Aktualności

Developed by JoomVision.com
24 urodziny świętuje Emanuel Stawarz

24 urodziny świętuje Emanuel Stawarz 

W dniu dzisiejszym 14 stycznia  swoje 24 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Emanuel Stawarz. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!! 

Wszystkiego najlepszego - dużo zdrówka , szczęścia, pomyślności  i miłości oraz spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku wszystkim zawodnikom , działaczom sportowym , trenerom i kibicom w...

Więcej

36 urodziny Karola Janko ,, JANO ''

36 urodziny Karola Janko ,, JANO '' 

W dniu dzisiejszym 26 grudnia  swoje 36 urodziny świętuje obrońca Orła Sadowice Karol Janko. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich kibiców...

Więcej

 WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Zarząd Klubu Sportowego UKS Sadowice pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim zawodnikom naszego Klubu, trenerom oraz kibicom naszej drużyny...

Więcej

30 urodziny Grzegorza Kiełkowskiego

30 urodziny Grzegorza Kiełkowskiego  

W dniu dzisiejszym 15 grudnia  swoje 30 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Grzegorz Kiełkowski Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Puchar Polski 2012/2013 - Wrocław
Tabela(e)


Pozycja   Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 Bez zmian (1) Piast Żmigród 1 1 0 0 3 9 0 9
2 Bez zmian (2) KKS Polonia Wrocław 1 1 0 0 3 9 1 8
- Bez zmian (2) Wratislavia Wrocław 1 1 0 0 3 9 1 8
4 Bez zmian (4) Sokół Wielka Lipa 1 1 0 0 3 8 1 7
5 Bez zmian (5) Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1 1 0 0 3 9 3 6
6 Bez zmian (6) Foto-Higiena Gać 1 1 0 0 3 4 0 4
- Bez zmian (6) Strzelinianka Strzelin 1 1 0 0 3 4 0 4
8 Bez zmian (8) Błysk Kuźniczysko 1 1 0 0 3 4 1 3
- Bez zmian (8) Nefryt Jordanów Śląski 1 1 0 0 3 4 1 3
- Bez zmian (8) Piast Nadolice 1 1 0 0 3 4 1 3
11 Bez zmian (11) GKS Kobierzyce 1 1 0 0 3 3 0 3
- Bez zmian (11) Sokół Marcinkowice 1 1 0 0 3 3 0 3
13 Bez zmian (13) Dąb Dobroszyce 1 1 0 0 3 4 2 2
- Bez zmian (13) LZS Solniki Małe 1 1 0 0 3 4 2 2
- Bez zmian (13) Polonia Jaszowice 1 1 0 0 3 4 2 2
- Bez zmian (13) Wiwa Goszcz 1 1 0 0 3 4 2 2
17 Bez zmian (17) KP Brzeg Dolny 1 1 0 0 3 3 1 2
- Bez zmian (17) KS Łozina 1 1 0 0 3 3 1 2
- Bez zmian (17) MPWiK Mokry Dwór 1 1 0 0 3 3 1 2
20 Bez zmian (20) Lotnik Twardogóra 1 1 0 0 3 4 3 1
21 Bez zmian (21) Orzeł Święta Katarzyna 1 1 0 0 3 3 2 1
- Bez zmian (21) Puma Pietrzykowice 1 1 0 0 3 3 2 1
23 Bez zmian (23) Pogoń Oleśnica 1 1 0 0 3 2 1 1
24 Bez zmian (24) LKS Stary Śleszów 1 1 0 0 3 1 0 1
25 Bez zmian (25) Widawa Bierutów 2 1 0 1 3 3 3 0
26 Bez zmian (26) Burza Bystrzyca Oławska 1 0 1 0 1 1 1 0
- Bez zmian (26) Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 0 1 0 1 1 1 0
- Bez zmian (26) Polonia Środa Śląska 1 0 1 0 1 1 1 0
- Bez zmian (26) Zjednoczeni Łowęcice 1 0 1 0 1 1 1 0
30 Bez zmian (30) Bumerang Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Burza Godzieszowa 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Bór Oborniki Śląskie 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) FC Wrocław Academy Wrocław (juniorzy) 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) KS Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Piast Żerniki Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Płomień Wisznia Mała 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Różanka Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Sparta Skarszyn 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Widawa Kiełczów 0 0 0 0 0 0 0 0
- Bez zmian (30) Ślęza Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Bez zmian (41) Plon Gądkowice 1 0 0 1 0 3 4 -1
42 Bez zmian (42) Błyskawica Lenartowice 1 0 0 1 0 2 3 -1
- Bez zmian (42) Orzeł Sadowice 1 0 0 0 0 2 3 -1
44 Bez zmian (44) Czarni Jelcz-Laskowice 1 0 0 1 0 1 2 -1
45 Bez zmian (45) Energetyk Siechnice 1 0 0 1 0 0 1 -1
46 Bez zmian (46) Borowianka Borowa 1 0 0 1 0 2 4 -2
- Bez zmian (46) Czarni Kondratowice 1 0 0 1 0 2 4 -2
- Bez zmian (46) Sokół Sokołowice 1 0 0 1 0 2 4 -2
- Bez zmian (46) Zenit Międzybórz 1 0 0 1 0 2 4 -2
50 Bez zmian (50) Forza Wrocław 1 0 0 1 0 1 3 -2
- Bez zmian (50) LZS Zbytowa 1 0 0 1 0 1 3 -2
- Bez zmian (50) Parasol Wrocław 1 0 0 1 0 1 3 -2
53 Bez zmian (53) Kolektyw Radwanice 1 0 0 1 0 1 4 -3
- Bez zmian (53) Polonia Trzebnica 1 0 0 1 0 1 4 -3
- Bez zmian (53) Zachód Sobótka 1 0 0 1 0 1 4 -3
56 Bez zmian (56) Odra Kotowice 1 0 0 1 0 0 3 -3
- Bez zmian (56) Wratislavia Wrocław (juniorzy) 1 0 0 1 0 0 3 -3
58 Bez zmian (58) Olimpia Żerniki Wrocławskie 1 0 0 1 0 0 4 -4
- Bez zmian (58) Skra Wojnowice 1 0 0 1 0 0 4 -4
60 Bez zmian (60) LZS Siekierowice 1 0 0 1 0 3 9 -6
61 Bez zmian (61) Dolpasz Skokowa 1 0 0 1 0 1 8 -7
62 Bez zmian (62) Piorun Jakubkowice 1 0 0 1 0 1 9 -8
- Bez zmian (62) Tomtex Widawa Wrocław 1 0 0 1 0 1 9 -8
64 Bez zmian (64) Orla Korzeńsko 1 0 0 1 0 0 9 -9


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation Ulubiony zespół 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Przegrane Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS