Aktualności

Developed by JoomVision.com
18 urodziny Wojciecha Mądrego

18 urodziny Wojciecha Mądrego  

W dniu dzisiejszym 14 czerwca swoje 18 urodziny świętuje bramkarz  Orła Sadowice Wojciech Mądry Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

24 urodziny Konrada Hylewicza ,, HYLA

24 urodziny Konrada Hylewicza ,, HYLA " 

W dniu dzisiejszym 9 czerwca swoje 24 urodziny świętował pomocnik  Orła Sadowice Konrad Hylewicz. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Nowe / stare twarze w barwach Orła - skład Orła dopięty na rundę wiosenną

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Tuż przed rundą wiosenną w sezonem 2018/2019 informujemy o nowych nabytkach do drużyny Orła Sadowice.

Nowymi twarzami które dołączyły do drużyny Orła Sadowice są następujący zawodnicy którzy już ubiegłych latach reprezentowali drużyną Orła na wyższy szczeblach rozgrywkowych i teraz wracają do naszej drużyny - Karol Domagała - ostatnio Polonia Jaszowice , Wojciech Ciołek - Ślęża Ciepłowody, Rafał Obała - Puma Pietrzykowice oraz nowe twarze Wojciech Mądry - bramkarz - Ślęza Wrocław , Artur Kowalczyk - obrońca - Piast Dobrzeń, Michał Kurlej - pomocnik - SpVgg Ziegetsdorf Regensburg ( Niemcy ), Mateusz Gudra - pomocnik w trakcie załatwiania certyfikatu

Z drużyną Orła Sadowice pożegnali się zawodnicy - Grzegorz Kiełkowski który zdecydował się  na przejście do MKS Siechnice, Paweł Ozieraniec - transfer definitywny do Sokoła Smolec , Kacper Targoni - transfer definitywny do LKS Stary Śleszów , Kamil Izbiański - nie wznowił treningów z drużyną , Rafał Rybak - zrezygnował z gry w barwach naszej drużyny.

Wszystkim nowym zawodnikom życzymy powodzenia i udanej rundy wiosennej w nowym sezonie 2018/2019 w barwach Orła Sadowice. A zawodnikom którzy zdecydowali się pożegnać z naszą drużyną życzymy powodzenia w nowych drużynach.

 

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA