Aktualności

Developed by JoomVision.com
WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce  

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO Drodzy przyjaciele, znajomi i rodzinko zbieramy na wózek inwalidzki dla Wiktorii. Niestety stary jest już za mały. Koszt wózka to 12.500 zł. -NFZ dofinansowuje 3000...

Więcej

29 urodziny trenera Alana Reszki

29 urodziny trenera Alana Reszki 

29 lat temu 21 lutego urodził się grający trener Orła Sadowice Alan Reszka, który dzisiaj świętuje swoje 29 urodziny . Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła...

Więcej

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice  

SOKÓŁ II MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE  4 - 1 ( 1 - 1 ) W dniu dzisiejszym lepszą drużyną w pierwszy sparingu Orła z Sokołem okazała się ekipa z Marcinkowic która pokonała Orła 4-1. Jedyną...

Więcej

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice  

SOKÓŁ MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w pierwszym sparingu który rozegrają w Siechnicach z Sokołem II Marcinkowice...

Więcej

30 urodziny Grzegorza Nowaka

30 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 lutego  swoje 30 urodziny świętuje obrońca / pomocnik Orła Sadowice Grzegorz Nowak. Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2012/2013
Terminarz dla KLASA OKRĘGOWA 2012/2013

  KOL  #  Data Czas Gospodarz Rezultat Goście Sędzia
events.png 1 - 15.08.2012 11:00 Polonia Środa Śląska 3 - 2 Wiwa Goszcz -
events.png 1 - 15.08.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 1 - 0 Strzelinianka Strzelin -
events.png 1 - 15.08.2012 16:00 Piast Żerniki Wrocław 0 - 5 KP Brzeg Dolny -
events.png 1 - 15.08.2012 17:00 Puma Pietrzykowice 1 - 1 Orzeł Sadowice
events.png 1 - 15.08.2012 17:00 Dolpasz Skokowa 1 - 0 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 1 - 15.08.2012 17:00 Polonia Jaszowice 7 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 1 - 15.08.2012 17:00 KS Łozina 0 - 3 KKS Polonia Wrocław -
events.png 1 - 29.08.2012 17:30 LKS Stary Śleszów 3 - 3 Sokół Marcinkowice -
2 - 18.08.2012 17:00 Strzelinianka Strzelin 0 - 0 Polonia Jaszowice -
events.png 2 - 18.08.2012 17:00 KKS Polonia Wrocław 2 - 1 Polonia Środa Śląska -
events.png 2 - 18.08.2012 17:00 Sokół Marcinkowice 4 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 2 - 19.08.2012 11:00 Bór Oborniki Śląskie 1 - 0 Orzeł Sadowice -
events.png 2 - 19.08.2012 16:00 Wiwa Goszcz 1 - 2 LKS Stary Śleszów -
events.png 2 - 19.08.2012 17:00 Dolpasz Skokowa 2 - 1 Dąb Dobroszyce -
events.png 2 - 19.08.2012 17:00 KP Brzeg Dolny 2 - 0 KS Łozina -
events.png 2 - 19.08.2012 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 2 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 3 - 25.08.2012 16:00 Piast Żerniki Wrocław 7 - 3 Strzelinianka Strzelin -
events.png 3 - 25.08.2012 17:00 Polonia Środa Śląska 0 - 3 KP Brzeg Dolny -
events.png 3 - 25.08.2012 17:00 LKS Stary Śleszów 3 - 1 KKS Polonia Wrocław -
events.png 3 - 25.08.2012 17:00 Puma Pietrzykowice 0 - 5 Wiwa Goszcz -
events.png 3 - 25.08.2012 17:00 Polonia Jaszowice 3 - 1 Dolpasz Skokowa -
events.png 3 - 25.08.2012 17:00 Orzeł Sadowice 1 - 2 Sokół Marcinkowice -
events.png 3 - 26.08.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 0 - 1 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 3 - 26.08.2012 17:00 KS Łozina 3 - 1 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 4 - 01.09.2012 14:00 KKS Polonia Wrocław 8 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 4 - 01.09.2012 16:00 Wiwa Goszcz 5 - 0 Orzeł Sadowice
events.png 4 - 01.09.2012 17:00 KP Brzeg Dolny 0 - 2 LKS Stary Śleszów -
events.png 4 - 01.09.2012 17:00 Strzelinianka Strzelin 0 - 1 KS Łozina -
events.png 4 - 02.09.2012 11:00 Bór Oborniki Śląskie 2 - 0 Sokół Marcinkowice -
events.png 4 - 02.09.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 5 - 2 Polonia Jaszowice -
events.png 4 - 02.09.2012 13:00 Dolpasz Skokowa 2 - 2 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 4 - 02.09.2012 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 2 - 1 Polonia Środa Śląska -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Sokół Marcinkowice 0 - 2 Wiwa Goszcz -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Orzeł Sadowice 0 - 0 KKS Polonia Wrocław -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Puma Pietrzykowice 0 - 7 KP Brzeg Dolny -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 LKS Stary Śleszów 3 - 1 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Polonia Środa Śląska 2 - 3 Strzelinianka Strzelin -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 KS Łozina 1 - 0 Dolpasz Skokowa -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Piast Żerniki Wrocław 2 - 4 Dąb Dobroszyce -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Polonia Jaszowice 5 - 2 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 6 - 08.09.2012 14:00 KKS Polonia Wrocław 2 - 2 Sokół Marcinkowice -
events.png 6 - 08.09.2012 16:30 Strzelinianka Strzelin 1 - 1 LKS Stary Śleszów -
events.png 6 - 08.09.2012 17:00 Polonia Jaszowice 1 - 0 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 6 - 08.09.2012 17:00 Dolpasz Skokowa 0 - 2 Polonia Środa Śląska -
events.png 6 - 08.09.2012 17:00 KP Brzeg Dolny 5 - 0 Orzeł Sadowice
events.png 6 - 09.09.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 2 - 3 KS Łozina -
events.png 6 - 09.09.2012 16:30 Czarni Jelcz-Laskowice 2 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 6 - 09.09.2012 16:30 Bór Oborniki Śląskie 1 - 1 Wiwa Goszcz -
events.png 7 - 15.09.2012 13:00 LKS Stary Śleszów 5 - 1 Dolpasz Skokowa -
events.png 7 - 15.09.2012 15:00 Wiwa Goszcz 1 - 3 KKS Polonia Wrocław -
events.png 7 - 15.09.2012 16:00 Orzeł Sadowice 3 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice
events.png 7 - 15.09.2012 16:00 Polonia Środa Śląska 1 - 0 Dąb Dobroszyce -
events.png 7 - 15.09.2012 16:00 Piast Żerniki Wrocław 0 - 6 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 7 - 16.09.2012 16:30 Sokół Marcinkowice 1 - 4 KP Brzeg Dolny -
events.png 7 - 16.09.2012 16:30 Puma Pietrzykowice 2 - 5 Strzelinianka Strzelin -
7 - 16.09.2012 16:30 KS Łozina 2 - 2 Polonia Jaszowice -
events.png 8 - 22.09.2012 15:30 Polonia Jaszowice 6 - 0 Polonia Środa Śląska -
events.png 8 - 22.09.2012 16:00 Dolpasz Skokowa 2 - 0 Puma Pietrzykowice -
8 - 22.09.2012 16:00 KP Brzeg Dolny 0 - 0 Wiwa Goszcz -
events.png 8 - 22.09.2012 16:30 Piast Żerniki Wrocław 2 - 5 KS Łozina -
events.png 8 - 22.09.2012 16:30 Strzelinianka Strzelin 2 - 0 Orzeł Sadowice -
events.png 8 - 23.09.2012 11:00 Czarni Jelcz-Laskowice 6 - 0 Sokół Marcinkowice -
events.png 8 - 23.09.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 0 - 1 LKS Stary Śleszów -
events.png 8 - 23.09.2012 16:30 Bór Oborniki Śląskie 2 - 3 KKS Polonia Wrocław -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Wiwa Goszcz 1 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Sokół Marcinkowice 1 - 4 Strzelinianka Strzelin -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Orzeł Sadowice 4 - 1 Dolpasz Skokowa
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 LKS Stary Śleszów 6 - 3 Polonia Jaszowice -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Polonia Środa Śląska 1 - 1 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Puma Pietrzykowice 0 - 4 Dąb Dobroszyce -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Bór Oborniki Śląskie 1 - 1 KS Łozina -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 KKS Polonia Wrocław 3 - 3 KP Brzeg Dolny -
events.png 10 - 29.09.2012 15:30 Polonia Jaszowice 3 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 10 - 29.09.2012 16:00 Piast Żerniki Wrocław 0 - 3 LKS Stary Śleszów -
events.png 10 - 29.09.2012 16:30 Strzelinianka Strzelin 3 - 1 Wiwa Goszcz -
events.png 10 - 30.09.2012 11:00 Bór Oborniki Śląskie 1 - 4 KP Brzeg Dolny -
events.png 10 - 30.09.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 2 - 3 Orzeł Sadowice
events.png 10 - 30.09.2012 16:30 Czarni Jelcz-Laskowice 1 - 0 KKS Polonia Wrocław -
events.png 10 - 30.09.2012 16:30 Dolpasz Skokowa 0 - 6 Sokół Marcinkowice -
events.png 10 - 30.09.2012 16:30 KS Łozina 1 - 0 Polonia Środa Śląska -
events.png 11 - 06.10.2012 14:00 KKS Polonia Wrocław 3 - 0 Strzelinianka Strzelin -
11 - 06.10.2012 15:00 Wiwa Goszcz 2 - 0 Dolpasz Skokowa -
events.png 11 - 06.10.2012 16:00 Polonia Środa Śląska 1 - 2 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 11 - 06.10.2012 16:00 LKS Stary Śleszów 4 - 1 KS Łozina -
events.png 11 - 06.10.2012 16:00 Orzeł Sadowice 1 - 2 Polonia Jaszowice
events.png 11 - 07.10.2012 16:00 Puma Pietrzykowice 1 - 2 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 11 - 07.10.2012 16:00 Sokół Marcinkowice 2 - 0 Dąb Dobroszyce -
11 - 07.10.2012 16:00 KP Brzeg Dolny 5 - 0 Czarni Jelcz-Laskowice -
12 - 13.10.2012 15:00 Strzelinianka Strzelin 2 - 0 KP Brzeg Dolny -
events.png 12 - 13.10.2012 15:00 Piast Żerniki Wrocław 2 - 0 Orzeł Sadowice
12 - 13.10.2012 15:00 Polonia Środa Śląska 0 - 4 LKS Stary Śleszów -
events.png 12 - 13.10.2012 15:30 Polonia Jaszowice 0 - 1 Sokół Marcinkowice -
12 - 14.10.2012 11:00 Bór Oborniki Śląskie 0 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 12 - 14.10.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 6 - 2 Wiwa Goszcz -
12 - 14.10.2012 15:00 Dolpasz Skokowa 2 - 3 KKS Polonia Wrocław -
12 - 14.10.2012 15:00 KS Łozina 3 - 0 Puma Pietrzykowice -
13 - 20.10.2012 15:00 LKS Stary Śleszów 2 - 1 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 13 - 20.10.2012 15:00 Orzeł Sadowice 2 - 3 KS Łozina
events.png 13 - 20.10.2012 15:00 Sokół Marcinkowice 2 - 3 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 13 - 20.10.2012 15:00 Wiwa Goszcz 4 - 0 Polonia Jaszowice -
13 - 20.10.2012 15:00 KKS Polonia Wrocław 2 - 0 Dąb Dobroszyce -
13 - 20.10.2012 15:00 Czarni Jelcz-Laskowice 2 - 2 Strzelinianka Strzelin -
13 - 21.10.2012 15:00 Puma Pietrzykowice 0 - 3 Polonia Środa Śląska -
events.png 13 - 21.10.2012 15:00 KP Brzeg Dolny 6 - 0 Dolpasz Skokowa -
events.png 14 - 27.10.2012 13:00 Polonia Środa Śląska 3 - 1 Orzeł Sadowice
14 - 27.10.2012 15:00 LKS Stary Śleszów 7 - 1 Puma Pietrzykowice -
14 - 28.10.2012 11:00 Bór Oborniki Śląskie 4 - 0 Strzelinianka Strzelin -
14 - 28.10.2012 11:00 Dolpasz Skokowa 6 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice -
14 - 28.10.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 0 - 3 KP Brzeg Dolny -
14 - 28.10.2012 13:00 Polonia Jaszowice 1 - 5 KKS Polonia Wrocław -
14 - 28.10.2012 13:00 Piast Żerniki Wrocław 0 - 0 Wiwa Goszcz -
events.png 14 - 28.10.2012 13:00 KS Łozina 2 - 1 Sokół Marcinkowice -
15 - 03.11.2012 11:00 KKS Polonia Wrocław 2 - 2 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 15 - 03.11.2012 13:00 Wiwa Goszcz 1 - 0 KS Łozina -
events.png 15 - 03.11.2012 13:00 KP Brzeg Dolny 2 - 1 Polonia Jaszowice -
events.png 15 - 04.11.2012 11:00 Orzeł Sadowice 0 - 5 LKS Stary Śleszów
events.png 15 - 04.11.2012 13:00 Puma Pietrzykowice 2 - 1 Bór Oborniki Śląskie -
15 - 04.11.2012 13:00 Sokół Marcinkowice 1 - 6 Polonia Środa Śląska -
15 - 04.11.2012 13:00 Czarni Jelcz-Laskowice 6 - 1 Dąb Dobroszyce -
15 - 04.11.2012 13:00 Strzelinianka Strzelin 3 - 0 Dolpasz Skokowa -
16 - 10.11.2012 13:00 KP Brzeg Dolny 2 - 0 Piast Żerniki Wrocław -
16 - 10.11.2012 13:00 Sokół Marcinkowice 1 - 4 LKS Stary Śleszów -
16 - 10.11.2012 14:00 KKS Polonia Wrocław 6 - 2 KS Łozina -
events.png 16 - 11.11.2012 11:00 Orzeł Sadowice 1 - 0 Puma Pietrzykowice
events.png 16 - 11.11.2012 13:00 Bór Oborniki Śląskie 3 - 0 Dolpasz Skokowa -
events.png 16 - 11.11.2012 13:00 Strzelinianka Strzelin 7 - 2 Dąb Dobroszyce -
events.png 16 - 11.11.2012 13:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 1 Polonia Jaszowice -
events.png 16 - 11.11.2012 13:00 Wiwa Goszcz 1 - 0 Polonia Środa Śląska -
events.png 17 - 17.11.2012 13:00 Polonia Środa Śląska 1 - 3 KKS Polonia Wrocław -
events.png 17 - 17.11.2012 13:00 LKS Stary Śleszów 5 - 2 Wiwa Goszcz -
events.png 17 - 18.11.2012 11:00 Orzeł Sadowice 3 - 5 Bór Oborniki Śląskie
events.png 17 - 18.11.2012 13:00 Polonia Jaszowice 2 - 3 Strzelinianka Strzelin -
17 - 18.11.2012 13:00 Dąb Dobroszyce 0 - 3 Dolpasz Skokowa -
events.png 17 - 18.11.2012 13:00 KS Łozina 1 - 4 KP Brzeg Dolny -
events.png 17 - 18.11.2012 13:00 Piast Żerniki Wrocław 4 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 17 - 18.11.2012 13:00 Puma Pietrzykowice 0 - 3 Sokół Marcinkowice -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 2 KS Łozina -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 KP Brzeg Dolny 3 - 0 Polonia Środa Śląska -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 KKS Polonia Wrocław 3 - 3 LKS Stary Śleszów -
18 - 01.05.2013 17:00 Wiwa Goszcz 7 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 Bór Oborniki Śląskie 1 - 1 Dąb Dobroszyce -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 Dolpasz Skokowa 2 - 2 Polonia Jaszowice -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 3 - 0 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 Sokół Marcinkowice 2 - 0 Orzeł Sadowice -
events.png 19 - 30.05.2013 11:00 Orzeł Sadowice 3 - 2 Wiwa Goszcz
19 - 30.05.2013 16:00 Polonia Jaszowice 1 - 0 Dąb Dobroszyce -
19 - 30.05.2013 16:00 Puma Pietrzykowice 1 - 2 KKS Polonia Wrocław -
19 - 30.05.2013 16:00 LKS Stary Śleszów 2 - 3 KP Brzeg Dolny -
19 - 30.05.2013 16:00 Polonia Środa Śląska 0 - 0 Czarni Jelcz-Laskowice -
19 - 30.05.2013 16:00 KS Łozina 1 - 0 Strzelinianka Strzelin -
19 - 30.05.2013 16:00 Piast Żerniki Wrocław 3 - 1 Dolpasz Skokowa -
19 - 30.05.2013 16:00 Sokół Marcinkowice 0 - 2 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 20 - 13.04.2013 15:00 KKS Polonia Wrocław 3 - 2 Orzeł Sadowice
events.png 20 - 13.04.2013 16:00 KP Brzeg Dolny 7 - 0 Puma Pietrzykowice -
events.png 20 - 13.04.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 0 - 3 Polonia Środa Śląska -
events.png 20 - 14.04.2013 11:30 Dąb Dobroszyce 2 - 2 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 20 - 14.04.2013 16:00 Wiwa Goszcz 2 - 0 Sokół Marcinkowice -
events.png 20 - 14.04.2013 16:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 2 LKS Stary Śleszów -
events.png 20 - 14.04.2013 16:00 Dolpasz Skokowa 3 - 2 KS Łozina -
events.png 20 - 14.04.2013 16:00 Bór Oborniki Śląskie 5 - 1 Polonia Jaszowice -
events.png 21 - 20.04.2013 15:00 Sokół Marcinkowice 1 - 1 KKS Polonia Wrocław -
events.png 21 - 20.04.2013 15:00 Wiwa Goszcz 1 - 0 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 21 - 20.04.2013 16:00 Piast Żerniki Wrocław 1 - 4 Polonia Jaszowice -
events.png 21 - 20.04.2013 16:00 Polonia Środa Śląska 0 - 1 Dolpasz Skokowa -
events.png 21 - 20.04.2013 16:00 LKS Stary Śleszów 4 - 0 Strzelinianka Strzelin -
events.png 21 - 20.04.2013 16:00 Orzeł Sadowice 0 - 3 KP Brzeg Dolny
21 - 20.04.2013 16:30 KS Łozina 0 - 0 Dąb Dobroszyce -
events.png 21 - 21.04.2013 16:00 Puma Pietrzykowice 0 - 3 Czarni Jelcz-Laskowice -
22 - 27.04.2013 16:00 KKS Polonia Wrocław 3 - 1 Wiwa Goszcz -
22 - 27.04.2013 16:00 KP Brzeg Dolny 5 - 0 Sokół Marcinkowice -
22 - 27.04.2013 16:00 Bór Oborniki Śląskie 3 - 4 Piast Żerniki Wrocław -
22 - 27.04.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 8 - 0 Puma Pietrzykowice -
22 - 28.04.2013 11:30 Dąb Dobroszyce 1 - 2 Polonia Środa Śląska -
events.png 22 - 28.04.2013 16:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 4 Orzeł Sadowice
22 - 28.04.2013 16:00 Dolpasz Skokowa 0 - 0 LKS Stary Śleszów -
22 - 28.04.2013 16:00 Polonia Jaszowice 5 - 1 KS Łozina -
23 - 04.05.2013 15:00 Wiwa Goszcz 0 - 0 KP Brzeg Dolny -
events.png 23 - 04.05.2013 15:00 KKS Polonia Wrocław 2 - 0 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 23 - 04.05.2013 16:00 Sokół Marcinkowice 2 - 0 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 23 - 04.05.2013 17:00 LKS Stary Śleszów 5 - 0 Dąb Dobroszyce -
events.png 23 - 04.05.2013 17:00 Orzeł Sadowice 5 - 2 Strzelinianka Strzelin
events.png 23 - 05.05.2013 17:00 KS Łozina 2 - 0 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 23 - 05.05.2013 17:00 Polonia Środa Śląska 3 - 2 Polonia Jaszowice -
events.png 23 - 05.05.2013 17:00 Puma Pietrzykowice 1 - 3 Dolpasz Skokowa -
events.png 24 - 11.05.2013 15:00 Dąb Dobroszyce 5 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 24 - 11.05.2013 16:00 Piast Żerniki Wrocław 2 - 1 Polonia Środa Śląska -
24 - 11.05.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 0 - 0 Sokół Marcinkowice -
events.png 24 - 11.05.2013 17:00 Bór Oborniki Śląskie 2 - 3 KS Łozina -
events.png 24 - 11.05.2013 17:00 KP Brzeg Dolny 4 - 0 KKS Polonia Wrocław -
events.png 24 - 12.05.2013 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 2 - 0 Wiwa Goszcz -
events.png 24 - 12.05.2013 17:00 Dolpasz Skokowa 4 - 0 Orzeł Sadowice
events.png 24 - 12.05.2013 17:00 Polonia Jaszowice 1 - 3 LKS Stary Śleszów -
25 - 18.05.2013 15:00 KKS Polonia Wrocław 0 - 3 Czarni Jelcz-Laskowice -
