Aktualności

Developed by JoomVision.com
Wysoka porażka Orła - Jarosław Gołda dobił Orła

Wysoka porażka Orła - Jarosław Gołda dobił Orła  

ORZEŁ SADOWICE - GKS MIRKÓW / DŁUGOŁĘKA  0 - 8 ( 0 - 2 ) Bramki: 0-1 - Jarosław Gołda - 17 min ; 0-2 - Jarosław Gołda - 40 min ( k ); 0-3 - Jarosław Gołda - 58 min ( k ) ; 0-4 Lansana...

Więcej

Jutro z Liderem w Sadowicach

Jutro z Liderem w Sadowicach  

ORZEŁ SADOWICE - GKS MIRKÓW / DŁUGOŁĘKA W dniu jutrzejszym w Sadowicach podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się na własnym boisku z aktualnym Liderem Klasy Okręgowej GKS-em Mirków ....

Więcej

Przegrywamy w Żórawinie

Przegrywamy w Żórawinie  

KS ŻÓRAWINA - ORZEŁ SADOWICE  3 - 0 ( 1 - 0 ) Bramki: 1-0 - Mateusz Królik - 24 min 2-0 - Kamil Kaczmarek - 58 min ( karny ) 3-0 - Kamil Kaczmarek - 61 min

Więcej

Orzeł zagra w niedziele w Żórawinie

Orzeł zagra w niedziele w Żórawinie  

KS ŻÓRAWINA - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 16:00 w Żórawinie podopieczni trenera Alana Reszki rozegrają kolejne spotkanie ligowe o mistrzostwo Klasy Okręgowej , a zarazem o...

Więcej

Kolejna porażka Orła po kolejnym karnym

Kolejna porażka Orła po kolejnym karnym  

ORZEŁ SADOWICE - STRZELINIANKA STRZELIN  0 - 1   ( 0 - 1 ) Bramka: 0-1 - Piotr Dewerenda - 36 min ( karny )

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2015/2016
Terminarz dla Polonia Środa Śląska

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat  
1 15.08.2015 17:00 h Polonia Środa Śląska - Zjednoczeni Łowęcice1 - 1 Remisy
2 22.08.2015 15:00 h Burza Chwalibożyce - Polonia Środa Śląska0 - 0 Remisy
3 29.08.2015 17:00 h Polonia Środa Śląska - Czarni Kondratowice2 - 2 Remisy
4 06.09.2015 12:00 h Polonia Środa Śląska - Sokół Marcinkowice2 - 1 Zwycięstwa
5 12.09.2015 16:00 h Polonia Środa Śląska - KS Łozina2 - 1 Zwycięstwa
6 19.09.2015 16:00 h Bumerang Wrocław - Polonia Środa Śląska1 - 1 Remisy
7 26.09.2015 16:00 h Polonia Środa Śląska - LKS Brożec0 - 1 Porażki
8 03.10.2015 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Polonia Środa Śląska3 - 0 Porażki
9 10.10.2015 15:00 h Polonia Środa Śląska - MKP Wołów0 - 4 Porażki
10 18.10.2015 15:00 h Widawa Bierutów - Polonia Środa Śląska0 - 1 Zwycięstwa
11 24.10.2015 15:00 h Polonia Środa Śląska - Wiwa Goszcz1 - 4 Porażki
12 07.11.2015 14:00 h Polonia Środa Śląska - Orzeł Sadowice1 - 2 Porażki
13 14.11.2015 15:00 h Wratislavia Wrocław - Polonia Środa Śląska1 - 3 Zwycięstwa
14 21.11.2015 15:00 h Polonia Środa Śląska - Strzelinianka Strzelin1 - 2 Porażki
15 28.11.2015 15:00 h GKS Mirków Długołęka - Polonia Środa Śląska4 - 1 Porażki
16 20.03.2016 15:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Polonia Środa Śląska3 - 2 Porażki
17 03.04.2016 14:00 h Polonia Środa Śląska - Burza Chwalibożyce1 - 1 Remisy
18 09.04.2016 15:00 h Czarni Kondratowice - Polonia Środa Śląska1 - 3 Zwycięstwa
19 16.04.2016 16:00 h Sokół Marcinkowice - Polonia Środa Śląska5 - 1 Porażki
20 23.04.2016 15:00 h KS Łozina - Polonia Środa Śląska2 - 3 Zwycięstwa
21 30.04.2016 17:00 h Polonia Środa Śląska - Bumerang Wrocław1 - 1 Remisy
22 07.05.2016 15:00 h LKS Brożec - Polonia Środa Śląska1 - 2 Zwycięstwa
23 14.05.2016 15:00 h Polonia Środa Śląska - Czarni Jelcz-Laskowice4 - 3 Zwycięstwa
24 21.05.2016 15:00 h MKP Wołów - Polonia Środa Śląska1 - 0 Porażki
25 26.05.2016 15:00 h Polonia Środa Śląska - Widawa Bierutów2 - 1 Zwycięstwa
26 29.05.2016 15:00 h Wiwa Goszcz - Polonia Środa Śląska3 - 1 Porażki
27 04.06.2016 17:00 h Orzeł Sadowice - Polonia Środa Śląska2 - 2 Remisy
28 08.06.2016 18:00 h Polonia Środa Śląska - Wratislavia Wrocław2 - 3 Porażki
29 11.06.2016 17:00 h Strzelinianka Strzelin - Polonia Środa Śląska5 - 0 Porażki
30 11.05.2016 17:30 h Polonia Środa Śląska - GKS Mirków Długołęka4 - 0 Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Kolejka[ 22]
Datum Pt., 27. Kwi. 2018 Beginn 18:30
Kolektyw Radwanice
Kolektyw
Orzeł Sadowice
Orzeł SadowiceTerminarz
-:- Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 GKS Mirków Długołęka 19 46
2 Orzeł 19 42
3 Mechanik 18 38
4 Zachód 18 34
5 GKS Kobierzyce 19 34
6 Polonia Środa Śląska 18 29
7 Jelcz-Laskowice 18 26
8 Żórawina 19 25
9 Kolektyw 19 25
10 Bierutów 18 24
11 Energetyk 18 24
12 Strzelinianka Strzelin 18 22
13 Orzeł Sadowice 18 13
14 Wratislavia Wrocław 19 12
15 Brzeg Dolny 18 1

Wyniki kolejki

NO ITEMS