Aktualności

Developed by JoomVision.com
Wysoka porażka Orła - Jarosław Gołda dobił Orła

Wysoka porażka Orła - Jarosław Gołda dobił Orła  

ORZEŁ SADOWICE - GKS MIRKÓW / DŁUGOŁĘKA  0 - 8 ( 0 - 2 ) Bramki: 0-1 - Jarosław Gołda - 17 min ; 0-2 - Jarosław Gołda - 40 min ( k ); 0-3 - Jarosław Gołda - 58 min ( k ) ; 0-4 Lansana...

Więcej

Jutro z Liderem w Sadowicach

Jutro z Liderem w Sadowicach  

ORZEŁ SADOWICE - GKS MIRKÓW / DŁUGOŁĘKA W dniu jutrzejszym w Sadowicach podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się na własnym boisku z aktualnym Liderem Klasy Okręgowej GKS-em Mirków ....

Więcej

Przegrywamy w Żórawinie

Przegrywamy w Żórawinie  

KS ŻÓRAWINA - ORZEŁ SADOWICE  3 - 0 ( 1 - 0 ) Bramki: 1-0 - Mateusz Królik - 24 min 2-0 - Kamil Kaczmarek - 58 min ( karny ) 3-0 - Kamil Kaczmarek - 61 min

Więcej

Orzeł zagra w niedziele w Żórawinie

Orzeł zagra w niedziele w Żórawinie  

KS ŻÓRAWINA - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 16:00 w Żórawinie podopieczni trenera Alana Reszki rozegrają kolejne spotkanie ligowe o mistrzostwo Klasy Okręgowej , a zarazem o...

Więcej

Kolejna porażka Orła po kolejnym karnym

Kolejna porażka Orła po kolejnym karnym  

ORZEŁ SADOWICE - STRZELINIANKA STRZELIN  0 - 1   ( 0 - 1 ) Bramka: 0-1 - Piotr Dewerenda - 36 min ( karny )

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA A GR. I 2013/2014
Terminarz dla KLASA A GR. I 2013/2014

