Aktualności

Developed by JoomVision.com
Orzeł wygrywa w Pucharze pokonując Tur Wrocław

Orzeł wygrywa w Pucharze pokonując Tur Wrocław 

TUR WROCŁAW - ORZEŁ SADOWICE  1- 5 ( 1- 2 ) W pierwszym spotkaniu o stawkę tym razem w spotkaniu w Pucharze Polski strefy Wrocławskiej podopieczni trenera Alana Reszki pokonali na wyjeździe...

Więcej

Wstępna Runda Pucharu Polski strefy Wrocławskiej

Wstępna Runda Pucharu Polski strefy Wrocławskiej  

TUR WROCŁAW - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w Rundzie wstępnej Pucharu Polski strefy Wrocławskiej w której rozegrają spotkanie we Wrocławiu...

Więcej

19 urodziny Izbiana

19 urodziny Izbiana  

W dniu dzisiejszym 23 lipca  swoje 19 urodziny świętuje bramkarz ( który bronił w sezonie 2017/2018 ) Orła Sadowice Kamil Izbiański Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu...

Więcej

Kolejny tydzień przygotowań Orła

Kolejny tydzień przygotowań Orła  

W najbliższym tygodniu drużyna Orła Sadowice będzie trenowała dwa razy - wtorek i czwartek o godzinie 18:00 na boisku w Sadowicach .  Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych...

Więcej

A klasa III grupa w której zagra drużyna Orła Sadowice  

Znamy już naszych rywali z którymi zmierzymy się w A klasie walce o awans do Klasy Okręgowej . W składzie grupy III A klasy w której występować będzie drużyna Orła Sadowice, znalazło się...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Puchar Polski 2012/2013 - Wrocław
Rezultaty kolejki - Runda wstępna (22.08.2012)

środa, 22.08.2012 - 1. Kolejka
  17:00 h Borowianka Borowa LZS Solniki Małe 2 - 4
  17:00 h Orla Korzeńsko Piast Żmigród 0 - 9
  17:00 h Odra Kotowice GKS Kobierzyce 0 - 3
  17:00 h Błyskawica Lenartowice Puma Pietrzykowice 2 - 3
  17:00 h MPWiK Mokry Dwór Parasol Wrocław 3 - 1
  17:00 h LZS Siekierowice Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3 - 9
  17:00 h Sokół Sokołowice Wiwa Goszcz 2 - 4
  17:00 h Płomień Wisznia Mała Sparta Skarszyn  - 
  17:00 h Olimpia Żerniki Wrocławskie Strzelinianka Strzelin 0 - 4
  17:00 h Skra Wojnowice Foto-Higiena Gać 0 - 4
  17:00 h LZS Zbytowa KS Łozina 1 - 3
  17:00 h Bumerang Wrocław Ślęza Wrocław  - 
  17:00 h FC Wrocław Academy Wrocław (juniorzy) Piast Żerniki Wrocław  - 
  17:00 h Forza Wrocław KP Brzeg Dolny 1 - 3
  17:00 h Różanka Wrocław Bór Oborniki Śląskie  - 
  17:00 h Orzeł Święta Katarzyna Orzeł Sadowice 3 - 2 (Dog)
  17:00 h Tomtex Widawa Wrocław Wratislavia Wrocław 1 - 9
  17:00 h Wratislavia Wrocław (juniorzy) Sokół Marcinkowice 0 - 3
  17:00 h Widawa Bierutów Pogoń Oleśnica 1 - 2
  17:00 h Plon Gądkowice Lotnik Twardogóra 3 - 4
  17:00 h Dolpasz Skokowa Sokół Wielka Lipa 1 - 8
  17:00 h Nefryt Jordanów Śląski Zachód Sobótka 4 - 1
  17:00 h Piorun Jakubkowice KKS Polonia Wrocław 1 - 9
  17:00 h Czarni Kondratowice Polonia Jaszowice 2 - 4
  17:00 h Widawa Bierutów Czarni Jelcz-Laskowice 2 - 1
  17:00 h Zjednoczeni Łowęcice Polonia Środa Śląska 1 - 1 (Karne 2 - 4)
  17:00 h Zenit Międzybórz Dąb Dobroszyce 2 - 4
  17:00 h Kolektyw Radwanice Piast Nadolice 1 - 4
  17:00 h KS Wrocław Burza Godzieszowa  - 
  17:00 h Energetyk Siechnice LKS Stary Śleszów 0 - 1
  17:00 h Błysk Kuźniczysko Polonia Trzebnica 4 - 1
  17:00 h Burza Bystrzyca Oławska Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 1 (Karne 3 - 4)

1 Zespół(y) pauzuje: Widawa Kiełczów



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Kolejka[ 1]
Datum So., 25. Sie. 2018 Beginn 11:00
Galaktikos Solna
Galaktikos Solna
Orzeł Sadowice
Orzeł SadowiceTerminarz
-:- Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS