Aktualności

Developed by JoomVision.com
Trzeci sparing Orła wygrany

Trzeci sparing Orła wygrany  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE  2-6 W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Alana Reszki pokonali w trzecim sparingu Błękitnych Gniechowice 6-2 po bramkach Kamil Baś- 3 x , Alan Reszka, Ignacy...

Więcej

Trzeci sparing Orła wygrany

Trzeci sparing Orła wygrany  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE 2-6 W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Alana Reszki pokonali w trzecim sparingu Błękitnych Gniechowice 6-2 po bramkach Kamil Baś- 3 x , Alan...

Więcej

Gniechowice kolejnym rywalem sparingowym Orła

Gniechowice kolejnym rywalem sparingowym Orła  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym we Wrocławiu na Niskich Łąkach o godzinie 17:00 drużyna Orła Sadowice podejmie w trzecim sparingu w tym okresie przygotowawczym do...

Więcej

29 urodziny Grzegorza Nowaka

29 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 Lutego  swoje 29 urodziny świętuje ,, NOWY '' Grzegorz Nowak pomocnik Orła Sadowice. Z okazji dzisiejszych urodzin Grzegorzowi w imieniu całej drużyny i zarządu Orła oraz...

Więcej

Wysoka wygrana w derbowym sparingu

Wysoka wygrana w derbowym sparingu  

  Orzeł Sadowice - KS Ambrozja Bogdaszowice  5 - 0 ( 1 - 0 ) W dniu dzisiejszy w Siechnicach drużyna Orła Sadowice pokonała w derbowym KS Ambrozje Bogdaszowice 5-0 po bramkach 1-0 - Kamil...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA Sezon 2017/2018
Terminarz dla KLASA OKRĘGOWA Sezon 2017/2018

