Aktualności

Developed by JoomVision.com
Orzeł wygrywa z Polonią Jaszowice

Orzeł wygrywa z Polonią Jaszowice  

POLONIA JASZOWICE - ORZEŁ SADOWICE  1 - 4   ( 1 - 2 ) Bramki: 0-1 - Alan Reszka - 1 min , 1-1  -Radosław Karasek - 20 min , 1-2 - Kamil Baś - 40 min ( karny ) , 1-3 - Kamil Baś - 70 min...

Więcej

Jaksonów rozbity - wysoka wygrana Orła

Jaksonów rozbity - wysoka wygrana Orła  

ORZEŁ SADOWICE - POLONIA JAKSONÓW  9 - 2 ( 4 - 0 ) Bramki: 1-0 - Alan Reszka - 10 min , 2-0 - Kamil Frukacz - 21 min, 3-0 - Kamil Baś - 30 min (K), 4-0 - Kamil Frukacz - 41 min, 4-1 - Piotr...

Więcej

23 urodziny Macieja Fedorczuka

23 urodziny Macieja Fedorczuka 

W dniu dzisiejszym 03 listopada  swoje 23 urodziny świętuje pozyskany w letnim okienku transferowym pomocnik Orła Sadowice Maciej Fedorczuk. Maciek dołączył do drużyny Orła , ale rozegrał zaledwie...

Więcej

Polonia Jaksonów kolejnym rywalem Orła

Polonia Jaksonów kolejnym rywalem Orła 

ORZEŁ SADOWICE - POLONIA JAKSONÓW Już w niedziele o godzinie 11:00 drużyna Orła Sadowice zmierzy się w kolejnym spotkaniu ligowym o kolejne trzy punkty . Tym razem podopieczni trenera Alana...

Więcej

Hattrick Alana Reszki - Orzeł gromi Tur Wrocław

Hattrick Alana Reszki - Orzeł gromi Tur Wrocław 

TUR WROCŁAW - ORZEŁ SADOWICE 0-6 W dniu dzisiejszym we Wrocławiu podopieczni trenera Alana Reszki pokonali Tur Wrocław 6-0 po trzech bramkach grającego trenera  Alan Reszka oraz po jednym...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA A GR. III 2018/2019
Terminarz dla KLASA A GR. III 2018/2019

