Aktualności

Developed by JoomVision.com
Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice  

SOKÓŁ II MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE  4 - 1 ( 1 - 1 ) W dniu dzisiejszym lepszą drużyną w pierwszy sparingu Orła z Sokołem okazała się ekipa z Marcinkowic która pokonała Orła 4-1. Jedyną...

Więcej

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice  

SOKÓŁ MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w pierwszym sparingu który rozegrają w Siechnicach z Sokołem II Marcinkowice...

Więcej

30 urodziny Grzegorza Nowaka

30 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 lutego  swoje 30 urodziny świętuje obrońca / pomocnik Orła Sadowice Grzegorz Nowak. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Pierwszy trening już jutro o godzinie 19:30 na Orliku w Sadkowie

Pierwszy trening już jutro o godzinie 19:30 na Orliku w Sadkowie  

Już jutro 29 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 rozpoczynają podopieczni trenera Alana Reszki .  Jutrzejszy trening odbędzie się o godzinie 19:30 , a kolejny w czwartek o godzinie...

Więcej

Pierwsze zajęcia Orła już 29 stycznia

Pierwsze zajęcia Orła już 29 stycznia  

Już 29 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 rozpoczną podopieczni trenera Alana Reszki . Miejsce i godzinę pierwszego treningu podamy do wiadomości w przyszłym tygodniu . Poniżej...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA A GR. III 2018/2019
Tabela(e)


Pozycja   Zespół M PKT W R P BZ BS +/-
1 Bez zmian (1) WKS Wierzbice 12 32 10 2 0 58 9 49
2 Bez zmian (2) Galaktikos Solna 12 25 8 1 3 36 14 22
3 W górę (4) LZS Osiek 12 24 7 3 2 38 28 10
4 W dół (3) Orzeł Sadowice 12 23 7 2 3 36 17 19
5 Bez zmian (5) KS Ambrozja Bogdaszowice 12 21 7 0 5 26 13 13
6 W górę (7) Sokół Smolec 12 19 6 1 5 21 21 0
7 W dół (6) KKS Polonia Wrocław 12 18 5 3 4 29 22 7
8 W górę (9) KS Polonia Bielany Wrocławskie 12 16 5 1 6 18 18 0
9 W dół (8) Polonia Jaszowice 12 15 5 0 7 24 31 -7
10 W górę (11) Nefryt Jordanów Śląski 12 11 3 2 7 26 35 -9
11 W dół (10) TUR Królewska Spiżarnia Wrocław 12 9 3 0 9 19 48 -29
12 W górę (13) Indata Software Sparta Wrocław 11 7 2 1 8 13 39 -26
13 W dół (12) T.K.S Polonia Jaksonów 13 6 2 0 11 13 62 -49


Awans do klasy O Spadek do klasy B 

M = Rozegrane PKT = Punkty W = Zwycięstwa R = Remisy P = Przegrane BZ = Bramki zdobyte BS = Bramki stracone +/- = Różnica



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::