Aktualności

Developed by JoomVision.com
W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem

W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem  

ORZEŁ SADOWICE - ZACHÓD SOBÓTKA  1 - 2 ( 1 - 0 ) Bramki: 1-0 - Adam Ratajczak - 28 min 1-1 - Piotr Użałowicz - 70 min 1-2 - Dawid Pałys - 84 min

Więcej

Zachód Sobótka ostatnim rywalem Orła w Klasie Okręgowej

Zachód Sobótka ostatnim rywalem Orła w Klasie Okręgowej  

ORZEŁ SADOWICE - ZACHÓD SOBÓTKA Jutro w ostatniej kolejce ligowej w Klasie Okręgowej podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się trzecią ekipę Klasy Okręgowej Zachodem Sobótka . Nasz jutrzejszy...

Więcej

23 urodziny Konrada Hylwicza

23 urodziny Konrada Hylwicza  

W dniu dzisiejszym 9 czerwca  swoje 23 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Konrad Hylewicz Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich kibiców...

Więcej

Dzisiejsze spotkanie odwołane w Jelczu Laskowicach 

Dzisiejsze spotkanie ligowe w którym nasza drużyna miała zmierzyć się w Jelczu - Laskowicach z Czarnymi zostało odwołane z powodu złego stanu boiska po obfitych opadach deszczu jakie przeszły...

Więcej

Czarni kolejnym rywalem Orła w przedostatniej kolejce ligowej

Czarni kolejnym rywalem Orła w przedostatniej kolejce ligowej  

CZARNI JELCZ LASKOWICE ORZEŁ SADOWICE Jutro w przedostatnim spotkaniu ligowym w tym sezonie podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się na wyjeździe w Jelczu - Laskowicach z miejscowymi Czarnymi...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2012/2013
 Skład - Dąb Dobroszyce [DBD]

Zdjęcie zespołu [Dąb Dobroszyce]

 Bramkarz Urodzony(Wiek): Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramka Żółta kartka Czerwona kartka
0 Piotr Bagan Poland, Republic of Piotr Bagan   - 1 0 0 0 0 0
0 Michał Turkowski Poland, Republic of Michał Turkowski   - 1 0 0 0 0 0
Całkowita 0 0 0
 Obrońca Urodzony(Wiek): Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramka Żółta kartka Czerwona kartka
  Damian Knysak Poland, Republic of Damian Knysak   29. czerwca 1988 (29) 2 0 0 2 0 0
  Wojciech Mejta Poland, Republic of Wojciech Mejta   - 1 0 0 0 0 0
  Gabriel Soluk Poland, Republic of Gabriel Soluk   26. października 1993 (24) 1 0 1 0 0 0
Całkowita 2 0 0
 Pomocnik Urodzony(Wiek): Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramka Żółta kartka Czerwona kartka
  Tomasz Karga Poland, Republic of Tomasz Karga   - 1 0 0 3 0 0
  Piotr Kasina Poland, Republic of Piotr Kasina   02. listopada 1980 (37) 1 0 0 0 0 0
  Jarosław Klimkowski Poland, Republic of Jarosław Klimkowski   02. listopada 1984 (33) 2 0 0 11 0 0
  Szymon Majchrzyk Poland, Republic of Szymon Majchrzyk   18. lipca 1985 (32) 2 0 0 2 0 0
  Dawid  Podlasiewicz Poland, Republic of Dawid Podlasiewicz   19. maja 1988 (30) 0 0 0 0 0 0
  Rafał Skalarek Poland, Republic of Rafał Skalarek   03. kwietnia 1984 (34) 2 0 1 0 0 0
  Jonasz Żernicki Poland, Republic of Jonasz Żernicki   07. kwietnia 1994 (24) 1 1 0 1 1 0
  Tomasz Żuraw Poland, Republic of Tomasz Żuraw   07. grudnia 1978 (39) 0 1 0 0 0 0
  Jacek Łoboda Poland, Republic of Jacek Łoboda   11. września 1979 (38) 1 0 0 4 0 0
Całkowita 23 1 0
 Napastnik Urodzony(Wiek): Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramka Żółta kartka Czerwona kartka
  Hassen Hosin Turkey, Republic of Hassen Hosin   15. listopada 1984 (33) 1 0 1 1 0 0
  Łukasz Iwaszko Poland, Republic of Łukasz Iwaszko   11. czerwca 1983 (35) 1 0 0 6 0 0
  Paweł Kasina Poland, Republic of Paweł Kasina   29. czerwca 1985 (32) 1 0 0 2 0 0
  Wiesław Koporowski Poland, Republic of Wiesław Koporowski   08. grudnia 1980 (37) 1 1 0 2 0 0
  Patryk Raczkowski Poland, Republic of Patryk Raczkowski   05. kwietnia 1992 (26) 2 0 0 3 0 0
Całkowita 37 1 0


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 GKS Mirków Długołęka 28 63
2 Orzeł 28 61
3 Zachód 28 58
4 Mechanik 27 53
5 GKS Kobierzyce 28 50
6 Polonia Środa Śląska 28 44
7 Żórawina 28 43
8 Strzelinianka Strzelin 27 35
9 Bierutów 28 35
10 Jelcz-Laskowice 28 35
11 Energetyk 28 35
12 Kolektyw 28 34
13 Wratislavia Wrocław 28 21
14 Orzeł Sadowice 28 21
15 Brzeg Dolny 28 1

Wyniki kolejki

NO ITEMS