Aktualności

Developed by JoomVision.com
18 urodziny Wojciecha Mądrego

18 urodziny Wojciecha Mądrego  

W dniu dzisiejszym 14 czerwca swoje 18 urodziny świętuje bramkarz  Orła Sadowice Wojciech Mądry Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

24 urodziny Konrada Hylewicza ,, HYLA

24 urodziny Konrada Hylewicza ,, HYLA " 

W dniu dzisiejszym 9 czerwca swoje 24 urodziny świętował pomocnik  Orła Sadowice Konrad Hylewicz. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA A GR. III 2018/2019
Terminarz dla KLASA A GR. III 2018/2019

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat
1 26.08.2018 11:00 h Galaktikos Solna - Orzeł Sadowice0 - 1
1 26.08.2018 15:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - KS Ambrozja Bogdaszowice0 - 3
1 26.08.2018 15:00 h Polonia Jaszowice - Indata Software Sparta Wrocław3 - 1
1 26.08.2018 15:00 h Sokół Smolec - Nefryt Jordanów Śląski6 - 3
1 26.08.2018 15:00 h KKS Polonia Wrocław - LZS Osiek3 - 3
1 26.09.2018 17:30 h T.K.S Polonia Jaksonów - KS Polonia Bielany Wrocławskie0 - 1
2 02.09.2018 11:00 h Nefryt Jordanów Śląski - Galaktikos Solna2 - 5
2 02.09.2018 11:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - Sokół Smolec0 - 1
2 02.09.2018 11:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - T.K.S Polonia Jaksonów3 - 1
2 02.09.2018 11:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - WKS Wierzbice0 - 1
2 02.09.2018 15:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - Polonia Jaszowice1 - 2
2 02.09.2018 17:00 h Orzeł Sadowice - KKS Polonia Wrocław3 - 0
3 08.09.2018 15:30 h T.K.S Polonia Jaksonów - KS Ambrozja Bogdaszowice1 - 6
3 08.09.2018 15:30 h Polonia Jaszowice - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław4 - 2
3 08.09.2018 15:30 h Sokół Smolec - KS Polonia Bielany Wrocławskie0 - 1
3 08.09.2018 15:30 h Galaktikos Solna - Indata Software Sparta Wrocław3 - 1
3 08.09.2018 15:30 h KKS Polonia Wrocław - Nefryt Jordanów Śląski1 - 1
3 08.09.2018 15:30 h WKS Wierzbice - LZS Osiek7 - 1
4 15.09.2018 15:00 h Orzeł Sadowice - WKS Wierzbice0 - 2
4 15.09.2018 16:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - LZS Osiek1 - 2
4 15.09.2018 17:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - Polonia Jaszowice1 - 3
4 16.09.2018 11:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - Sokół Smolec0 - 2
4 16.09.2018 12:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - Galaktikos Solna2 - 4
4 16.09.2018 16:00 h Indata Software Sparta Wrocław - KKS Polonia Wrocław1 - 3
5 22.09.2018 15:30 h Polonia Jaszowice - KS Ambrozja Bogdaszowice1 - 4
5 22.09.2018 15:30 h Sokół Smolec - T.K.S Polonia Jaksonów2 - 0
5 22.09.2018 15:30 h Galaktikos Solna - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław2 - 0
5 22.09.2018 15:30 h KKS Polonia Wrocław - KS Polonia Bielany Wrocławskie1 - 0
5 22.09.2018 15:30 h WKS Wierzbice - Nefryt Jordanów Śląski5 - 0
5 22.09.2018 15:30 h LZS Osiek - Orzeł Sadowice4 - 1
6 29.09.2018 16:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - Orzeł Sadowice1 - 3
6 29.09.2018 16:00 h Nefryt Jordanów Śląski - LZS Osiek2 - 3
