Aktualności

Developed by JoomVision.com

A klasa III grupa w której zagra drużyna Orła Sadowice  

Znamy już naszych rywali z którymi zmierzymy się w A klasie walce o awans do Klasy Okręgowej . W składzie grupy III A klasy w której występować będzie drużyna Orła Sadowice, znalazło się...

Więcej

23 urodziny Arkadiusza Targoniego

23 urodziny Arkadiusza Targoniego  

W dniu dzisiejszym 12 lipca  swoje 23 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Arkadiusz Targoni Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Letnia przerwa dobiega końca - Już za tydzień pierwszy trening Orła Sadowice

Letnia przerwa dobiega końca - Już za tydzień pierwszy trening Orła Sadowice  

Letnia przerwa kończy się małymi krokami i już za tydzień 19 lipca ( czwartek ) o godzinie 18:30 w Sadowicach odbędzie się pierwszy trening podopiecznych trenera Alana Reszki. Przed nowym sezonem...

Więcej

Kapitan Orła Sadowice Adam Ratajczak zawarł związek Małżeński  z Dorotą Orman

Kapitan Orła Sadowice Adam Ratajczak zawarł związek Małżeński z Dorotą Orman 

W dniu dzisiejszym 30 czerwca o godzinie 15:30 w Kościele Świętego Józefa w Lesznie kapitan drużyny Orła Sadowice Adam Ratajczak zawarł związek Małżeński z Dorotą Orman. W dniu dzisiejszego...

Więcej

W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem

W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem  

ORZEŁ SADOWICE - ZACHÓD SOBÓTKA  1 - 2 ( 1 - 0 ) Bramki: 1-0 - Adam Ratajczak - 28 min 1-1 - Piotr Użałowicz - 70 min 1-2 - Dawid Pałys - 84 min

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2011/2012
Tabela(e)


Pozycja   Zespół Pl Pts W D L SF SA +/-
1 W górę (2) Pogoń Oleśnica 30 66 20 6 4 64 25 39
2 W dół (1) Polonia Środa Śląska 30 64 20 4 6 64 37 27
3 Bez zmian (3) KP Brzeg Dolny 30 64 20 4 6 81 35 46
4 Bez zmian (4) WKP Odra Wrocław 30 61 19 4 7 60 33 27
5 Bez zmian (5) KS Łozina 30 56 17 5 8 55 33 22
6 Bez zmian (6) Czarni Jelcz-Laskowice 30 45 13 6 11 46 43 3
7 Bez zmian (7) LKS Stary Śleszów 30 43 12 7 11 56 35 21
8 Bez zmian (8) Wiwa Goszcz 30 40 11 7 12 53 61 -8
9 Bez zmian (9) Bór Oborniki Śląskie 30 39 11 6 13 38 59 -21
10 W górę (12) Orzeł Sadowice 30 34 9 7 14 56 64 -8
11 W dół (10) Polonia Wrocław 30 34 10 4 16 54 65 -11
12 W dół (11) Sokół Marcinkowice 30 31 8 7 15 29 41 -12
13 Bez zmian (13) Odra Lubiąż 30 25 7 4 19 30 58 -28
14 Bez zmian (14) MKP Wołów 30 25 7 4 19 27 67 -40
15 Bez zmian (15) Widawa Bierutów 30 24 5 9 16 43 69 -26
16 Bez zmian (16) GKS Mirków Długołęka 30 23 5 8 17 48 79 -31


Awans do 4 ligi Spadek do A klasy Ulubiony zespół 

Pl = Rozegrane Pts = Punkty W = Zwycięstwa D = Remisy L = Przegrane SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 GKS Mirków Długołęka 28 63
2 Orzeł 28 61
3 Zachód 28 58
4 Mechanik 27 53
5 GKS Kobierzyce 28 50
6 Polonia Środa Śląska 28 44
7 Żórawina 28 43
8 Strzelinianka Strzelin 27 35
9 Bierutów 28 35
10 Jelcz-Laskowice 28 35
11 Energetyk 28 35
12 Kolektyw 28 34
13 Wratislavia Wrocław 28 21
14 Orzeł Sadowice 28 21
15 Brzeg Dolny 28 1

Wyniki kolejki

NO ITEMS