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat
1 26.08.2018 11:00 h Galaktikos Solna - Orzeł Sadowice0 - 1
1 26.08.2018 15:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - KS Ambrozja Bogdaszowice0 - 3
1 26.08.2018 15:00 h Polonia Jaszowice - Indata Software Sparta Wrocław3 - 1
1 26.08.2018 15:00 h Sokół Smolec - Nefryt Jordanów Śląski6 - 3
1 26.08.2018 15:00 h KKS Polonia Wrocław - LZS Osiek3 - 3
1 26.09.2018 17:30 h T.K.S Polonia Jaksonów - KS Polonia Bielany Wrocławskie0 - 1
2 02.09.2018 11:00 h Nefryt Jordanów Śląski - Galaktikos Solna2 - 5
2 02.09.2018 11:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - Sokół Smolec0 - 1
2 02.09.2018 11:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - T.K.S Polonia Jaksonów3 - 1
2 02.09.2018 11:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - WKS Wierzbice0 - 1
2 02.09.2018 15:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - Polonia Jaszowice1 - 2
2 02.09.2018 17:00 h Orzeł Sadowice - KKS Polonia Wrocław3 - 0
3 08.09.2018 15:30 h T.K.S Polonia Jaksonów - KS Ambrozja Bogdaszowice1 - 6
3 08.09.2018 15:30 h Polonia Jaszowice - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław4 - 2
3 08.09.2018 15:30 h Sokół Smolec - KS Polonia Bielany Wrocławskie0 - 1
3 08.09.2018 15:30 h Galaktikos Solna - Indata Software Sparta Wrocław3 - 1
3 08.09.2018 15:30 h KKS Polonia Wrocław - Nefryt Jordanów Śląski1 - 1
3 08.09.2018 15:30 h WKS Wierzbice - LZS Osiek7 - 1
4 15.09.2018 15:00 h Orzeł Sadowice - WKS Wierzbice0 - 2
4 15.09.2018 16:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - LZS Osiek1 - 2
4 15.09.2018 17:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - Polonia Jaszowice1 - 3
4 16.09.2018 11:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - Sokół Smolec0 - 2
4 16.09.2018 12:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - Galaktikos Solna2 - 4
4 16.09.2018 16:00 h Indata Software Sparta Wrocław - KKS Polonia Wrocław1 - 3
5 22.09.2018 15:30 h Polonia Jaszowice - KS Ambrozja Bogdaszowice1 - 4
5 22.09.2018 15:30 h Sokół Smolec - T.K.S Polonia Jaksonów2 - 0
5 22.09.2018 15:30 h Galaktikos Solna - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław2 - 0
5 22.09.2018 15:30 h KKS Polonia Wrocław - KS Polonia Bielany Wrocławskie1 - 0
5 22.09.2018 15:30 h WKS Wierzbice - Nefryt Jordanów Śląski5 - 0
5 22.09.2018 15:30 h LZS Osiek - Orzeł Sadowice4 - 1
6 29.09.2018 16:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - Orzeł Sadowice1 - 3
6 29.09.2018 16:00 h Nefryt Jordanów Śląski - LZS Osiek2 - 3
6 29.09.2018 16:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - Galaktikos Solna0 - 13
6 29.09.2018 16:00 h Polonia Jaszowice - Sokół Smolec2 - 1
6 30.09.2018 11:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - KKS Polonia Wrocław3 - 2
6 30.09.2018 13:30 h Indata Software Sparta Wrocław - WKS Wierzbice0 - 10
7 06.10.2018 15:00 h KKS Polonia Wrocław - T.K.S Polonia Jaksonów9 - 0
7 06.10.2018 15:00 h WKS Wierzbice - KS Polonia Bielany Wrocławskie3 - 0
7 07.10.2018 11:00 h Sokół Smolec - KS Ambrozja Bogdaszowice2 - 3
7 07.10.2018 11:00 h Galaktikos Solna - Polonia Jaszowice2 - 1
7 07.10.2018 15:00 h LZS Osiek - Indata Software Sparta Wrocław3 - 3
7 07.10.2018 16:00 h Orzeł Sadowice - Nefryt Jordanów Śląski3 - 3
8 13.10.2018 15:30 h KS Ambrozja Bogdaszowice - Nefryt Jordanów Śląski0 - 1
8 13.10.2018 15:30 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - LZS Osiek0 - 3
8 13.10.2018 15:30 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - WKS Wierzbice1 - 6
8 13.10.2018 15:30 h Polonia Jaszowice - KKS Polonia Wrocław2 - 3
8 13.10.2018 15:30 h Sokół Smolec - Galaktikos Solna1 - 3
8 14.10.2018 14:00 h Indata Software Sparta Wrocław - Orzeł Sadowice1 - 4
9 20.10.2018 15:00 h KKS Polonia Wrocław - Sokół Smolec1 - 2
9 20.10.2018 15:00 h WKS Wierzbice - T.K.S Polonia Jaksonów9 - 1
9 20.10.2018 15:00 h Orzeł Sadowice - KS Polonia Bielany Wrocławskie1 - 1
9 21.10.2018 11:00 h Galaktikos Solna - KS Ambrozja Bogdaszowice0 - 1
9 21.10.2018 11:00 h Nefryt Jordanów Śląski - Indata Software Sparta Wrocław6 - 2
9 21.10.2018 14:00 h LZS Osiek - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław8 - 4
10 27.10.2018 15:00 h KS Polonia Bielany Wrocławskie - Nefryt Jordanów Śląski2 - 1
10 27.10.2018 15:00 h Polonia Jaszowice - WKS Wierzbice2 - 6
10 28.10.2018 11:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - Orzeł Sadowice0 - 6
10 28.10.2018 11:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - LZS Osiek3 - 2
10 28.10.2018 11:00 h Galaktikos Solna - KKS Polonia Wrocław3 - 1
10 28.10.2018 13:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - Indata Software Sparta Wrocław4 - 0
11 03.11.2018 15:00 h KKS Polonia Wrocław - KS Ambrozja Bogdaszowice2 - 1
11 04.11.2018 11:00 h Orzeł Sadowice - T.K.S Polonia Jaksonów9 - 2
11 04.11.2018 11:00 h Nefryt Jordanów Śląski - TUR Królewska Spiżarnia Wrocław3 - 4
11 04.11.2018 13:00 h WKS Wierzbice - Sokół Smolec5 - 0
11 04.11.2018 14:00 h LZS Osiek - Polonia Jaszowice4 - 2
11 04.11.2018 17:00 h Indata Software Sparta Wrocław - KS Polonia Bielany Wrocławskie0 - 1
12 09.11.2018 18:00 h Polonia Jaszowice - Orzeł Sadowice1 - 4
12 11.11.2018 11:00 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - Indata Software Sparta Wrocław1 - 2
12 11.11.2018 11:00 h T.K.S Polonia Jaksonów - Nefryt Jordanów Śląski3 - 2
12 11.11.2018 11:00 h Sokół Smolec - LZS Osiek2 - 2
12 11.11.2018 11:00 h Galaktikos Solna - WKS Wierzbice1 - 1
12 11.11.2018 13:00 h KS Ambrozja Bogdaszowice - KS Polonia Bielany Wrocławskie2 - 0
13 17.11.2018 14:00 h Orzeł Sadowice - Sokół Smolec - 
13 18.11.2018 15:30 h WKS Wierzbice - KKS Polonia Wrocław - 
13 18.11.2018 15:30 h LZS Osiek - Galaktikos Solna - 
13 18.11.2018 15:30 h Nefryt Jordanów Śląski - Polonia Jaszowice - 
13 18.11.2018 15:30 h Indata Software Sparta Wrocław - T.K.S Polonia Jaksonów - 
13 18.11.2018 15:30 h TUR Królewska Spiżarnia Wrocław - KS Polonia Bielany Wrocławskie - 


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::