6 29.09.2018 16:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - Galaktikos Solna0 - 13
6 29.09.2018 16:00 h Polonia Jaszowice - Sokół Smolec2 - 1
6 30.09.2018 11:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - KKS Polonia Wrocław3 - 2
6 30.09.2018 13:30 h Indata Software Sparta Wrocław - WKS Wierzbice0 - 10
7 06.10.2018 15:00 h KKS Polonia Wrocław - T.K.S Polonia Jaksonów9 - 0
7 06.10.2018 15:00 h WKS Wierzbice - KS Polonia Bielany Wrocławskie3 - 0
7 07.10.2018 11:00 h Sokół Smolec - KS Ambrozja Bogdaszowice2 - 3
7 07.10.2018 11:00 h Galaktikos Solna - Polonia Jaszowice2 - 1
7 07.10.2018 15:00 h LZS Osiek - Indata Software Sparta Wrocław3 - 3
7 07.10.2018 16:00 h Orzeł Sadowice - Nefryt Jordanów Śląski3 - 3
8 13.10.2018 15:30 h KS Ambrozja Bogdaszowice - Nefryt Jordanów Śląski0 - 1
8 13.10.2018 15:30 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - LZS Osiek0 - 3
8 13.10.2018 15:30 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - WKS Wierzbice1 - 6
8 13.10.2018 15:30 h Polonia Jaszowice - KKS Polonia Wrocław2 - 3
8 13.10.2018 15:30 h Sokół Smolec - Galaktikos Solna1 - 3
8 14.10.2018 14:00 h Indata Software Sparta Wrocław - Orzeł Sadowice1 - 4
9 20.10.2018 15:00 h KKS Polonia Wrocław - Sokół Smolec1 - 2
9 20.10.2018 15:00 h WKS Wierzbice - T.K.S Polonia Jaksonów9 - 1
9 20.10.2018 15:00 h Orzeł Sadowice - KS Polonia Bielany Wrocławskie1 - 1
9 21.10.2018 11:00 h Galaktikos Solna - KS Ambrozja Bogdaszowice0 - 1
9 21.10.2018 11:00 h Nefryt Jordanów Śląski - Indata Software Sparta Wrocław6 - 2
9 21.10.2018 14:00 h LZS Osiek - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław8 - 4
10 27.10.2018 15:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - Nefryt Jordanów Śląski2 - 1
10 27.10.2018 15:00 h Polonia Jaszowice - WKS Wierzbice2 - 6
10 28.10.2018 11:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - Orzeł Sadowice0 - 6
10 28.10.2018 11:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - LZS Osiek3 - 2
10 28.10.2018 11:00 h Galaktikos Solna - KKS Polonia Wrocław3 - 1
10 28.10.2018 13:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - Indata Software Sparta Wrocław4 - 0
11 03.11.2018 15:00 h KKS Polonia Wrocław - KS Ambrozja Bogdaszowice2 - 1
11 04.11.2018 11:00 h Orzeł Sadowice - T.K.S Polonia Jaksonów9 - 2
11 04.11.2018 11:00 h Nefryt Jordanów Śląski - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław3 - 4
11 04.11.2018 13:00 h WKS Wierzbice - Sokół Smolec5 - 0
11 04.11.2018 14:00 h LZS Osiek - Polonia Jaszowice4 - 2
11 04.11.2018 17:00 h Indata Software Sparta Wrocław - KS Polonia Bielany Wrocławskie0 - 1
12 09.11.2018 18:00 h Polonia Jaszowice - Orzeł Sadowice1 - 4
12 11.11.2018 11:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - Indata Software Sparta Wrocław1 - 2
12 11.11.2018 11:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - Nefryt Jordanów Śląski3 - 2
12 11.11.2018 11:00 h Sokół Smolec - LZS Osiek2 - 2
12 11.11.2018 11:00 h Galaktikos Solna - WKS Wierzbice1 - 1
