Aktualności

Developed by JoomVision.com
W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem

W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem  

ORZEŁ SADOWICE - ZACHÓD SOBÓTKA  1 - 2 ( 1 - 0 ) Bramki: 1-0 - Adam Ratajczak - 28 min 1-1 - Piotr Użałowicz - 70 min 1-2 - Dawid Pałys - 84 min

Więcej

Zachód Sobótka ostatnim rywalem Orła w Klasie Okręgowej

Zachód Sobótka ostatnim rywalem Orła w Klasie Okręgowej  

ORZEŁ SADOWICE - ZACHÓD SOBÓTKA Jutro w ostatniej kolejce ligowej w Klasie Okręgowej podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się trzecią ekipę Klasy Okręgowej Zachodem Sobótka . Nasz jutrzejszy...

Więcej

23 urodziny Konrada Hylwicza

23 urodziny Konrada Hylwicza  

W dniu dzisiejszym 9 czerwca  swoje 23 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Konrad Hylewicz Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich kibiców...

Więcej

Dzisiejsze spotkanie odwołane w Jelczu Laskowicach 

Dzisiejsze spotkanie ligowe w którym nasza drużyna miała zmierzyć się w Jelczu - Laskowicach z Czarnymi zostało odwołane z powodu złego stanu boiska po obfitych opadach deszczu jakie przeszły...

Więcej

Czarni kolejnym rywalem Orła w przedostatniej kolejce ligowej

Czarni kolejnym rywalem Orła w przedostatniej kolejce ligowej  

CZARNI JELCZ LASKOWICE ORZEŁ SADOWICE Jutro w przedostatnim spotkaniu ligowym w tym sezonie podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się na wyjeździe w Jelczu - Laskowicach z miejscowymi Czarnymi...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

IV LIGA gr. WAŁBRZYCH - WROCŁAW 2016/2017
Terminarz dla Orzeł Sadowice

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat  
1 13.08.2016 17:00 h Orzeł Sadowice - GKS Kobierzyce0 - 7 Porażki
2 20.08.2016 17:00 h Foto-Higiena Gać - Orzeł Sadowice3 - 0 Porażki
3 27.08.2016 11:00 h Orzeł Sadowice - Bystrzyca Kąty Wrocławskie1 - 2 Porażki
4 04.09.2016 16:00 h Wiwa Goszcz - Orzeł Sadowice5 - 0 Porażki
5 10.09.2016 17:00 h Orzeł Sadowice - Victoria Świebodzice0 - 3 Porażki
6 17.09.2016 17:00 h Unia Bardo - Orzeł Sadowice3 - 0 Porażki
7 24.09.2016 16:00 h Orzeł Sadowice - Bielawianka Bielawa2 - 3 Porażki
8 01.10.2016 15:00 h Orzeł Sadowice - MKP Wołów1 - 3 Porażki
9 08.10.2016 16:00 h Karolina Jaworzyna Śląska - Orzeł Sadowice1 - 0 Porażki
10 15.10.2016 15:00 h Orzeł Sadowice - Pogoń Oleśnica1 - 2 Porażki
11 22.10.2016 15:00 h Piast Nowa Ruda - Orzeł Sadowice0 - 2 Zwycięstwa
12 29.10.2016 14:00 h Orzeł Sadowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie2 - 1 Zwycięstwa
13 05.11.2016 14:00 h Sokół Wielka Lipa - Orzeł Sadowice3 - 1 Porażki
14 12.11.2016 14:00 h Orzeł Sadowice - Sokół Marcinkowice1 - 1 Remisy
15 19.11.2016 13:00 h Polonia-Stal Świdnica - Orzeł Sadowice1 - 0 Porażki
16 18.03.2017 14:00 h GKS Kobierzyce - Orzeł Sadowice0 - 2 Zwycięstwa
17 25.03.2017 15:00 h Orzeł Sadowice - Foto-Higiena Gać1 - 5 Porażki
18 01.04.2017 15:00 h Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Orzeł Sadowice3 - 1 Porażki
19 08.04.2017 15:00 h Orzeł Sadowice - Wiwa Goszcz1 - 3 Porażki
20 15.04.2017 11:00 h Orzeł Sadowice - Victoria Świebodzice1 - 1 Remisy
21 22.04.2017 15:00 h Orzeł Sadowice - Unia Bardo1 - 6 Porażki
22 17.05.2017 18:00 h Bielawianka Bielawa - Orzeł Sadowice5 - 2 Porażki
23 03.05.2017 15:00 h MKP Wołów - Orzeł Sadowice3 - 2 Porażki
24 24.05.2017 18:00 h Orzeł Sadowice - Karolina Jaworzyna Śląska3 - 5 Porażki
25 13.05.2017 15:00 h Pogoń Oleśnica - Orzeł Sadowice3 - 0 Porażki
26 20.05.2017 17:00 h Orzeł Sadowice - Piast Nowa Ruda1 - 5 Porażki
27 27.05.2017 18:00 h Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orzeł Sadowice3 - 0 Porażki
28 03.06.2017 16:30 h Orzeł Sadowice - Sokół Wielka Lipa0 - 2 Porażki
29 10.06.2017 17:00 h Sokół Marcinkowice - Orzeł Sadowice4 - 2 Porażki
30 15.06.2017 12:00 h Orzeł Sadowice - Polonia-Stal Świdnica4 - 3 Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 GKS Mirków Długołęka 28 63
2 Orzeł 28 61
3 Zachód 28 58
4 Mechanik 27 53
5 GKS Kobierzyce 28 50
6 Polonia Środa Śląska 28 44
7 Żórawina 28 43
8 Strzelinianka Strzelin 27 35
9 Bierutów 28 35
10 Jelcz-Laskowice 28 35
11 Energetyk 28 35
12 Kolektyw 28 34
13 Wratislavia Wrocław 28 21
14 Orzeł Sadowice 28 21
15 Brzeg Dolny 28 1

Wyniki kolejki

NO ITEMS