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat
1 18.08.2013 11:00 h Odra Malczyce - Odra Lubiąż0 - 6
1 18.08.2013 11:00 h Orzeł Sadowice - MKS Kostomłoty1 - 2
1 18.08.2013 11:00 h Pogoń Wińsko - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)1 - 5
1 18.08.2013 11:00 h LZS Osiek - Zjednoczeni Szczepanów5 - 2
1 18.08.2013 11:00 h Parasol Wrocław - Zjednoczeni Łowęcice0 - 4
1 18.08.2013 11:00 h Piorun Jakubkowice - Kometa Krzelów3 - 3
1 18.08.2013 11:00 h KP II Brzeg Dolny - Błękitni Chwalimierz9 - 1
2 25.08.2013 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - Orzeł Sadowice3 - 3
2 25.08.2013 11:00 h Błękitni Chwalimierz - Odra Lubiąż2 - 7
2 25.08.2013 11:00 h MKS Kostomłoty - Odra Malczyce5 - 1
2 25.08.2013 11:00 h Zjednoczeni Łowęcice - LZS Osiek2 - 0
2 25.08.2013 11:00 h Kometa Krzelów - Parasol Wrocław1 - 0
2 25.08.2013 11:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Piorun Jakubkowice3 - 1
2 25.08.2013 11:00 h KP II Brzeg Dolny - Pogoń Wińsko12 - 0
3 01.09.2013 11:00 h Pogoń Wińsko - Błękitni Chwalimierz7 - 2
3 01.09.2013 11:00 h Piorun Jakubkowice - KP II Brzeg Dolny3 - 3
3 01.09.2013 11:00 h Parasol Wrocław - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)3 - 1
3 01.09.2013 11:00 h LZS Osiek - Kometa Krzelów5 - 2
3 01.09.2013 11:00 h Orzeł Sadowice - Zjednoczeni Łowęcice2 - 2
3 01.09.2013 11:00 h Odra Malczyce - Zjednoczeni Szczepanów1 - 0
3 01.09.2013 11:00 h Odra Lubiąż - MKS Kostomłoty1 - 4
4 07.09.2013 17:00 h Kometa Krzelów - Orzeł Sadowice0 - 0
4 08.09.2013 11:00 h Błękitni Chwalimierz - MKS Kostomłoty1 - 2
4 08.09.2013 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - Odra Lubiąż2 - 3
4 08.09.2013 11:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Odra Malczyce5 - 0
4 08.09.2013 11:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - LZS Osiek3 - 2
4 08.09.2013 11:00 h KP II Brzeg Dolny - Parasol Wrocław3 - 1
4 08.09.2013 11:00 h Pogoń Wińsko - Piorun Jakubkowice2 - 3
5 15.09.2013 11:00 h Piorun Jakubkowice - Błękitni Chwalimierz5 - 0
5 15.09.2013 11:00 h Parasol Wrocław - Pogoń Wińsko8 - 0
5 15.09.2013 11:00 h LZS Osiek - KP II Brzeg Dolny2 - 4
5 15.09.2013 11:00 h Orzeł Sadowice - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)9 - 0
5 15.09.2013 11:00 h Odra Malczyce - Kometa Krzelów3 - 1
5 15.09.2013 11:00 h Odra Lubiąż - Zjednoczeni Łowęcice1 - 1
5 15.09.2013 11:00 h MKS Kostomłoty - Zjednoczeni Szczepanów7 - 2
6 22.09.2013 10:00 h KP II Brzeg Dolny - Orzeł Sadowice2 - 3
6 22.09.2013 11:00 h Błękitni Chwalimierz - Zjednoczeni Szczepanów3 - 1
6 22.09.2013 11:00 h Zjednoczeni Łowęcice - MKS Kostomłoty4 - 0
6 22.09.2013 11:00 h Kometa Krzelów - Odra Lubiąż0 - 3
6 22.09.2013 11:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Odra Malczyce2 - 1
6 22.09.2013 11:00 h Pogoń Wińsko - LZS Osiek2 - 3
6 22.09.2013 11:00 h Piorun Jakubkowice - Parasol Wrocław2 - 2
7 29.09.2013 11:00 h Parasol Wrocław - Błękitni Chwalimierz0 - 1
7 29.09.2013 11:00 h LZS Osiek - Piorun Jakubkowice4 - 7
7 29.09.2013 11:00 h Orzeł Sadowice - Pogoń Wińsko3 - 0
7 29.09.2013 11:00 h Odra Malczyce - KP II Brzeg Dolny5 - 2
7 29.09.2013 11:00 h Odra Lubiąż - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)3 - 1
7 29.09.2013 11:00 h MKS Kostomłoty - Kometa Krzelów0 - 4
7 29.09.2013 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - Zjednoczeni Łowęcice1 - 2
8 06.10.2013 11:00 h Błękitni Chwalimierz - Zjednoczeni Łowęcice0 - 3
8 06.10.2013 11:00 h Kometa Krzelów - Zjednoczeni Szczepanów3 - 2
8 06.10.2013 11:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - MKS Kostomłoty1 - 0
8 06.10.2013 11:00 h KP II Brzeg Dolny - Odra Lubiąż3 - 2
8 06.10.2013 11:00 h Pogoń Wińsko - Odra Malczyce1 - 2
8 06.10.2013 11:00 h Piorun Jakubkowice - Orzeł Sadowice0 - 2
8 06.10.2013 11:00 h Parasol Wrocław - LZS Osiek2 - 1
9 13.10.2013 11:00 h LZS Osiek - Błękitni Chwalimierz5 - 2
9 13.10.2013 11:00 h Orzeł Sadowice - Parasol Wrocław7 - 2
9 13.10.2013 11:00 h Odra Malczyce - Piorun Jakubkowice2 - 1
9 13.10.2013 11:00 h Odra Lubiąż - Pogoń Wińsko5 - 0
9 13.10.2013 11:00 h MKS Kostomłoty - KP II Brzeg Dolny2 - 1
9 13.10.2013 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)3 - 2
9 13.10.2013 11:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Kometa Krzelów4 - 0
10 20.10.2013 11:00 h Błękitni Chwalimierz - Kometa Krzelów2 - 7
10 20.10.2013 11:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Zjednoczeni Łowęcice2 - 5
10 20.10.2013 11:00 h KP II Brzeg Dolny - Zjednoczeni Szczepanów1 - 4
10 20.10.2013 11:00 h Pogoń Wińsko - MKS Kostomłoty0 - 1
10 20.10.2013 11:00 h Piorun Jakubkowice - Odra Lubiąż0 - 3
10 20.10.2013 11:00 h Parasol Wrocław - Odra Malczyce4 - 0
10 20.10.2013 11:00 h LZS Osiek - Orzeł Sadowice2 - 1
11 27.10.2013 11:00 h Orzeł Sadowice - Błękitni Chwalimierz4 - 2
11 27.10.2013 11:00 h Odra Malczyce - LZS Osiek4 - 4
11 27.10.2013 11:00 h Odra Lubiąż - Parasol Wrocław0 - 0
11 27.10.2013 11:00 h MKS Kostomłoty - Piorun Jakubkowice2 - 1
11 27.10.2013 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - Pogoń Wińsko4 - 0
11 27.10.2013 11:00 h Zjednoczeni Łowęcice - KP II Brzeg Dolny2 - 1
11 27.10.2013 11:00 h Kometa Krzelów - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)3 - 1
12 04.11.2013 11:00 h Błękitni Chwalimierz - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)4 - 4
12 04.11.2013 11:00 h KP II Brzeg Dolny - Kometa Krzelów0 - 1
12 04.11.2013 11:00 h Parasol Wrocław - MKS Kostomłoty0 - 1
12 04.11.2013 11:00 h Piorun Jakubkowice - Zjednoczeni Szczepanów1 - 2
12 04.11.2013 11:00 h Pogoń Wińsko - Zjednoczeni Łowęcice1 - 2
12 04.11.2013 11:00 h LZS Osiek - Odra Lubiąż3 - 4
12 04.11.2013 11:00 h Orzeł Sadowice - Odra Malczyce4 - 1
13 10.11.2013 11:00 h Odra Malczyce - Błękitni Chwalimierz2 - 0
13 10.11.2013 11:00 h Odra Lubiąż - Orzeł Sadowice2 - 3
13 10.11.2013 11:00 h MKS Kostomłoty - LZS Osiek3 - 2
13 10.11.2013 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - Parasol Wrocław3 - 3
13 10.11.2013 11:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Piorun Jakubkowice4 - 2
13 10.11.2013 11:00 h Kometa Krzelów - Pogoń Wińsko4 - 2
13 10.11.2013 11:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - KP II Brzeg Dolny4 - 1
14 23.03.2014 11:00 h MKS Kostomłoty - Orzeł Sadowice2 - 4
14 23.03.2014 11:00 h Błękitni Chwalimierz - KP II Brzeg Dolny0 - 16
14 23.03.2014 13:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Parasol Wrocław8 - 1
14 23.03.2014 15:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Pogoń Wińsko8 - 0
14 23.03.2014 15:00 h Kometa Krzelów - Piorun Jakubkowice5 - 0
14 23.03.2014 15:00 h Zjednoczeni Szczepanów - LZS Osiek3 - 2
14 23.03.2014 15:00 h Odra Lubiąż - Odra Malczyce0 - 1
15 30.03.2014 11:00 h Orzeł Sadowice - Zjednoczeni Szczepanów7 - 0
15 30.03.2014 11:00 h Parasol Wrocław - Kometa Krzelów1 - 2
15 30.03.2014 11:00 h Piorun Jakubkowice - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)3 - 4
15 30.03.2014 11:00 h Pogoń Wińsko - KP II Brzeg Dolny1 - 3
15 30.03.2014 15:00 h Odra Lubiąż - Błękitni Chwalimierz3 - 1
15 30.03.2014 15:00 h Odra Malczyce - MKS Kostomłoty5 - 1
15 30.03.2014 15:00 h LZS Osiek - Zjednoczeni Łowęcice2 - 5
16 06.04.2014 11:00 h Błękitni Chwalimierz - Pogoń Wińsko2 - 6
16 06.04.2014 11:00 h KP II Brzeg Dolny - Piorun Jakubkowice1 - 2
16 06.04.2014 11:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Parasol Wrocław3 - 1
16 06.04.2014 11:00 h Kometa Krzelów - LZS Osiek3 - 1
16 06.04.2014 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - Odra Malczyce6 - 2
16 06.04.2014 11:00 h MKS Kostomłoty - Odra Lubiąż7 - 2
16 06.04.2014 13:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Orzeł Sadowice5 - 2
17 13.04.2014 11:00 h MKS Kostomłoty - Błękitni Chwalimierz3 - 2
17 13.04.2014 11:00 h Odra Lubiąż - Zjednoczeni Szczepanów4 - 0
17 13.04.2014 11:00 h Odra Malczyce - Zjednoczeni Łowęcice1 - 1
17 13.04.2014 11:00 h Orzeł Sadowice - Kometa Krzelów4 - 1
17 13.04.2014 11:00 h LZS Osiek - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)5 - 2
17 13.04.2014 11:00 h Parasol Wrocław - KP II Brzeg Dolny0 - 1
17 13.04.2014 11:00 h Piorun Jakubkowice - Pogoń Wińsko8 - 3
18 27.04.2014 11:00 h Błękitni Chwalimierz - Piorun Jakubkowice3 - 9
18 27.04.2014 11:00 h Pogoń Wińsko - Parasol Wrocław1 - 5
18 27.04.2014 11:00 h KP II Brzeg Dolny - LZS Osiek3 - 2
18 27.04.2014 11:00 h Kometa Krzelów - Odra Malczyce6 - 4
18 27.04.2014 11:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Odra Lubiąż1 - 1
18 27.04.2014 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - MKS Kostomłoty4 - 10
18 27.04.2014 15:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Orzeł Sadowice3 - 4
19 04.05.2014 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - Błękitni Chwalimierz7 - 0
19 04.05.2014 11:00 h MKS Kostomłoty - Zjednoczeni Łowęcice0 - 2
19 04.05.2014 11:00 h Odra Lubiąż - Kometa Krzelów0 - 1
19 04.05.2014 11:00 h Odra Malczyce - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)5 - 2
19 04.05.2014 11:00 h Orzeł Sadowice - KP II Brzeg Dolny7 - 1
19 04.05.2014 11:00 h LZS Osiek - Pogoń Wińsko7 - 0
19 04.05.2014 11:00 h Parasol Wrocław - Piorun Jakubkowice2 - 3
20 11.05.2014 11:00 h Błękitni Chwalimierz - Parasol Wrocław2 - 6
20 11.05.2014 11:00 h Piorun Jakubkowice - LZS Osiek1 - 6
20 11.05.2014 11:00 h Pogoń Wińsko - Orzeł Sadowice1 - 9
20 11.05.2014 11:00 h KP II Brzeg Dolny - Odra Malczyce0 - 1
20 11.05.2014 11:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Odra Lubiąż2 - 2
20 11.05.2014 11:00 h Kometa Krzelów - MKS Kostomłoty4 - 1
20 11.05.2014 11:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Zjednoczeni Szczepanów4 - 2
21 18.05.2014 11:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Błękitni Chwalimierz11 - 0
21 18.05.2014 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - Kometa Krzelów1 - 1
21 18.05.2014 11:00 h MKS Kostomłoty - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)2 - 2
21 18.05.2014 11:00 h Odra Lubiąż - KP II Brzeg Dolny1 - 1
21 18.05.2014 11:00 h Odra Malczyce - Pogoń Wińsko5 - 1
21 18.05.2014 11:00 h Orzeł Sadowice - Piorun Jakubkowice6 - 1
21 18.05.2014 11:00 h LZS Osiek - Parasol Wrocław5 - 2
22 25.05.2014 11:00 h Błękitni Chwalimierz - LZS Osiek1 - 11
22 25.05.2014 11:00 h Parasol Wrocław - Orzeł Sadowice2 - 3
22 25.05.2014 11:00 h Piorun Jakubkowice - Odra Lubiąż3 - 1
22 25.05.2014 11:00 h Pogoń Wińsko - Odra Malczyce0 - 9
22 25.05.2014 11:00 h KP II Brzeg Dolny - MKS Kostomłoty2 - 5
22 25.05.2014 11:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Zjednoczeni Szczepanów1 - 1
22 25.05.2014 11:00 h Kometa Krzelów - Zjednoczeni Łowęcice1 - 6
23 01.06.2014 11:00 h Kometa Krzelów - Błękitni Chwalimierz12 - 0
23 01.06.2014 11:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)2 - 3
23 01.06.2014 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - KP II Brzeg Dolny2 - 3
23 01.06.2014 11:00 h MKS Kostomłoty - Pogoń Wińsko4 - 5
23 01.06.2014 11:00 h Odra Lubiąż - Piorun Jakubkowice3 - 1
23 01.06.2014 11:00 h Odra Malczyce - Parasol Wrocław7 - 3
23 01.06.2014 11:00 h Orzeł Sadowice - LZS Osiek6 - 1
24 08.06.2014 11:00 h Błękitni Chwalimierz - Orzeł Sadowice1 - 8
24 08.06.2014 11:00 h LZS Osiek - Odra Malczyce4 - 6
24 08.06.2014 11:00 h Parasol Wrocław - Odra Lubiąż1 - 1
24 08.06.2014 11:00 h Piorun Jakubkowice - MKS Kostomłoty1 - 2
24 08.06.2014 11:00 h Pogoń Wińsko - Zjednoczeni Szczepanów1 - 5
24 08.06.2014 11:00 h KP II Brzeg Dolny - Zjednoczeni Łowęcice2 - 7
24 08.06.2014 11:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Kometa Krzelów0 - 5
25 15.06.2014 11:00 h Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Błękitni Chwalimierz6 - 1
25 15.06.2014 11:00 h Kometa Krzelów - KP II Brzeg Dolny3 - 0
25 15.06.2014 11:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Pogoń Wińsko9 - 1
25 15.06.2014 11:00 h Zjednoczeni Szczepanów - Piorun Jakubkowice5 - 5
25 15.06.2014 11:00 h MKS Kostomłoty - Parasol Wrocław0 - 4
25 15.06.2014 11:00 h Odra Lubiąż - LZS Osiek1 - 1
25 15.06.2014 11:00 h Odra Malczyce - Orzeł Sadowice0 - 2
26 22.06.2014 11:00 h Orzeł Sadowice - Odra Lubiąż2 - 1
26 22.06.2014 11:00 h Błękitni Chwalimierz - Odra Malczyce3 - 6
26 22.06.2014 11:00 h LZS Osiek - MKS Kostomłoty6 - 0
26 22.06.2014 11:00 h Parasol Wrocław - Zjednoczeni Szczepanów2 - 0
26 22.06.2014 11:00 h Piorun Jakubkowice - Zjednoczeni Łowęcice2 - 3
26 22.06.2014 11:00 h Pogoń Wińsko - Kometa Krzelów0 - 3
26 22.06.2014 11:00 h KP II Brzeg Dolny - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)2 - 0


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Kolejka[ 22]
Datum Pt., 27. Kwi. 2018 Beginn 18:30
Kolektyw Radwanice
Kolektyw
Orzeł Sadowice
Orzeł SadowiceTerminarz
-:- Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 GKS Mirków Długołęka 19 46
2 Orzeł 19 42
3 Mechanik 18 38
4 Zachód 18 34
5 GKS Kobierzyce 19 34
6 Polonia Środa Śląska 18 29
7 Jelcz-Laskowice 18 26
8 Żórawina 19 25
9 Kolektyw 19 25
10 Bierutów 18 24
11 Energetyk 18 24
12 Strzelinianka Strzelin 18 22
13 Orzeł Sadowice 18 13
14 Wratislavia Wrocław 19 12
15 Brzeg Dolny 18 1

Wyniki kolejki

NO ITEMS