Aktualności

Developed by JoomVision.com
Wierzbice wygrywają z Orłem

Wierzbice wygrywają z Orłem  

ORZEŁ SADOWICE - WKS WIERZBICE  0 - 2 ( 0 - 0 ) Bramki: 0-1 - Michał Banach - 50 min 0-2 - Filip Janiak - 93 min

Więcej

Wierzbice rywalem Orła w czwartej kolejce

Wierzbice rywalem Orła w czwartej kolejce  

ORZEŁ SADOWICE  WKS WIERZBICE Już jutro w Sadowicach podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się z WKS Wierzbice , ekipą która aktualnie po trzech kolejkach zajmuje drugie miejsce z dorobkiem...

Więcej

Orzeł wygrywa Sokołem w 1/32 Pucharu Polski

Orzeł wygrywa Sokołem w 1/32 Pucharu Polski  

SOKÓŁ SMOLEC - ORZEŁ SADOWICE  1 - 1   ( karne 2 - 4 ) W dniu wczorajszym podopieczni trenera Alana Reszki zremisowali 1-1 w regulaminowym czasie gry z Sokołem Smolec w Pucharze Polski strefy...

Więcej

Derbowy mecz Pucharowy Sokół - Orzeł

Derbowy mecz Pucharowy Sokół - Orzeł  

SOKÓŁ SMOLEC ORZEŁ SADOWICE W dniu dzisiejszym w Pietrzykowicach gdzie swoje spotkania w roli gospodarza rozgrywa mecze Sokół Smolec podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w Pucharze...

Więcej

Orzeł wygrywa z Wrocławską Polonią

Orzeł wygrywa z Wrocławską Polonią  

ORZEŁ SADOWICE - POLONIA WROCŁAW 3 - 0    ( 2 - 0 ) Bramki: 1-0 Alan Reszka - 12 min 2-0 - Alan Reszka - 18 min 3-0 - Kamil Baś - 50 min ( karny )

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Puchar Polski 2012/2013 - Wrocław
Rezultaty kolejki - Runda wstępna (22.08.2012)

środa, 22.08.2012 - 1. Kolejka
  17:00 h Borowianka Borowa LZS Solniki Małe 2 - 4
  17:00 h Orla Korzeńsko Piast Żmigród 0 - 9
  17:00 h Odra Kotowice GKS Kobierzyce 0 - 3
  17:00 h Błyskawica Lenartowice Puma Pietrzykowice 2 - 3
  17:00 h MPWiK Mokry Dwór Parasol Wrocław 3 - 1
  17:00 h LZS Siekierowice Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3 - 9
  17:00 h Sokół Sokołowice Wiwa Goszcz 2 - 4
  17:00 h Płomień Wisznia Mała Sparta Skarszyn  - 
  17:00 h Olimpia Żerniki Wrocławskie Strzelinianka Strzelin 0 - 4
  17:00 h Skra Wojnowice Foto-Higiena Gać 0 - 4
  17:00 h LZS Zbytowa KS Łozina 1 - 3
  17:00 h Bumerang Wrocław Ślęza Wrocław  - 
  17:00 h FC Wrocław Academy Wrocław (juniorzy) Piast Żerniki Wrocław  - 
  17:00 h Forza Wrocław KP Brzeg Dolny 1 - 3
  17:00 h Różanka Wrocław Bór Oborniki Śląskie  - 
  17:00 h Orzeł Święta Katarzyna Orzeł Sadowice 3 - 2 (Dog)
  17:00 h Tomtex Widawa Wrocław Wratislavia Wrocław 1 - 9
  17:00 h Wratislavia Wrocław (juniorzy) Sokół Marcinkowice 0 - 3
  17:00 h Widawa Bierutów Pogoń Oleśnica 1 - 2
  17:00 h Plon Gądkowice Lotnik Twardogóra 3 - 4
  17:00 h Dolpasz Skokowa Sokół Wielka Lipa 1 - 8
  17:00 h Nefryt Jordanów Śląski Zachód Sobótka 4 - 1
  17:00 h Piorun Jakubkowice KKS Polonia Wrocław 1 - 9
  17:00 h Czarni Kondratowice Polonia Jaszowice 2 - 4
  17:00 h Widawa Bierutów Czarni Jelcz-Laskowice 2 - 1
  17:00 h Zjednoczeni Łowęcice Polonia Środa Śląska 1 - 1 (Karne 2 - 4)
  17:00 h Zenit Międzybórz Dąb Dobroszyce 2 - 4
  17:00 h Kolektyw Radwanice Piast Nadolice 1 - 4
  17:00 h KS Wrocław Burza Godzieszowa  - 
  17:00 h Energetyk Siechnice LKS Stary Śleszów 0 - 1
  17:00 h Błysk Kuźniczysko Polonia Trzebnica 4 - 1
  17:00 h Burza Bystrzyca Oławska Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 1 (Karne 3 - 4)

1 Zespół(y) pauzuje: Widawa Kiełczów



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Kolejka[ 5]
Datum So., 22. Wrz. 2018 Beginn 15:30
KKS Polonia Wrocław
KKS Polonia Wrocław
KS Polonia Bielany Wrocławskie
KS Polonia Bielany Wrocła
-:- Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS