Aktualności

Developed by JoomVision.com

A klasa III grupa w której zagra drużyna Orła Sadowice  

Znamy już naszych rywali z którymi zmierzymy się w A klasie walce o awans do Klasy Okręgowej . W składzie grupy III A klasy w której występować będzie drużyna Orła Sadowice, znalazło się...

Więcej

23 urodziny Arkadiusza Targoniego

23 urodziny Arkadiusza Targoniego  

W dniu dzisiejszym 12 lipca  swoje 23 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Arkadiusz Targoni Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Letnia przerwa dobiega końca - Już za tydzień pierwszy trening Orła Sadowice

Letnia przerwa dobiega końca - Już za tydzień pierwszy trening Orła Sadowice  

Letnia przerwa kończy się małymi krokami i już za tydzień 19 lipca ( czwartek ) o godzinie 18:30 w Sadowicach odbędzie się pierwszy trening podopiecznych trenera Alana Reszki. Przed nowym sezonem...

Więcej

Kapitan Orła Sadowice Adam Ratajczak zawarł związek Małżeński  z Dorotą Orman

Kapitan Orła Sadowice Adam Ratajczak zawarł związek Małżeński z Dorotą Orman 

W dniu dzisiejszym 30 czerwca o godzinie 15:30 w Kościele Świętego Józefa w Lesznie kapitan drużyny Orła Sadowice Adam Ratajczak zawarł związek Małżeński z Dorotą Orman. W dniu dzisiejszego...

Więcej

W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem

W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem  

ORZEŁ SADOWICE - ZACHÓD SOBÓTKA  1 - 2 ( 1 - 0 ) Bramki: 1-0 - Adam Ratajczak - 28 min 1-1 - Piotr Użałowicz - 70 min 1-2 - Dawid Pałys - 84 min

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Puchar Polski 2012/2013 - Wrocław
 Skład - Widawa Bierutów [WID]

Zdjęcie zespołu [Widawa Bierutów]



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 GKS Mirków Długołęka 28 63
2 Orzeł 28 61
3 Zachód 28 58
4 Mechanik 27 53
5 GKS Kobierzyce 28 50
6 Polonia Środa Śląska 28 44
7 Żórawina 28 43
8 Strzelinianka Strzelin 27 35
9 Bierutów 28 35
10 Jelcz-Laskowice 28 35
11 Energetyk 28 35
12 Kolektyw 28 34
13 Wratislavia Wrocław 28 21
14 Orzeł Sadowice 28 21
15 Brzeg Dolny 28 1

Wyniki kolejki

NO ITEMS