Aktualności

Developed by JoomVision.com
WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce  

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO Drodzy przyjaciele, znajomi i rodzinko zbieramy na wózek inwalidzki dla Wiktorii. Niestety stary jest już za mały. Koszt wózka to 12.500 zł. -NFZ dofinansowuje 3000...

Więcej

29 urodziny trenera Alana Reszki

29 urodziny trenera Alana Reszki 

29 lat temu 21 lutego urodził się grający trener Orła Sadowice Alan Reszka, który dzisiaj świętuje swoje 29 urodziny . Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła...

Więcej

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice  

SOKÓŁ II MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE  4 - 1 ( 1 - 1 ) W dniu dzisiejszym lepszą drużyną w pierwszy sparingu Orła z Sokołem okazała się ekipa z Marcinkowic która pokonała Orła 4-1. Jedyną...

Więcej

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice  

SOKÓŁ MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w pierwszym sparingu który rozegrają w Siechnicach z Sokołem II Marcinkowice...

Więcej

30 urodziny Grzegorza Nowaka

30 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 lutego  swoje 30 urodziny świętuje obrońca / pomocnik Orła Sadowice Grzegorz Nowak. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Puchar Polski 2012/2013 - Wrocław
Tabela(e)


Pozycja   Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 Bez zmian (1) Piast Żmigród 1 1 0 0 3 9 0 9
2 Bez zmian (2) KKS Polonia Wrocław 1 1 0 0 3 9 1 8
- Bez zmian (2) Wratislavia Wrocław 1 1 0 0 3 9 1 8
4 Bez zmian (4) Sokół Wielka Lipa 1 1 0 0 3 8 1 7
5 Bez zmian (5) Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1 1 0 0 3 9 3 6
6 Bez zmian (6) Foto-Higiena Gać 1 1 0 0 3 4 0 4
- Bez zmian (6) Strzelinianka Strzelin 1 1 0 0 3 4 0 4
8 Bez zmian (8) Błysk Kuźniczysko 1 1 0 0 3 4 1 3
- Bez zmian (8) Nefryt Jordanów Śląski 1 1 0 0 3 4 1 3
- Bez zmian (8) Piast Nadolice 1 1 0 0 3 4 1 3
11 Bez zmian (11) GKS Kobierzyce 1 1 0 0 3 3 0 3
- Bez zmian (11) Sokół Marcinkowice 1 1 0 0 3 3 0 3
13 Bez zmian (13) Dąb Dobroszyce 1 1 0 0 3 4 2 2
- Bez zmian (13) LZS Solniki Małe 1 1 0 0 3 4 2 2
- Bez zmian (13) Polonia Jaszowice 1 1 0 0 3 4 2 2
- Bez zmian (13) Wiwa Goszcz 1 1 0 0 3 4 2 2
17 Bez zmian (17) KP Brzeg Dolny 1 1 0 0 3 3 1 2
- Bez zmian (17) KS Łozina 1 1 0 0 3 3 1 2
- Bez zmian (17) MPWiK Mokry Dwór 1 1 0 0 3 3 1 2
20 Bez zmian (20) Lotnik Twardogóra 1 1 0 0 3 4 3 1
21 Bez zmian (21) Orzeł Święta Katarzyna 1 1 0 0 3 3 2 1
- Bez zmian (21) Puma Pietrzykowice 1 1 0 0 3 3 2 1
23 Bez zmian (23) Pogoń Oleśnica 1 1 0 0 3 2 1 1
24 Bez zmian (24) LKS Stary Śleszów 1 1 0 0 3 1 0 1
25 Bez zmian (25) Widawa Bierutów 2 1 0 1 3 3 3 0
26 Bez zmian (26) Burza Bystrzyca Oławska 1 0 1 0 1 1 1 0
- Bez zmian (26) Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 0 1 0 1 1 1 0
- Bez zmian (26) Polonia Środa Śląska 1 0 1 0 1 1 1 0
- Bez zmian (26) Zjednoczeni Łowęcice 1 0 1 0 1 1 1 0
30 Bez zmian (30) Bumerang Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Burza Godzieszowa 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Bór Oborniki Śląskie 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) FC Wrocław Academy Wrocław (juniorzy) 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) KS Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Piast Żerniki Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Płomień Wisznia Mała 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Różanka Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Sparta Skarszyn 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Widawa Kiełczów 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Ślęza Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Bez zmian (41) Plon Gądkowice 1 0 0 1 0 3 4 -1
42 Bez zmian (42) Błyskawica Lenartowice 1 0 0 1 0 2 3 -1
- Bez zmian (42) Orzeł Sadowice 1 0 0 0 0 2 3 -1
44 Bez zmian (44) Czarni Jelcz-Laskowice 1 0 0 1 0 1 2 -1
45 Bez zmian (45) Energetyk Siechnice 1 0 0 1 0 0 1 -1
46 Bez zmian (46) Borowianka Borowa 1 0 0 1 0 2 4 -2
- Bez zmian (46) Czarni Kondratowice 1 0 0 1 0 2 4 -2
- Bez zmian (46) Sokół Sokołowice 1 0 0 1 0 2 4 -2
- Bez zmian (46) Zenit Międzybórz 1 0 0 1 0 2 4 -2
50 Bez zmian (50) Forza Wrocław 1 0 0 1 0 1 3 -2
- Bez zmian (50) LZS Zbytowa 1 0 0 1 0 1 3 -2
- Bez zmian (50) Parasol Wrocław 1 0 0 1 0 1 3 -2
53 Bez zmian (53) Kolektyw Radwanice 1 0 0 1 0 1 4 -3
- Bez zmian (53) Polonia Trzebnica 1 0 0 1 0 1 4 -3
- Bez zmian (53) Zachód Sobótka 1 0 0 1 0 1 4 -3
56 Bez zmian (56) Odra Kotowice 1 0 0 1 0 0 3 -3
- Bez zmian (56) Wratislavia Wrocław (juniorzy) 1 0 0 1 0 0 3 -3
58 Bez zmian (58) Olimpia Żerniki Wrocławskie 1 0 0 1 0 0 4 -4
- Bez zmian (58) Skra Wojnowice 1 0 0 1 0 0 4 -4
60 Bez zmian (60) LZS Siekierowice 1 0 0 1 0 3 9 -6
61 Bez zmian (61) Dolpasz Skokowa 1 0 0 1 0 1 8 -7
62 Bez zmian (62) Piorun Jakubkowice 1 0 0 1 0 1 9 -8
- Bez zmian (62) Tomtex Widawa Wrocław 1 0 0 1 0 1 9 -8
64 Bez zmian (64) Orla Korzeńsko 1 0 0 1 0 0 9 -9


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation Ulubiony zespół 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Przegrane Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS