Aktualności

Developed by JoomVision.com
Przegrywamy w Żórawinie

Przegrywamy w Żórawinie  

KS ŻÓRAWINA - ORZEŁ SADOWICE  3 - 0 ( 1 - 0 ) Bramki: 1-0 - Mateusz Królik - 24 min 2-0 - Kamil Kaczmarek - 58 min ( karny ) 3-0 - Kamil Kaczmarek - 61 min

Więcej

Orzeł zagra w niedziele w Żórawinie

Orzeł zagra w niedziele w Żórawinie  

KS ŻÓRAWINA - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 16:00 w Żórawinie podopieczni trenera Alana Reszki rozegrają kolejne spotkanie ligowe o mistrzostwo Klasy Okręgowej , a zarazem o...

Więcej

Kolejna porażka Orła po kolejnym karnym

Kolejna porażka Orła po kolejnym karnym  

ORZEŁ SADOWICE - STRZELINIANKA STRZELIN  0 - 1   ( 0 - 1 ) Bramka: 0-1 - Piotr Dewerenda - 36 min ( karny )

Więcej

Orzeł jutro zmierzy się z Strzelinianką w Sadowicach

Orzeł jutro zmierzy się z Strzelinianką w Sadowicach  

ORZEŁ SADOWICE - STRZELINIANKA STRZELIN W dniu jutrzejszym po dwutygodniowej przerwie na boisko powracają podopieczni trenera Alana Reszki którzy zmierzą się na własnym boisku z Strzelinianką...

Więcej

27 urodziny bramkarza Orła Marka Zatora - 100 lat Maro

27 urodziny bramkarza Orła Marka Zatora - 100 lat Maro 

W dniu dzisiejszym 6 kwietnia  swoje 27 urodziny świętuje - bramkarz Orła Sadowice Marek Zator. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i zarządu Orła oraz wszystkich kibiców naszej...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA Sezon 2017/2018
 Raport Kolejka[ 15] - sobota, 25. listopada 2017 - 14:00 h
KS Żórawina vs GKS Mirków Długołęka
2 5

Szczegóły meczu

Data rozpoczęcia: sobota, 25. listopada 2017
Czas rozpoczęcia: 14:00 h




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Kolejka[ 21]
Stadion Orzeł Sadowice Datum So., 21. Kwi. 2018 Beginn 15:00
Orzeł Sadowice
Orzeł SadowiceTerminarz
GKS Mirków Długołęka
GKS Mirków Długołęka
-:- Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 GKS Mirków Długołęka 18 43
2 Orzeł 18 42
3 Mechanik 17 35
4 Zachód 18 34
5 GKS Kobierzyce 18 31
6 Polonia Środa Śląska 17 26
7 Jelcz-Laskowice 18 26
8 Żórawina 18 25
9 Bierutów 18 24
10 Kolektyw 18 24
11 Energetyk 17 23
12 Strzelinianka Strzelin 17 21
13 Orzeł Sadowice 17 13
14 Wratislavia Wrocław 18 12
15 Brzeg Dolny 17 0