pakuje piłkę w bramce Polonii . 4-0 dla Orła.

Pierwsza połowa spotkania w której widoczną przewagę mieli miejscowi kończy się czerto bramkowym prowadzeniem miejscowych .

Druga połowa rozpoczyna się ataków gości którzy za wszelką cenę chcą strzelić choćby honorową bramkę .

W 51 minucie w polu karnym Orła na strzał decyduje się Adrian Miedziński , a golkiper Orła pewnie broni uderzenie zawodnika gości parując piłkę na róg.

63 minuta goście z Jaksonowa strzelają jak na razie honorową bramkę , a autorem uderzenia w samo okienko bramki Orła jest Piotr Buczyński . 4-1 dla Orła.

Pięć minut później wpada kolejna bramka dla gości po błędzie jednego z naszych zawodników , a z tego korzysta kapitan gości Mateusz Baszyński który pokonuje bramkarza Orła . 4-2 dla Orła. Jak się później okazało to była ostatnia bramka gości , bo do strzelania biorą się podopieczni trenera Alana Reszki.

71 minucie sam grający trener gospodarzy Alan Reszka po błędzie obrońców Polonii i przyjęciu piłki wpada w pole karne i pewnie strzela pokonując po raz drugi bramkarza gości. 5-2 dla Orła.

73 minuta rzut rożny dla Orła Kamil Baś dośrodkowuję w pole karne , a goście wybijają zbyt lekko piłkę przed pole karne , do piłki dochodzi Przemysław Salamonowicz i strzałem sprzed pola karnego pokonuje bramkarza gości i strzela pierwszą bramkę w barwach Orła. 6-2 dla Orła.

82 minuta kolejną bramkę i to trzecią w tym spotkaniu strzela Alan Reszka . 7-2 dla Orła.

84 minuta Konrad Majdak już nie strzela w polu karnym , lecz zagrywa do lepiej ustawionego Kamila Basia , a ten nie marnuje podania i pewnie pokonuje po raz drugi bramkarza gości tym razem z akcji na 8-2 dla Orła.

87 minuta napastnik Orła , grający trener Orła twierdzi, że za mało ma na swoim koncie bramek i po asyście Kamila Frukacza pewnie po raz czwarty pokonuje  bramkarza gości . 9-2 dla Orła.

Dochodzi 90 minuta , było jeszcze kilka dogodnych akcji do zdobycia bramki , ale naszej ekipie zabrakło szczęści pod bramką rywali lub dogodnego dogrania , bo każdy z ekipy Orła za wszelką cenę chciał strzelić bramkę i wynik już się nie zmienił i po ostatnim gwizdku sędziego kończy się 9-2 dla Orła .

Już za tydzień w piątkowy wieczór o godzinie 18:00 w Jaszowicach drużyna Orła podejmie kolejną Polonię tym razem Polonię która na swoim koncie ma 15 punktów i tu zapowiada się zacięte spotkanie o kolejną wygraną Orła i potrzymanie serii spotkań bez porażki.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców do Jaszowic na mecz Polonii z Orłem

 

 

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA