Aktualności

Developed by JoomVision.com
W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem

W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem  

ORZEŁ SADOWICE - ZACHÓD SOBÓTKA  1 - 2 ( 1 - 0 ) Bramki: 1-0 - Adam Ratajczak - 28 min 1-1 - Piotr Użałowicz - 70 min 1-2 - Dawid Pałys - 84 min

Więcej

Zachód Sobótka ostatnim rywalem Orła w Klasie Okręgowej

Zachód Sobótka ostatnim rywalem Orła w Klasie Okręgowej  

ORZEŁ SADOWICE - ZACHÓD SOBÓTKA Jutro w ostatniej kolejce ligowej w Klasie Okręgowej podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się trzecią ekipę Klasy Okręgowej Zachodem Sobótka . Nasz jutrzejszy...

Więcej

23 urodziny Konrada Hylwicza

23 urodziny Konrada Hylwicza  

W dniu dzisiejszym 9 czerwca  swoje 23 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Konrad Hylewicz Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich kibiców...

Więcej

Dzisiejsze spotkanie odwołane w Jelczu Laskowicach 

Dzisiejsze spotkanie ligowe w którym nasza drużyna miała zmierzyć się w Jelczu - Laskowicach z Czarnymi zostało odwołane z powodu złego stanu boiska po obfitych opadach deszczu jakie przeszły...

Więcej

Czarni kolejnym rywalem Orła w przedostatniej kolejce ligowej

Czarni kolejnym rywalem Orła w przedostatniej kolejce ligowej  

CZARNI JELCZ LASKOWICE ORZEŁ SADOWICE Jutro w przedostatnim spotkaniu ligowym w tym sezonie podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się na wyjeździe w Jelczu - Laskowicach z miejscowymi Czarnymi...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2012/2013
Tabela(e)


Pozycja   Zespół M PKT W R P BZ BS +/-
1 Bez zmian (1) LKS Stary Śleszów 27 70 22 4 1 93 24 69
2 Bez zmian (2) KP Brzeg Dolny 27 69 22 3 2 98 16 82
3 Bez zmian (3) Polonia Wrocław 27 55 16 7 4 67 40 27
4 Bez zmian (4) KS Łozina 27 45 14 3 10 42 48 -6
5 W górę (7) Wiwa Goszcz 27 41 12 5 10 50 35 15
6 Bez zmian (6) Polonia Jaszowice 27 40 12 4 11 59 52 7
7 W górę (8) Bór Oborniki Śląskie 27 39 12 3 12 49 43 6
8 W dół (5) Strzelinianka Strzelin 27 39 11 6 10 56 51 5
9 Bez zmian (9) Piast Żerniki Wrocław 27 35 10 5 12 48 66 -18
10 W górę (12) Sokół Marcinkowice 27 33 9 6 12 40 53 -13
11 W górę (14) Orzeł Sadowice 27 32 10 2 15 45 61 -16
12 W dół (11) Polonia Środa Śląska 27 32 10 2 15 37 47 -10
13 W dół (10) Czarni Jelcz-Laskowice 27 32 10 2 15 41 57 -16
14 W dół (13) Dolpasz Skokowa 27 31 9 4 14 38 57 -19
15 Bez zmian (15) Dąb Dobroszyce 27 21 6 3 18 40 64 -24
16 Bez zmian (16) Puma Pietrzykowice 27 4 1 1 25 16 105 -89


Awans do klasy O Spadek do klasy B Ulubiony zespół 

M = Rozegrane PKT = Punkty W = Zwycięstwa R = Remisy P = Przegrane BZ = Bramki zdobyte BS = Bramki stracone +/- = Różnica


Jeśli klikniesz na nazwę drużyny pojawi się kilka bardzo użytecznych ikon: terminarz, skład, macierz, itd. .. po kliknięciu na ikonę można przejść do tego widoku


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 GKS Mirków Długołęka 28 63
2 Orzeł 28 61
3 Zachód 28 58
4 Mechanik 27 53
5 GKS Kobierzyce 28 50
6 Polonia Środa Śląska 28 44
7 Żórawina 28 43
8 Strzelinianka Strzelin 27 35
9 Bierutów 28 35
10 Jelcz-Laskowice 28 35
11 Energetyk 28 35
12 Kolektyw 28 34
13 Wratislavia Wrocław 28 21
14 Orzeł Sadowice 28 21
15 Brzeg Dolny 28 1

Wyniki kolejki

NO ITEMS