Aktualności

Developed by JoomVision.com
27 urodziny Konrada Majdaka

27 urodziny Konrada Majdaka 

W dniu dzisiejszym 1 grudnia  swoje 27 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Konrad Majdak Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich kibiców...

Więcej

Sokół lepszy od Orła w derbach

Sokół lepszy od Orła w derbach  

ORZEŁ SADOWICE - SOKÓŁ SMOLEC  1 - 2   ( 0 - 1 ) Bramki: 0-1 Mariusz Stępiński - 20 min 1-1 - Alan Reszka - 74 min 1-2 - Łukasz Bielaszka - 89 min

Więcej

Ostatni mecz rundy jesiennej. Derby Orzeł kontra Sokół

Ostatni mecz rundy jesiennej. Derby Orzeł kontra Sokół 

ORZEŁ SADOWICE SOKÓŁ SMOLEC Już jutro w Sadowicach o godzinie 14:00 dojdzie do kolejnego spotkania derbowego , tym razem podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się z Sokołem Smolec . Nasz...

Więcej

Orzeł wygrywa z Polonią Jaszowice

Orzeł wygrywa z Polonią Jaszowice  

POLONIA JASZOWICE - ORZEŁ SADOWICE  1 - 4   ( 1 - 2 ) Bramki: 0-1 - Alan Reszka - 1 min , 1-1  -Radosław Karasek - 20 min , 1-2 - Kamil Baś - 40 min ( karny ) , 1-3 - Kamil Baś - 70 min...

Więcej

Jaksonów rozbity - wysoka wygrana Orła

Jaksonów rozbity - wysoka wygrana Orła  

ORZEŁ SADOWICE - POLONIA JAKSONÓW  9 - 2 ( 4 - 0 ) Bramki: 1-0 - Alan Reszka - 10 min , 2-0 - Kamil Frukacz - 21 min, 3-0 - Kamil Baś - 30 min (K), 4-0 - Kamil Frukacz - 41 min, 4-1 - Piotr...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Puchar Polski 2012/2013 - Wrocław
Rezultaty kolejki - Runda wstępna (22.08.2012)

środa, 22.08.2012 - 1. Kolejka
  17:00 h Borowianka Borowa LZS Solniki Małe 2 - 4
  17:00 h Orla Korzeńsko Piast Żmigród 0 - 9
  17:00 h Odra Kotowice GKS Kobierzyce 0 - 3
  17:00 h Błyskawica Lenartowice Puma Pietrzykowice 2 - 3
  17:00 h MPWiK Mokry Dwór Parasol Wrocław 3 - 1
  17:00 h LZS Siekierowice Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3 - 9
  17:00 h Sokół Sokołowice Wiwa Goszcz 2 - 4
  17:00 h Płomień Wisznia Mała Sparta Skarszyn  - 
  17:00 h Olimpia Żerniki Wrocławskie Strzelinianka Strzelin 0 - 4
  17:00 h Skra Wojnowice Foto-Higiena Gać 0 - 4
  17:00 h LZS Zbytowa KS Łozina 1 - 3
  17:00 h Bumerang Wrocław Ślęza Wrocław  - 
  17:00 h FC Wrocław Academy Wrocław (juniorzy) Piast Żerniki Wrocław  - 
  17:00 h Forza Wrocław KP Brzeg Dolny 1 - 3
  17:00 h Różanka Wrocław Bór Oborniki Śląskie  - 
  17:00 h Orzeł Święta Katarzyna Orzeł Sadowice 3 - 2 (Dog)
  17:00 h Tomtex Widawa Wrocław Wratislavia Wrocław 1 - 9
  17:00 h Wratislavia Wrocław (juniorzy) Sokół Marcinkowice 0 - 3
  17:00 h Widawa Bierutów Pogoń Oleśnica 1 - 2
  17:00 h Plon Gądkowice Lotnik Twardogóra 3 - 4
  17:00 h Dolpasz Skokowa Sokół Wielka Lipa 1 - 8
  17:00 h Nefryt Jordanów Śląski Zachód Sobótka 4 - 1
  17:00 h Piorun Jakubkowice KKS Polonia Wrocław 1 - 9
  17:00 h Czarni Kondratowice Polonia Jaszowice 2 - 4
  17:00 h Widawa Bierutów Czarni Jelcz-Laskowice 2 - 1
  17:00 h Zjednoczeni Łowęcice Polonia Środa Śląska 1 - 1 (Karne 2 - 4)
  17:00 h Zenit Międzybórz Dąb Dobroszyce 2 - 4
  17:00 h Kolektyw Radwanice Piast Nadolice 1 - 4
  17:00 h KS Wrocław Burza Godzieszowa  - 
  17:00 h Energetyk Siechnice LKS Stary Śleszów 0 - 1
  17:00 h Błysk Kuźniczysko Polonia Trzebnica 4 - 1
  17:00 h Burza Bystrzyca Oławska Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 1 (Karne 3 - 4)

1 Zespół(y) pauzuje: Widawa Kiełczów



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS