Aktualności

Developed by JoomVision.com

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Jutro kolejnym rywalem na wyjeździe Nefryt Jordanów Śląski

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

NEFRYT JORDANÓW ŚLĄSKI - ORZEŁ SADOWICE

Jutro rozegramy kolejne spotkanie ligowe . Tym razem na wyjeździe w Jordanowie Śląskim podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się z miejscowym Nefrytem drużyną która aktualnie  zajmuje dwunaste miejsce z dorobkiem dwunastu punktów . W dotychczas rozegranych spotkaniach nasz jutrzejszy rywal zgromadził na swoim koncie trzy wygrane oraz trzy remisy dokładając jedenaście porażek . W ostatniej kolejce ligowej Nefryt przegrał wysoko na wyjeździe w Osieku z miejscową ekipą 8-2 , natomiast nasza drużyna również doznała porażki tym razem przegrywając na własnym boisku w derbach z Ambrozją Bogdaszowice 1-5 .

W rundzie jesiennej w Sadowicach rozegranym spotkaniu pomiędzy Orłem a Nefrytem obie ekipy podzieliły się punktami remisując 3-3 . 0-1 - Marcin Lisowski - 8 min  0-2 - Marcin Lisowski - 34 min 1-2 - Alan Reszka - 36 min 1-3 - Artur Ziemba - 39 min 2-3 - Karol Janko - 56 min 3-3 - Alan Reszka - 69 min.

Po ostatnich porażkach zapisanych na swoich kontach obie ekipy przystąpią do sobotniego starcia podwójnie zmotywowani aby zmazać plamę porażki i zgarnąć kolejne trzy punkty. Drużyna Orła plasuje się w tabeli ligowej na piątym miejscu i na pewno przed jutrzejszym spotkaniem jest zdecydowanym faworytem , ale to wszystko okaże się po 90 minutach jutrzejszego spotkania na które już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców do Jordanowa Ślaskiego o godzinie 16:00

Do boju Orzełek po trzy punkty w jutrzejszym spotkaniu marsz marsz marsz !!!

Dodaj komentarz


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS