Aktualności

Developed by JoomVision.com
Orzeł wygrywa w Pucharze pokonując Tur Wrocław

Orzeł wygrywa w Pucharze pokonując Tur Wrocław 

TUR WROCŁAW - ORZEŁ SADOWICE  1- 5 ( 1- 2 ) W pierwszym spotkaniu o stawkę tym razem w spotkaniu w Pucharze Polski strefy Wrocławskiej podopieczni trenera Alana Reszki pokonali na wyjeździe...

Więcej

Wstępna Runda Pucharu Polski strefy Wrocławskiej

Wstępna Runda Pucharu Polski strefy Wrocławskiej  

TUR WROCŁAW - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w Rundzie wstępnej Pucharu Polski strefy Wrocławskiej w której rozegrają spotkanie we Wrocławiu...

Więcej

19 urodziny Izbiana

19 urodziny Izbiana  

W dniu dzisiejszym 23 lipca  swoje 19 urodziny świętuje bramkarz ( który bronił w sezonie 2017/2018 ) Orła Sadowice Kamil Izbiański Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu...

Więcej

Kolejny tydzień przygotowań Orła

Kolejny tydzień przygotowań Orła  

W najbliższym tygodniu drużyna Orła Sadowice będzie trenowała dwa razy - wtorek i czwartek o godzinie 18:00 na boisku w Sadowicach .  Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych...

Więcej

A klasa III grupa w której zagra drużyna Orła Sadowice  

Znamy już naszych rywali z którymi zmierzymy się w A klasie walce o awans do Klasy Okręgowej . W składzie grupy III A klasy w której występować będzie drużyna Orła Sadowice, znalazło się...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Puchar Polski 2012/2013 - Wrocław
Tabela(e)


Pozycja   Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 Bez zmian (1) Piast Żmigród 1 1 0 0 3 9 0 9
2 Bez zmian (2) KKS Polonia Wrocław 1 1 0 0 3 9 1 8
- Bez zmian (2) Wratislavia Wrocław 1 1 0 0 3 9 1 8
4 Bez zmian (4) Sokół Wielka Lipa 1 1 0 0 3 8 1 7
5 Bez zmian (5) Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1 1 0 0 3 9 3 6
6 Bez zmian (6) Foto-Higiena Gać 1 1 0 0 3 4 0 4
- Bez zmian (6) Strzelinianka Strzelin 1 1 0 0 3 4 0 4
8 Bez zmian (8) Błysk Kuźniczysko 1 1 0 0 3 4 1 3
- Bez zmian (8) Nefryt Jordanów Śląski 1 1 0 0 3 4 1 3
- Bez zmian (8) Piast Nadolice 1 1 0 0 3 4 1 3
11 Bez zmian (11) GKS Kobierzyce 1 1 0 0 3 3 0 3
- Bez zmian (11) Sokół Marcinkowice 1 1 0 0 3 3 0 3
13 Bez zmian (13) Dąb Dobroszyce 1 1 0 0 3 4 2 2
- Bez zmian (13) LZS Solniki Małe 1 1 0 0 3 4 2 2
- Bez zmian (13) Polonia Jaszowice 1 1 0 0 3 4 2 2
- Bez zmian (13) Wiwa Goszcz 1 1 0 0 3 4 2 2
17 Bez zmian (17) KP Brzeg Dolny 1 1 0 0 3 3 1 2
- Bez zmian (17) KS Łozina 1 1 0 0 3 3 1 2
- Bez zmian (17) MPWiK Mokry Dwór 1 1 0 0 3 3 1 2
20 Bez zmian (20) Lotnik Twardogóra 1 1 0 0 3 4 3 1
21 Bez zmian (21) Orzeł Święta Katarzyna 1 1 0 0 3 3 2 1
- Bez zmian (21) Puma Pietrzykowice 1 1 0 0 3 3 2 1
23 Bez zmian (23) Pogoń Oleśnica 1 1 0 0 3 2 1 1
24 Bez zmian (24) LKS Stary Śleszów 1 1 0 0 3 1 0 1
25 Bez zmian (25) Widawa Bierutów 2 1 0 1 3 3 3 0
26 Bez zmian (26) Burza Bystrzyca Oławska 1 0 1 0 1 1 1 0
- Bez zmian (26) Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 0 1 0 1 1 1 0
- Bez zmian (26) Polonia Środa Śląska 1 0 1 0 1 1 1 0
- Bez zmian (26) Zjednoczeni Łowęcice 1 0 1 0 1 1 1 0
30 Bez zmian (30) Bumerang Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Burza Godzieszowa 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Bór Oborniki Śląskie 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) FC Wrocław Academy Wrocław (juniorzy) 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) KS Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Piast Żerniki Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Płomień Wisznia Mała 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Różanka Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Sparta Skarszyn 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Widawa Kiełczów 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Ślęza Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Bez zmian (41) Plon Gądkowice 1 0 0 1 0 3 4 -1
42 Bez zmian (42) Błyskawica Lenartowice 1 0 0 1 0 2 3 -1
- Bez zmian (42) Orzeł Sadowice 1 0 0 0 0 2 3 -1
44 Bez zmian (44) Czarni Jelcz-Laskowice 1 0 0 1 0 1 2 -1
45 Bez zmian (45) Energetyk Siechnice 1 0 0 1 0 0 1 -1
46 Bez zmian (46) Borowianka Borowa 1 0 0 1 0 2 4 -2
- Bez zmian (46) Czarni Kondratowice 1 0 0 1 0 2 4 -2
- Bez zmian (46) Sokół Sokołowice 1 0 0 1 0 2 4 -2
- Bez zmian (46) Zenit Międzybórz 1 0 0 1 0 2 4 -2
50 Bez zmian (50) Forza Wrocław 1 0 0 1 0 1 3 -2
- Bez zmian (50) LZS Zbytowa 1 0 0 1 0 1 3 -2
- Bez zmian (50) Parasol Wrocław 1 0 0 1 0 1 3 -2
53 Bez zmian (53) Kolektyw Radwanice 1 0 0 1 0 1 4 -3
- Bez zmian (53) Polonia Trzebnica 1 0 0 1 0 1 4 -3
- Bez zmian (53) Zachód Sobótka 1 0 0 1 0 1 4 -3
56 Bez zmian (56) Odra Kotowice 1 0 0 1 0 0 3 -3
- Bez zmian (56) Wratislavia Wrocław (juniorzy) 1 0 0 1 0 0 3 -3
58 Bez zmian (58) Olimpia Żerniki Wrocławskie 1 0 0 1 0 0 4 -4
- Bez zmian (58) Skra Wojnowice 1 0 0 1 0 0 4 -4
60 Bez zmian (60) LZS Siekierowice 1 0 0 1 0 3 9 -6
61 Bez zmian (61) Dolpasz Skokowa 1 0 0 1 0 1 8 -7
62 Bez zmian (62) Piorun Jakubkowice 1 0 0 1 0 1 9 -8
- Bez zmian (62) Tomtex Widawa Wrocław 1 0 0 1 0 1 9 -8
64 Bez zmian (64) Orla Korzeńsko 1 0 0 1 0 0 9 -9


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation Ulubiony zespół 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Przegrane Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Kolejka[ 1]
Datum So., 25. Sie. 2018 Beginn 11:00
Galaktikos Solna
Galaktikos Solna
Orzeł Sadowice
Orzeł SadowiceTerminarz
-:- Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS