Aktualności

Developed by JoomVision.com
Trzeci sparing Orła wygrany

Trzeci sparing Orła wygrany  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE  2-6 W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Alana Reszki pokonali w trzecim sparingu Błękitnych Gniechowice 6-2 po bramkach Kamil Baś- 3 x , Alan Reszka, Ignacy...

Więcej

Trzeci sparing Orła wygrany

Trzeci sparing Orła wygrany  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE 2-6 W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Alana Reszki pokonali w trzecim sparingu Błękitnych Gniechowice 6-2 po bramkach Kamil Baś- 3 x , Alan...

Więcej

Gniechowice kolejnym rywalem sparingowym Orła

Gniechowice kolejnym rywalem sparingowym Orła  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym we Wrocławiu na Niskich Łąkach o godzinie 17:00 drużyna Orła Sadowice podejmie w trzecim sparingu w tym okresie przygotowawczym do...

Więcej

29 urodziny Grzegorza Nowaka

29 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 Lutego  swoje 29 urodziny świętuje ,, NOWY '' Grzegorz Nowak pomocnik Orła Sadowice. Z okazji dzisiejszych urodzin Grzegorzowi w imieniu całej drużyny i zarządu Orła oraz...

Więcej

Wysoka wygrana w derbowym sparingu

Wysoka wygrana w derbowym sparingu  

  Orzeł Sadowice - KS Ambrozja Bogdaszowice  5 - 0 ( 1 - 0 ) W dniu dzisiejszy w Siechnicach drużyna Orła Sadowice pokonała w derbowym KS Ambrozje Bogdaszowice 5-0 po bramkach 1-0 - Kamil...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2015/2016
Terminarz dla Strzelinianka Strzelin

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat  
1 15.08.2015 17:00 h Wratislavia Wrocław - Strzelinianka Strzelin2 - 2 Remisy
2 22.08.2015 15:00 h Wiwa Goszcz - Strzelinianka Strzelin6 - 0 Porażki
3 29.08.2015 16:00 h Strzelinianka Strzelin - GKS Mirków Długołęka1 - 1 Remisy
4 05.09.2015 14:00 h Zjednoczeni Łowęcice - Strzelinianka Strzelin2 - 0 Porażki
5 12.09.2015 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Burza Chwalibożyce1 - 0 Zwycięstwa
6 19.09.2015 15:00 h Czarni Kondratowice - Strzelinianka Strzelin0 - 1 Zwycięstwa
7 26.09.2015 15:00 h Strzelinianka Strzelin - Sokół Marcinkowice2 - 0 Zwycięstwa
8 03.10.2015 15:00 h KS Łozina - Strzelinianka Strzelin1 - 3 Zwycięstwa
9 10.10.2015 15:00 h Strzelinianka Strzelin - Bumerang Wrocław3 - 2 Zwycięstwa
10 17.10.2015 15:00 h LKS Brożec - Strzelinianka Strzelin1 - 2 Zwycięstwa
11 24.10.2015 15:00 h Strzelinianka Strzelin - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 2 Porażki
12 07.11.2015 15:00 h Strzelinianka Strzelin - MKP Wołów2 - 1 Zwycięstwa
13 14.11.2015 15:00 h Strzelinianka Strzelin - Widawa Bierutów1 - 2 Porażki
14 21.11.2015 15:00 h Polonia Środa Śląska - Strzelinianka Strzelin1 - 2 Zwycięstwa
15 28.11.2015 14:00 h Strzelinianka Strzelin - Orzeł Sadowice1 - 1 Remisy
16 19.03.2016 15:00 h Strzelinianka Strzelin - Wratislavia Wrocław2 - 2 Remisy
17 02.04.2016 15:00 h Strzelinianka Strzelin - Wiwa Goszcz1 - 5 Porażki
18 09.04.2016 15:00 h GKS Mirków Długołęka - Strzelinianka Strzelin5 - 4 Porażki
19 16.04.2016 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Zjednoczeni Łowęcice0 - 2 Porażki
20 23.04.2016 15:00 h Burza Chwalibożyce - Strzelinianka Strzelin1 - 4 Zwycięstwa
21 30.04.2016 17:00 h Strzelinianka Strzelin - Czarni Kondratowice1 - 1 Remisy
22 07.05.2016 15:00 h Sokół Marcinkowice - Strzelinianka Strzelin2 - 1 Porażki
23 14.05.2016 15:00 h Strzelinianka Strzelin - KS Łozina2 - 4 Porażki
24 21.05.2016 15:00 h Bumerang Wrocław - Strzelinianka Strzelin5 - 2 Porażki
25 26.05.2016 15:00 h Strzelinianka Strzelin - LKS Brożec2 - 1 Zwycięstwa
26 29.05.2016 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Strzelinianka Strzelin0 - 1 Zwycięstwa
27 04.06.2016 16:00 h MKP Wołów - Strzelinianka Strzelin3 - 1 Porażki
28 08.06.2016 18:00 h Widawa Bierutów - Strzelinianka Strzelin0 - 1 Zwycięstwa
29 11.06.2016 17:00 h Strzelinianka Strzelin - Polonia Środa Śląska5 - 0 Zwycięstwa
30 11.05.2016 17:30 h Orzeł Sadowice - Strzelinianka Strzelin3 - 1 Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 Orzeł 14 33
2 Mechanik 14 33
3 GKS Mirków Długołęka 14 31
4 GKS Kobierzyce 14 27
5 Zachód 14 27
6 Bierutów 14 21
7 Kolektyw 14 20
8 Polonia Środa Śląska 14 19
9 Jelcz-Laskowice 14 19
10 Żórawina 14 18
11 Energetyk 14 16
12 Strzelinianka Strzelin 14 15
13 Orzeł Sadowice 14 13
14 Wratislavia Wrocław 13 8
15 Brzeg Dolny 13 0

Wyniki kolejki

NO ITEMS