12 11.11.2018 13:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - KS Polonia Bielany Wrocławskie2 - 0
13 17.11.2018 14:00 h Orzeł Sadowice - Sokół Smolec1 - 2
13 18.11.2018 15:30 h WKS Wierzbice - KKS Polonia Wrocław3 - 3
13 18.11.2018 15:30 h LZS Osiek - Galaktikos Solna3 - 0
13 18.11.2018 15:30 h Nefryt Jordanów Śląski - Polonia Jaszowice2 - 1
13 18.11.2018 15:30 h Indata Software Sparta Wrocław - T.K.S Polonia Jaksonów2 - 1
13 18.11.2018 15:30 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław9 - 1
14 23.03.2019 15:00 h Orzeł Sadowice - Galaktikos Solna0 - 3
14 23.03.2019 15:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław7 - 1
14 24.03.2019 11:00 h Nefryt Jordanów Śląski - Sokół Smolec0 - 3
14 24.03.2019 11:00 h LZS Osiek - KS Polonia Bielany Wrocławskie2 - 1
14 24.03.2019 12:00 h Indata Software Sparta Wrocław - Polonia Jaszowice0 - 3
14 10.04.2019 18:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - T.K.S Polonia Jaksonów1 - 3
15 30.03.2019 15:30 h WKS Wierzbice - KS Ambrozja Bogdaszowice4 - 1
15 30.03.2019 15:30 h Galaktikos Solna - Nefryt Jordanów Śląski0 - 0
15 30.03.2019 15:30 h Sokół Smolec - Indata Software Sparta Wrocław1 - 0
15 30.03.2019 15:30 h Polonia Jaszowice - KS Polonia Bielany Wrocławskie2 - 3
15 30.03.2019 15:30 h T.K.S Polonia Jaksonów - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław2 - 0
15 31.03.2019 11:00 h KKS Polonia Wrocław - Orzeł Sadowice1 - 3
16 06.04.2019 15:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - T.K.S Polonia Jaksonów3 - 1
16 06.04.2019 15:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - Sokół Smolec0 - 0
16 06.04.2019 15:00 h Nefryt Jordanów Śląski - KKS Polonia Wrocław1 - 3
16 07.04.2019 12:30 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - Polonia Jaszowice3 - 5
16 07.04.2019 14:30 h Indata Software Sparta Wrocław - Galaktikos Solna0 - 4
16 07.04.2019 15:00 h LZS Osiek - WKS Wierzbice1 - 1
17 13.04.2019 16:00 h Polonia Jaszowice - T.K.S Polonia Jaksonów4 - 0
17 14.04.2019 11:00 h Galaktikos Solna - KS Polonia Bielany Wrocławskie5 - 1
17 14.04.2019 11:00 h Sokół Smolec - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław3 - 2
17 14.04.2019 13:00 h WKS Wierzbice - Orzeł Sadowice1 - 1
17 14.04.2019 15:30 h LZS Osiek - KS Ambrozja Bogdaszowice7 - 1
17 14.04.2019 16:00 h KKS Polonia Wrocław - Indata Software Sparta Wrocław3 - 2
18 27.04.2019 15:30 h KS Ambrozja Bogdaszowice - Polonia Jaszowice1 - 3
18 27.04.2019 15:30 h T.K.S Polonia Jaksonów - Sokół Smolec1 - 5
18 27.04.2019 15:30 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - Galaktikos Solna0 - 5
18 27.04.2019 15:30 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - KKS Polonia Wrocław3 - 0
18 27.04.2019 15:30 h Nefryt Jordanów Śląski - WKS Wierzbice0 - 2
18 27.04.2019 16:00 h Orzeł Sadowice - LZS Osiek2 - 4
19 04.05.2019 15:00 h Orzeł Sadowice - KS Ambrozja Bogdaszowice1 - 5
19 04.05.2019 16:00 h WKS Wierzbice - Indata Software Sparta Wrocław6 - 0
19 05.05.2019 10:00 h Sokół Smolec - Polonia Jaszowice1 - 0
19 05.05.2019 11:00 h KKS Polonia Wrocław - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław2 - 0
