Aktualności

Developed by JoomVision.com
Trzeci sparing Orła wygrany

Trzeci sparing Orła wygrany  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE  2-6 W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Alana Reszki pokonali w trzecim sparingu Błękitnych Gniechowice 6-2 po bramkach Kamil Baś- 3 x , Alan Reszka, Ignacy...

Więcej

Trzeci sparing Orła wygrany

Trzeci sparing Orła wygrany  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE 2-6 W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Alana Reszki pokonali w trzecim sparingu Błękitnych Gniechowice 6-2 po bramkach Kamil Baś- 3 x , Alan...

Więcej

Gniechowice kolejnym rywalem sparingowym Orła

Gniechowice kolejnym rywalem sparingowym Orła  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym we Wrocławiu na Niskich Łąkach o godzinie 17:00 drużyna Orła Sadowice podejmie w trzecim sparingu w tym okresie przygotowawczym do...

Więcej

29 urodziny Grzegorza Nowaka

29 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 Lutego  swoje 29 urodziny świętuje ,, NOWY '' Grzegorz Nowak pomocnik Orła Sadowice. Z okazji dzisiejszych urodzin Grzegorzowi w imieniu całej drużyny i zarządu Orła oraz...

Więcej

Wysoka wygrana w derbowym sparingu

Wysoka wygrana w derbowym sparingu  

  Orzeł Sadowice - KS Ambrozja Bogdaszowice  5 - 0 ( 1 - 0 ) W dniu dzisiejszy w Siechnicach drużyna Orła Sadowice pokonała w derbowym KS Ambrozje Bogdaszowice 5-0 po bramkach 1-0 - Kamil...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

IV LIGA gr. WAŁBRZYCH - WROCŁAW 2016/2017
Tabela(e)


Pozycja   Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 Bez zmian (1) Foto-Higiena Gać 30 23 3 4 72 78 30 48
2 W górę (3) MKP Wołów 30 18 4 8 58 68 43 25
3 W dół (2) Polonia-Stal Świdnica 30 18 4 8 58 55 34 21
4 Bez zmian (4) Unia Bardo 30 16 7 7 55 65 43 22
5 W górę (6) Pogoń Oleśnica 30 14 7 9 49 55 43 12
6 W dół (5) Wiwa Goszcz 30 14 7 9 49 57 47 10
7 W górę (9) Bielawianka Bielawa 30 12 8 10 44 54 43 11
8 W dół (7) Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 13 4 13 43 45 42 3
9 W dół (8) Karolina Jaworzyna Śląska 30 13 4 13 43 52 58 -6
10 Bez zmian (10) Sokół Wielka Lipa 30 11 8 11 41 49 42 7
11 Bez zmian (11) Sokół Marcinkowice 30 11 4 15 37 49 52 -3
12 W górę (13) Bystrzyca Kąty Wrocławskie 30 10 4 16 34 44 65 -21
13 W dół (12) GKS Kobierzyce 30 9 6 15 33 50 50 0
14 Bez zmian (14) Victoria Świebodzice 30 7 5 18 26 39 78 -39
15 Bez zmian (15) Piast Nowa Ruda 30 5 7 18 22 36 69 -33
16 Bez zmian (16) Orzeł Sadowice 30 4 2 24 14 32 89 -57


Awans Spadek Ulubiony zespół 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Przegrane Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 Orzeł 14 33
2 Mechanik 14 33
3 GKS Mirków Długołęka 14 31
4 GKS Kobierzyce 14 27
5 Zachód 14 27
6 Bierutów 14 21
7 Kolektyw 14 20
8 Polonia Środa Śląska 14 19
9 Jelcz-Laskowice 14 19
10 Żórawina 14 18
11 Energetyk 14 16
12 Strzelinianka Strzelin 14 15
13 Orzeł Sadowice 14 13
14 Wratislavia Wrocław 13 8
15 Brzeg Dolny 13 0

Wyniki kolejki

NO ITEMS