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat
1 19.08.2017 15:30 h GKS Mirków Długołęka - GKS Kobierzyce1 - 2
1 19.08.2017 15:30 h Orzeł Prusice - Strzelinianka Strzelin1 - 0
1 19.08.2017 15:30 h Kolektyw Radwanice - KS Żórawina2 - 4
1 19.08.2017 15:30 h KP Brzeg Dolny - Widawa Bierutów1 - 2
1 19.08.2017 15:30 h Polonia Środa Śląska - Zachód Sobótka6 - 1
1 19.08.2017 15:30 h Energetyk Siechnice - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 2
1 13.09.2017 17:00 h Orzeł Sadowice - Wratislavia Wrocław1 - 2
2 26.08.2017 15:00 h Zachód Sobótka - Energetyk Siechnice3 - 2
2 26.08.2017 15:00 h GKS Mirków Długołęka - Kolektyw Radwanice6 - 2
2 26.08.2017 17:00 h Wratislavia Wrocław - Polonia Środa Śląska1 - 2
2 26.08.2017 17:00 h Strzelinianka Strzelin - Mechanik Brzezina2 - 3
2 26.08.2017 17:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - GKS Kobierzyce2 - 4
2 27.08.2017 14:00 h KS Żórawina - Orzeł Prusice1 - 5
2 27.08.2017 17:00 h Widawa Bierutów - Orzeł Sadowice5 - 1
3 02.09.2017 15:00 h Mechanik Brzezina - KS Żórawina2 - 1
3 02.09.2017 16:00 h Polonia Środa Śląska - Widawa Bierutów1 - 0
3 02.09.2017 17:00 h Kolektyw Radwanice - GKS Kobierzyce1 - 2
3 02.09.2017 17:00 h KP Brzeg Dolny - Strzelinianka Strzelin2 - 5
3 02.09.2017 17:00 h Energetyk Siechnice - Wratislavia Wrocław2 - 0
3 02.09.2017 17:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Zachód Sobótka4 - 1
3 03.09.2017 14:00 h Orzeł Prusice - GKS Mirków Długołęka2 - 0
4 09.09.2017 15:00 h GKS Kobierzyce - Zachód Sobótka1 - 1
4 09.09.2017 15:00 h Kolektyw Radwanice - Orzeł Prusice3 - 6
4 09.09.2017 17:00 h Strzelinianka Strzelin - Orzeł Sadowice1 - 0
4 10.09.2017 14:00 h Wratislavia Wrocław - Czarni Jelcz-Laskowice3 - 2
4 10.09.2017 14:00 h KS Żórawina - KP Brzeg Dolny4 - 0
4 10.09.2017 16:00 h Widawa Bierutów - Energetyk Siechnice2 - 0
4 13.09.2017 17:30 h GKS Mirków Długołęka - Mechanik Brzezina3 - 1
5 16.09.2017 15:00 h Orzeł Sadowice - KS Żórawina3 - 3
5 16.09.2017 15:00 h Polonia Środa Śląska - Strzelinianka Strzelin2 - 1
5 16.09.2017 15:30 h Orzeł Prusice - GKS Kobierzyce5 - 1
5 16.09.2017 15:30 h KP Brzeg Dolny - GKS Mirków Długołęka1 - 2
5 16.09.2017 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Widawa Bierutów0 - 3
5 17.09.2017 14:00 h Zachód Sobótka - Wratislavia Wrocław5 - 3
5 17.09.2017 15:00 h Mechanik Brzezina - Kolektyw Radwanice3 - 1
6 23.09.2017 15:30 h GKS Kobierzyce - Wratislavia Wrocław6 - 1
6 23.09.2017 16:00 h Kolektyw Radwanice - KP Brzeg Dolny2 - 0
6 23.09.2017 17:00 h Strzelinianka Strzelin - Energetyk Siechnice4 - 1
6 24.09.2017 11:00 h GKS Mirków Długołęka - Orzeł Sadowice4 - 1
6 24.09.2017 14:00 h KS Żórawina - Polonia Środa Śląska2 - 2
6 24.09.2017 16:00 h Widawa Bierutów - Zachód Sobótka2 - 4
6 24.09.2017 17:00 h Orzeł Prusice - Mechanik Brzezina4 - 1
7 30.09.2017 11:00 h Mechanik Brzezina - GKS Kobierzyce3 - 2
7 30.09.2017 14:00 h Orzeł Sadowice - Kolektyw Radwanice0 - 3
7 30.09.2017 15:00 h Polonia Środa Śląska - GKS Mirków Długołęka1 - 4
7 30.09.2017 16:00 h KP Brzeg Dolny - Orzeł Prusice0 - 2
7 30.09.2017 16:00 h Energetyk Siechnice - KS Żórawina2 - 4
7 30.09.2017 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Strzelinianka Strzelin3 - 2
7 30.09.2017 16:00 h Wratislavia Wrocław - Widawa Bierutów2 - 3
8 07.10.2017 15:30 h GKS Kobierzyce - Widawa Bierutów4 - 2
8 07.10.2017 15:30 h Strzelinianka Strzelin - Zachód Sobótka1 - 2
8 07.10.2017 15:30 h KS Żórawina - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 1
