Aktualności

Developed by JoomVision.com
Wysoka porażka Orła - Jarosław Gołda dobił Orła

Wysoka porażka Orła - Jarosław Gołda dobił Orła  

ORZEŁ SADOWICE - GKS MIRKÓW / DŁUGOŁĘKA  0 - 8 ( 0 - 2 ) Bramki: 0-1 - Jarosław Gołda - 17 min ; 0-2 - Jarosław Gołda - 40 min ( k ); 0-3 - Jarosław Gołda - 58 min ( k ) ; 0-4 Lansana...

Więcej

Jutro z Liderem w Sadowicach

Jutro z Liderem w Sadowicach  

ORZEŁ SADOWICE - GKS MIRKÓW / DŁUGOŁĘKA W dniu jutrzejszym w Sadowicach podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się na własnym boisku z aktualnym Liderem Klasy Okręgowej GKS-em Mirków ....

Więcej

Przegrywamy w Żórawinie

Przegrywamy w Żórawinie  

KS ŻÓRAWINA - ORZEŁ SADOWICE  3 - 0 ( 1 - 0 ) Bramki: 1-0 - Mateusz Królik - 24 min 2-0 - Kamil Kaczmarek - 58 min ( karny ) 3-0 - Kamil Kaczmarek - 61 min

Więcej

Orzeł zagra w niedziele w Żórawinie

Orzeł zagra w niedziele w Żórawinie  

KS ŻÓRAWINA - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 16:00 w Żórawinie podopieczni trenera Alana Reszki rozegrają kolejne spotkanie ligowe o mistrzostwo Klasy Okręgowej , a zarazem o...

Więcej

Kolejna porażka Orła po kolejnym karnym

Kolejna porażka Orła po kolejnym karnym  

ORZEŁ SADOWICE - STRZELINIANKA STRZELIN  0 - 1   ( 0 - 1 ) Bramka: 0-1 - Piotr Dewerenda - 36 min ( karny )

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

IV LIGA gr. WAŁBRZYCH - WROCŁAW 2016/2017
Terminarz dla GKS Kobierzyce

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat  
1 13.08.2016 17:00 h Orzeł Sadowice - GKS Kobierzyce0 - 7 Zwycięstwa
2 20.08.2016 17:00 h GKS Kobierzyce - MKP Wołów0 - 1 Porażki
3 27.08.2016 17:00 h Karolina Jaworzyna Śląska - GKS Kobierzyce1 - 5 Zwycięstwa
4 03.09.2016 16:00 h GKS Kobierzyce - Pogoń Oleśnica2 - 0 Zwycięstwa
5 10.09.2016 16:00 h Piast Nowa Ruda - GKS Kobierzyce1 - 1 Remisy
6 17.09.2016 16:00 h GKS Kobierzyce - Orzeł Ząbkowice Śląskie0 - 2 Porażki
7 24.09.2016 16:00 h Sokół Wielka Lipa - GKS Kobierzyce4 - 2 Porażki
8 01.10.2016 16:00 h GKS Kobierzyce - Sokół Marcinkowice1 - 0 Zwycięstwa
9 08.10.2016 16:00 h Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce1 - 1 Remisy
10 15.10.2016 16:00 h Bielawianka Bielawa - GKS Kobierzyce2 - 2 Remisy
11 22.10.2016 16:00 h GKS Kobierzyce - Foto-Higiena Gać2 - 3 Porażki
12 29.10.2016 16:00 h Bystrzyca Kąty Wrocławskie - GKS Kobierzyce3 - 1 Porażki
13 05.11.2016 14:00 h GKS Kobierzyce - Wiwa Goszcz2 - 3 Porażki
14 11.11.2016 11:00 h Victoria Świebodzice - GKS Kobierzyce1 - 3 Zwycięstwa
15 19.11.2016 14:00 h GKS Kobierzyce - Unia Bardo3 - 1 Zwycięstwa
16 18.03.2017 14:00 h GKS Kobierzyce - Orzeł Sadowice0 - 2 Porażki
17 25.03.2017 16:00 h MKP Wołów - GKS Kobierzyce2 - 0 Porażki
18 01.04.2017 16:00 h GKS Kobierzyce - Karolina Jaworzyna Śląska1 - 2 Porażki
19 08.04.2017 16:00 h Pogoń Oleśnica - GKS Kobierzyce0 - 0 Remisy
20 15.04.2017 15:00 h GKS Kobierzyce - Piast Nowa Ruda1 - 1 Remisy
21 22.04.2017 16:00 h Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKS Kobierzyce3 - 0 Porażki
22 29.04.2017 16:00 h GKS Kobierzyce - Sokół Wielka Lipa2 - 1 Zwycięstwa
23 03.05.2017 11:00 h Sokół Marcinkowice - GKS Kobierzyce1 - 1 Remisy
24 06.05.2017 16:00 h GKS Kobierzyce - Polonia-Stal Świdnica2 - 5 Porażki
25 13.05.2017 15:00 h GKS Kobierzyce - Bielawianka Bielawa0 - 3 Porażki
26 20.05.2017 16:00 h Foto-Higiena Gać - GKS Kobierzyce3 - 0 Porażki
27 27.05.2017 16:00 h GKS Kobierzyce - Bystrzyca Kąty Wrocławskie3 - 1 Zwycięstwa
28 03.06.2017 15:00 h Wiwa Goszcz - GKS Kobierzyce1 - 0 Porażki
29 10.06.2017 17:00 h GKS Kobierzyce - Victoria Świebodzice7 - 0 Zwycięstwa
30 15.06.2017 17:00 h Unia Bardo - GKS Kobierzyce2 - 1 Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Kolejka[ 22]
Datum Pt., 27. Kwi. 2018 Beginn 18:30
Kolektyw Radwanice
Kolektyw
Orzeł Sadowice
Orzeł SadowiceTerminarz
-:- Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 GKS Mirków Długołęka 19 46
2 Orzeł 19 42
3 Mechanik 18 38
4 Zachód 18 34
5 GKS Kobierzyce 19 34
6 Polonia Środa Śląska 18 29
7 Jelcz-Laskowice 18 26
8 Żórawina 19 25
9 Kolektyw 19 25
10 Bierutów 18 24
11 Energetyk 18 24
12 Strzelinianka Strzelin 18 22
13 Orzeł Sadowice 18 13
14 Wratislavia Wrocław 19 12
15 Brzeg Dolny 18 1

Wyniki kolejki

NO ITEMS