Aktualności

Developed by JoomVision.com
18 urodziny Wojciecha Mądrego

W dniu dzisiejszym 14 czerwca swoje 18 urodziny świętuje bramkarz  Orła Sadowice Wojciech Mądry Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

24 urodziny Konrada Hylewicza ,, HYLA

24 urodziny Konrada Hylewicza ,, HYLA "

W dniu dzisiejszym 9 czerwca swoje 24 urodziny świętował pomocnik  Orła Sadowice Konrad Hylewicz. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

WKS WIERZBICE:

Reszyc, Sztabiński (90' Rabski), Janiak, Kopernicki, Spirov (62' Golis), Korkosz, Szczytowicz (70' Havrylenko), Gorczyca, Żak, Hajdanowicz, Bartków

ORZEŁ:

Mądry, Janko, Brzęczek, Kurlej, Kowalczyk, Baś, Ciołek, Majdak (80' Kowal), Frukacz (55' Skrętkowicz), Stawarz, Reszka

W dzisiejszym spotkaniu drużyna Orła na trudnym terenie w Wierzbicach urwała punkty Liderowi remisując 1-1 . Pierwsza odsłona spotkania to bardzo dobry mecz na wysokim poziomie , gdzie drużyna Orła nie miała nic do stracenia , lecz za wszelką cenę chciała zrehabilitować się za jesienną porażkę w Sadowicach , a gospodarze grając o awans do Klasy wyżej musieli dopisać do swojego konta trzy punkty , ale po ostatnim końcowym gwizdku musieli pogodzić się remisem odnosząc drugi remis z rzędu w rundzie wiosennej .

Z minuty na minutę coraz groźniej robiło się pod bramką Orła , lecz dobrze dysponowany w dniu dzisiejszym bramkarz Orła nie dał się tak szybko zaskoczyć przy strzałach gospodarzy który co chwile łapali się za głowę że piłka nie wylądowała w siatce bramki Orła .

W 23 minucie golkiper Orła pokazał że to On rządzi dzisiaj w bramce gości i nie da się tak szybko zaskoczyć , bo po faulu jednego z zawodników Orła sędzia spotkania wskazał na 11 metr . Do piłko podszedł Mateusz Kopernicki i uderzył silnie z jedenastu metrów na bramkę gości , lecz dobrze dysponowany golkiper Orła wyciągnął zmierzającą piłkę do siatki .

Trzy minuty później to drużyna Orła wychodzi na prowadzenie po bramce Alana Reszki który dostaje futbolówkę w polu karnym gospodarzy i pewnym strzałem pokonuje bramkarza miejscowych wyprowadzając swój zespół na prowadzenie 0-1 dla Orła GOL GOL GOL !!!!

Pierwsza odsłona kończy się jednobramkowym prowadzeniem gości z Sadowic .

Druga odsłona to już tylko przewaga gospodarzy którzy biją głową w mur nie mogą strzelić bramki doprowadzającej do remisu .

Jednak to udaje się im w 74 minucie po uderzeniu Mateusza Kopera sprzed pola karnego , a piłka jeszcze po rykoszecie ląduje obok bezradnego bramkarza Orła i miejscowi doprowadzają do remisu który utrzymuje się mimo przewagi do 96 minuty i podziału punktów .

Brawo Orzeł mimo tak okrojonego składu za jeden punkt na wyjeździe !!! .

Już za dwa tygodnie podopieczni trenera Reszki zagrają na własnym boisku z LZS Osiekiem . Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 27 kwietnia o godzinie 16:00 .

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Sadowic .