8 07.10.2017 15:30 h GKS Mirków Długołęka - Energetyk Siechnice7 - 3
8 07.10.2017 15:30 h Kolektyw Radwanice - Polonia Środa Śląska3 - 0
8 07.10.2017 15:30 h Mechanik Brzezina - KP Brzeg Dolny4 - 2
8 08.10.2017 14:00 h Orzeł Prusice - Orzeł Sadowice3 - 1
9 14.10.2017 15:30 h KP Brzeg Dolny - GKS Kobierzyce1 - 5
9 14.10.2017 15:30 h Polonia Środa Śląska - Orzeł Prusice1 - 4
9 14.10.2017 15:30 h Energetyk Siechnice - Kolektyw Radwanice1 - 2
9 14.10.2017 15:30 h Czarni Jelcz-Laskowice - GKS Mirków Długołęka0 - 3
9 14.10.2017 15:30 h Zachód Sobótka - KS Żórawina4 - 0
9 14.10.2017 15:30 h Wratislavia Wrocław - Strzelinianka Strzelin4 - 4
9 15.10.2017 16:30 h Orzeł Sadowice - Mechanik Brzezina3 - 4
10 21.10.2017 15:00 h Mechanik Brzezina - Polonia Środa Śląska1 - 0
10 21.10.2017 15:30 h Strzelinianka Strzelin - Widawa Bierutów2 - 1
10 21.10.2017 15:30 h GKS Mirków Długołęka - Zachód Sobótka2 - 2
10 21.10.2017 15:30 h Kolektyw Radwanice - Czarni Jelcz-Laskowice3 - 2
10 22.10.2017 11:00 h KP Brzeg Dolny - Orzeł Sadowice1 - 6
10 22.10.2017 14:00 h Orzeł Prusice - Energetyk Siechnice1 - 4
10 24.10.2017 14:00 h KS Żórawina - Wratislavia Wrocław2 - 2
11 28.10.2017 14:00 h Orzeł Sadowice - GKS Kobierzyce3 - 2
11 28.10.2017 15:30 h Polonia Środa Śląska - KP Brzeg Dolny2 - 0
11 28.10.2017 15:30 h Energetyk Siechnice - Mechanik Brzezina1 - 6
11 28.10.2017 15:30 h Czarni Jelcz-Laskowice - Orzeł Prusice3 - 1
11 28.10.2017 15:30 h Wratislavia Wrocław - GKS Mirków Długołęka2 - 4
11 28.10.2017 15:30 h Widawa Bierutów - KS Żórawina0 - 4
11 29.10.2017 14:00 h Zachód Sobótka - Kolektyw Radwanice1 - 1
12 04.11.2017 14:00 h Mechanik Brzezina - Czarni Jelcz-Laskowice5 - 0
12 04.11.2017 14:00 h Orzeł Sadowice - Polonia Środa Śląska2 - 1
12 04.11.2017 15:30 h GKS Kobierzyce - Strzelinianka Strzelin1 - 0
12 04.11.2017 15:30 h GKS Mirków Długołęka - Widawa Bierutów2 - 3
12 04.11.2017 15:30 h Kolektyw Radwanice - Wratislavia Wrocław2 - 1
12 05.11.2017 14:00 h Orzeł Prusice - Zachód Sobótka1 - 3
12 05.11.2017 14:00 h KP Brzeg Dolny - Energetyk Siechnice0 - 2
13 11.11.2017 14:00 h Energetyk Siechnice - Orzeł Sadowice2 - 1
13 11.11.2017 15:30 h Polonia Środa Śląska - GKS Kobierzyce0 - 7
13 11.11.2017 15:30 h Czarni Jelcz-Laskowice - KP Brzeg Dolny6 - 0
13 11.11.2017 15:30 h Wratislavia Wrocław - Orzeł Prusice2 - 9
13 11.11.2017 15:30 h Strzelinianka Strzelin - KS Żórawina0 - 0
13 12.11.2017 14:00 h Zachód Sobótka - Mechanik Brzezina4 - 2
13 12.11.2017 14:00 h Widawa Bierutów - Kolektyw Radwanice3 - 1
14 18.11.2017 14:00 h Orzeł Sadowice - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 2
14 18.11.2017 14:00 h GKS Kobierzyce - KS Żórawina1 - 1
14 18.11.2017 14:00 h GKS Mirków Długołęka - Strzelinianka Strzelin5 - 0
14 18.11.2017 14:00 h Orzeł Prusice - Widawa Bierutów6 - 0
14 18.11.2017 14:00 h Mechanik Brzezina - Wratislavia Wrocław5 - 1
14 18.11.2017 14:00 h KP Brzeg Dolny - Zachód Sobótka0 - 11
14 18.11.2017 14:00 h Polonia Środa Śląska - Energetyk Siechnice0 - 1
15 25.11.2017 14:00 h Energetyk Siechnice - GKS Kobierzyce1 - 1
15 25.11.2017 14:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Polonia Środa Śląska1 - 3
15 25.11.2017 14:00 h Widawa Bierutów - Mechanik Brzezina1 - 2
15 25.11.2017 14:00 h Strzelinianka Strzelin - Kolektyw Radwanice1 - 1
15 25.11.2017 14:00 h KS Żórawina - GKS Mirków Długołęka2 - 5
15 26.11.2017 11:00 h Wratislavia Wrocław - KP Brzeg Dolny - 
15 26.11.2017 14:00 h Zachód Sobótka - Orzeł Sadowice2 - 3


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::