19 05.05.2019 15:00 h LZS Osiek - Nefryt Jordanów Śląski8 - 2
19 05.05.2019 16:00 h Galaktikos Solna - T.K.S Polonia Jaksonów4 - 0
20 11.05.2019 15:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - Sokół Smolec4 - 0
20 11.05.2019 15:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - WKS Wierzbice0 - 3
20 11.05.2019 16:00 h Polonia Jaszowice - Galaktikos Solna3 - 1
20 11.05.2019 16:00 h Nefryt Jordanów Śląski - Orzeł Sadowice8 - 1
20 12.05.2019 16:00 h Indata Software Sparta Wrocław - LZS Osiek1 - 6
20 12.05.2019 17:30 h T.K.S Polonia Jaksonów - KKS Polonia Wrocław2 - 9
21 17.05.2019 18:30 h Galaktikos Solna - Sokół Smolec1 - 1
21 18.05.2019 15:00 h Nefryt Jordanów Śląski - KS Ambrozja Bogdaszowice1 - 4
21 18.05.2019 15:00 h WKS Wierzbice - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław3 - 0
21 19.05.2019 11:00 h LZS Osiek - KS Polonia Bielany Wrocławskie3 - 2
21 19.05.2019 11:00 h KKS Polonia Wrocław - Polonia Jaszowice3 - 3
21 19.05.2019 17:00 h Orzeł Sadowice - Indata Software Sparta Wrocław7 - 4
22 25.05.2019 15:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - Orzeł Sadowice0 - 4
22 26.05.2019 11:00 h Sokół Smolec - KKS Polonia Wrocław0 - 1
22 26.05.2019 11:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - WKS Wierzbice0 - 5
22 26.05.2019 11:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - LZS Osiek0 - 3
22 26.05.2019 16:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - Galaktikos Solna2 - 2
22 26.05.2019 17:30 h Indata Software Sparta Wrocław - Nefryt Jordanów Śląski3 - 0
23 01.06.2019 17:00 h Orzeł Sadowice - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław3 - 0
23 02.06.2019 11:00 h Nefryt Jordanów Śląski - KS Polonia Bielany Wrocławskie1 - 2
23 02.06.2019 11:00 h LZS Osiek - T.K.S Polonia Jaksonów11 - 3
23 02.06.2019 11:00 h WKS Wierzbice - Polonia Jaszowice5 - 1
23 02.06.2019 13:30 h Indata Software Sparta Wrocław - KS Ambrozja Bogdaszowice4 - 3
23 02.06.2019 15:30 h KKS Polonia Wrocław - Galaktikos Solna3 - 1
24 08.06.2019 15:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - KKS Polonia Wrocław10 - 1
24 08.06.2019 15:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - Indata Software Sparta Wrocław4 - 2
24 08.06.2019 15:30 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - Nefryt Jordanów Śląski0 - 3
24 08.06.2019 16:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - Orzeł Sadowice4 - 0
24 08.06.2019 16:00 h Polonia Jaszowice - LZS Osiek4 - 2
24 09.06.2019 17:00 h Sokół Smolec - WKS Wierzbice1 - 11
25 16.06.2019 11:00 h Orzeł Sadowice - Polonia Jaszowice - 
25 16.06.2019 11:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - KS Ambrozja Bogdaszowice - 
25 16.06.2019 11:00 h Indata Software Sparta Wrocław - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław3 - 0
25 16.06.2019 11:00 h Nefryt Jordanów Śląski - T.K.S Polonia Jaksonów - 
25 16.06.2019 11:00 h LZS Osiek - Sokół Smolec - 
25 16.06.2019 11:00 h WKS Wierzbice - Galaktikos Solna - 


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::