25 - 18.05.2013 15:00 Wiwa Goszcz 1 - 1 Strzelinianka Strzelin -
25 - 18.05.2013 16:00 Sokół Marcinkowice 1 - 1 Dolpasz Skokowa -
25 - 18.05.2013 17:00 KP Brzeg Dolny 5 - 0 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 25 - 18.05.2013 17:00 Orzeł Sadowice 6 - 2 Dąb Dobroszyce
25 - 18.05.2013 17:00 Puma Pietrzykowice 0 - 3 Polonia Jaszowice -
25 - 18.05.2013 17:00 LKS Stary Śleszów 6 - 0 Piast Żerniki Wrocław -
25 - 19.05.2013 17:00 Polonia Środa Śląska 2 - 1 KS Łozina -
26 - 25.05.2013 16:00 Sokół Marcinkowice 3 - 1 Dąb Dobroszyce -
26 - 25.05.2013 17:00 Piast Żerniki Wrocław 5 - 1 Puma Pietrzykowice -
26 - 25.05.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 1 - 1 KKS Polonia Wrocław -
26 - 26.05.2013 16:00 Bór Oborniki Śląskie 2 - 1 Polonia Środa Śląska -
26 - 26.05.2013 17:00 KS Łozina 0 - 5 LKS Stary Śleszów -
events.png 26 - 26.05.2013 17:00 Polonia Jaszowice 0 - 1 Orzeł Sadowice
26 - 26.05.2013 17:00 Dolpasz Skokowa 0 - 2 Wiwa Goszcz -
26 - 26.05.2013 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 6 KP Brzeg Dolny -
27 - 01.06.2013 15:00 KKS Polonia Wrocław 3 - 2 Dolpasz Skokowa -
27 - 01.06.2013 15:00 Wiwa Goszcz 3 - 0 Dąb Dobroszyce -
events.png 27 - 02.06.2013 11:00 Orzeł Sadowice 4 - 2 Piast Żerniki Wrocław
27 - 02.06.2013 11:00 LKS Stary Śleszów 3 - 0 Polonia Środa Śląska -
27 - 02.06.2013 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 1 Bór Oborniki Śląskie -
27 - 02.06.2013 17:00 KP Brzeg Dolny 7 - 3 Strzelinianka Strzelin -
27 - 02.06.2013 17:00 Sokół Marcinkowice 1 - 1 Polonia Jaszowice -
27 - 02.06.2013 17:00 Puma Pietrzykowice 0 - 1 KS Łozina -
28 - 09.06.2013 17:00 Bór Oborniki Śląskie 1 - 2 LKS Stary Śleszów -
28 - 09.06.2013 17:00 Polonia Środa Śląska 0 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 28 - 09.06.2013 17:00 KS Łozina 1 - 1 Orzeł Sadowice -
28 - 09.06.2013 17:00 Piast Żerniki Wrocław 0 - 3 Sokół Marcinkowice -
28 - 09.06.2013 17:00 Polonia Jaszowice 0 - 0 Wiwa Goszcz -
28 - 09.06.2013 17:00 Dąb Dobroszyce 4 - 1 KKS Polonia Wrocław -
28 - 09.06.2013 17:00 Dolpasz Skokowa 3 - 3 KP Brzeg Dolny -
28 - 09.06.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 0 - 0 Czarni Jelcz-Laskowice -
29 - 16.06.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 3 - 0 Bór Oborniki Śląskie -
29 - 16.06.2013 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 6 - 1 Dolpasz Skokowa -
29 - 16.06.2013 17:00 KP Brzeg Dolny 1 - 1 Dąb Dobroszyce -
29 - 16.06.2013 17:00 KKS Polonia Wrocław 0 - 2 Polonia Jaszowice -
29 - 16.06.2013 17:00 Wiwa Goszcz 0 - 1 Piast Żerniki Wrocław -
29 - 16.06.2013 17:00 Sokół Marcinkowice 1 - 0 KS Łozina -
29 - 16.06.2013 17:00 Orzeł Sadowice 2 - 3 Polonia Środa Śląska -
29 - 16.06.2013 17:00 Puma Pietrzykowice 0 - 7 LKS Stary Śleszów -
30 - 23.06.2013 17:00 Bór Oborniki Śląskie 7 - 0 Puma Pietrzykowice -
30 - 23.06.2013 17:00 LKS Stary Śleszów 3 - 0 Orzeł Sadowice -
30 - 23.06.2013 17:00 Polonia Środa Śląska 1 - 0 Sokół Marcinkowice -
30 - 23.06.2013 17:00 KS Łozina 4 - 5 Wiwa Goszcz -
30 - 23.06.2013 17:00 Piast Żerniki Wrocław 2 - 2 KKS Polonia Wrocław -
30 - 23.06.2013 17:00 Polonia Jaszowice 1 - 2 KP Brzeg Dolny -
30 - 23.06.2013 17:00 Dąb Dobroszyce 0 - 1 Czarni Jelcz-Laskowice -
30 - 23.06.2013 17:00 Dolpasz Skokowa 6 - 1 Strzelinianka Strzelin -


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS