Aktualności

Developed by JoomVision.com
Wysoka porażka Orła - Jarosław Gołda dobił Orła

Wysoka porażka Orła - Jarosław Gołda dobił Orła  

ORZEŁ SADOWICE - GKS MIRKÓW / DŁUGOŁĘKA  0 - 8 ( 0 - 2 ) Bramki: 0-1 - Jarosław Gołda - 17 min ; 0-2 - Jarosław Gołda - 40 min ( k ); 0-3 - Jarosław Gołda - 58 min ( k ) ; 0-4 Lansana...

Więcej

Jutro z Liderem w Sadowicach

Jutro z Liderem w Sadowicach  

ORZEŁ SADOWICE - GKS MIRKÓW / DŁUGOŁĘKA W dniu jutrzejszym w Sadowicach podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się na własnym boisku z aktualnym Liderem Klasy Okręgowej GKS-em Mirków ....

Więcej

Przegrywamy w Żórawinie

Przegrywamy w Żórawinie  

KS ŻÓRAWINA - ORZEŁ SADOWICE  3 - 0 ( 1 - 0 ) Bramki: 1-0 - Mateusz Królik - 24 min 2-0 - Kamil Kaczmarek - 58 min ( karny ) 3-0 - Kamil Kaczmarek - 61 min

Więcej

Orzeł zagra w niedziele w Żórawinie

Orzeł zagra w niedziele w Żórawinie  

KS ŻÓRAWINA - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 16:00 w Żórawinie podopieczni trenera Alana Reszki rozegrają kolejne spotkanie ligowe o mistrzostwo Klasy Okręgowej , a zarazem o...

Więcej

Kolejna porażka Orła po kolejnym karnym

Kolejna porażka Orła po kolejnym karnym  

ORZEŁ SADOWICE - STRZELINIANKA STRZELIN  0 - 1   ( 0 - 1 ) Bramka: 0-1 - Piotr Dewerenda - 36 min ( karny )

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2009/2010
Tabela(e)


Pozycja   Zespół M PKT W R P BZ BS +/-
1 Bez zmian (1) Piast Żmigród 15 40 13 1 1 34 12 22
2 Bez zmian (2) Strzelinianka Strzelin 15 38 12 2 1 45 8 37
3 Bez zmian (3) KP Brzeg Dolny 15 35 11 2 2 38 11 27
4 Bez zmian (4) Foto-Higiena Gać 15 28 8 4 3 28 20 8
5 Bez zmian (5) Czarni Jelcz-Laskowice 15 28 9 1 5 43 20 23
6 Bez zmian (6) Sokół Wielka Lipa 16 24 7 3 6 29 27 2
7 Bez zmian (7) Polonia Jaszowice 15 22 7 1 7 24 25 -1
8 Bez zmian (8) Orzeł Sadowice 15 22 7 1 7 30 29 1
9 Bez zmian (9) KS Łozina 15 19 5 4 6 21 17 4
10 Bez zmian (10) Sokół Smolec 14 18 5 3 6 24 27 -3
11 Bez zmian (11) Barycz Milicz 15 18 5 3 7 18 17 1
12 Bez zmian (12) WKP Odra Wrocław 15 18 5 3 7 16 28 -12
13 Bez zmian (13) Świteź Wiązów 15 16 5 1 9 26 33 -7
14 Bez zmian (14) LKS Stary Śleszów 15 8 2 2 11 17 43 -26
15 Bez zmian (15) Błysk Kuźniczysko 15 6 1 3 11 15 56 -41
16 Bez zmian (16) Włókniarz Wrocław 15 2 0 2 13 7 42 -35


Awans do 4 ligi Spadek do A klasy 

M = Rozegrane PKT = Punkty W = Zwycięstwa R = Remisy P = Przegrane BZ = Bramki zdobyte BS = Bramki stracone +/- = Różnica



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Kolejka[ 22]
Datum Pt., 27. Kwi. 2018 Beginn 18:30
Kolektyw Radwanice
Kolektyw
Orzeł Sadowice
Orzeł SadowiceTerminarz
-:- Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 GKS Mirków Długołęka 19 46
2 Orzeł 19 42
3 Mechanik 18 38
4 Zachód 18 34
5 GKS Kobierzyce 19 34
6 Polonia Środa Śląska 18 29
7 Jelcz-Laskowice 18 26
8 Żórawina 19 25
9 Kolektyw 19 25
10 Bierutów 18 24
11 Energetyk 18 24
12 Strzelinianka Strzelin 18 22
13 Orzeł Sadowice 18 13
14 Wratislavia Wrocław 19 12
15 Brzeg Dolny 18 1

Wyniki kolejki

NO ITEMS