Aktualności

Developed by JoomVision.com
Trzeci sparing Orła wygrany

Trzeci sparing Orła wygrany  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE  2-6 W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Alana Reszki pokonali w trzecim sparingu Błękitnych Gniechowice 6-2 po bramkach Kamil Baś- 3 x , Alan Reszka, Ignacy...

Więcej

Trzeci sparing Orła wygrany

Trzeci sparing Orła wygrany  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE 2-6 W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Alana Reszki pokonali w trzecim sparingu Błękitnych Gniechowice 6-2 po bramkach Kamil Baś- 3 x , Alan...

Więcej

Gniechowice kolejnym rywalem sparingowym Orła

Gniechowice kolejnym rywalem sparingowym Orła  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym we Wrocławiu na Niskich Łąkach o godzinie 17:00 drużyna Orła Sadowice podejmie w trzecim sparingu w tym okresie przygotowawczym do...

Więcej

29 urodziny Grzegorza Nowaka

29 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 Lutego  swoje 29 urodziny świętuje ,, NOWY '' Grzegorz Nowak pomocnik Orła Sadowice. Z okazji dzisiejszych urodzin Grzegorzowi w imieniu całej drużyny i zarządu Orła oraz...

Więcej

Wysoka wygrana w derbowym sparingu

Wysoka wygrana w derbowym sparingu  

  Orzeł Sadowice - KS Ambrozja Bogdaszowice  5 - 0 ( 1 - 0 ) W dniu dzisiejszy w Siechnicach drużyna Orła Sadowice pokonała w derbowym KS Ambrozje Bogdaszowice 5-0 po bramkach 1-0 - Kamil...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2012/2013
Terminarz dla KLASA OKRĘGOWA 2012/2013

  KOL  #  Data Czas Gospodarz Rezultat Goście Sędzia
events.png 1 - 15.08.2012 11:00 Polonia Środa Śląska 3 - 2 Wiwa Goszcz -
events.png 1 - 15.08.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 1 - 0 Strzelinianka Strzelin -
events.png 1 - 15.08.2012 16:00 Piast Żerniki Wrocław 0 - 5 KP Brzeg Dolny -
events.png 1 - 15.08.2012 17:00 Puma Pietrzykowice 1 - 1 Orzeł Sadowice
events.png 1 - 15.08.2012 17:00 Dolpasz Skokowa 1 - 0 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 1 - 15.08.2012 17:00 Polonia Jaszowice 7 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 1 - 15.08.2012 17:00 KS Łozina 0 - 3 Polonia Wrocław -
events.png 1 - 29.08.2012 17:30 LKS Stary Śleszów 3 - 3 Sokół Marcinkowice -
2 - 18.08.2012 17:00 Strzelinianka Strzelin 0 - 0 Polonia Jaszowice -
events.png 2 - 18.08.2012 17:00 Polonia Wrocław 2 - 1 Polonia Środa Śląska -
events.png 2 - 18.08.2012 17:00 Sokół Marcinkowice 4 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 2 - 19.08.2012 11:00 Bór Oborniki Śląskie 1 - 0 Orzeł Sadowice -
events.png 2 - 19.08.2012 16:00 Wiwa Goszcz 1 - 2 LKS Stary Śleszów -
events.png 2 - 19.08.2012 17:00 Dolpasz Skokowa 2 - 1 Dąb Dobroszyce -
events.png 2 - 19.08.2012 17:00 KP Brzeg Dolny 2 - 0 KS Łozina -
events.png 2 - 19.08.2012 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 2 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 3 - 25.08.2012 16:00 Piast Żerniki Wrocław 7 - 3 Strzelinianka Strzelin -
events.png 3 - 25.08.2012 17:00 Polonia Środa Śląska 0 - 3 KP Brzeg Dolny -
events.png 3 - 25.08.2012 17:00 LKS Stary Śleszów 3 - 1 Polonia Wrocław -
events.png 3 - 25.08.2012 17:00 Puma Pietrzykowice 0 - 5 Wiwa Goszcz -
events.png 3 - 25.08.2012 17:00 Polonia Jaszowice 3 - 1 Dolpasz Skokowa -
events.png 3 - 25.08.2012 17:00 Orzeł Sadowice 1 - 2 Sokół Marcinkowice -
events.png 3 - 26.08.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 0 - 1 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 3 - 26.08.2012 17:00 KS Łozina 3 - 1 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 4 - 01.09.2012 14:00 Polonia Wrocław 8 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 4 - 01.09.2012 16:00 Wiwa Goszcz 5 - 0 Orzeł Sadowice
events.png 4 - 01.09.2012 17:00 KP Brzeg Dolny 0 - 2 LKS Stary Śleszów -
events.png 4 - 01.09.2012 17:00 Strzelinianka Strzelin 0 - 1 KS Łozina -
events.png 4 - 02.09.2012 11:00 Bór Oborniki Śląskie 2 - 0 Sokół Marcinkowice -
events.png 4 - 02.09.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 5 - 2 Polonia Jaszowice -
events.png 4 - 02.09.2012 13:00 Dolpasz Skokowa 2 - 2 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 4 - 02.09.2012 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 2 - 1 Polonia Środa Śląska -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Sokół Marcinkowice 0 - 2 Wiwa Goszcz -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Orzeł Sadowice 0 - 0 Polonia Wrocław -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Puma Pietrzykowice 0 - 7 KP Brzeg Dolny -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 LKS Stary Śleszów 3 - 1 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Polonia Środa Śląska 2 - 3 Strzelinianka Strzelin -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 KS Łozina 1 - 0 Dolpasz Skokowa -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Piast Żerniki Wrocław 2 - 4 Dąb Dobroszyce -
events.png 5 - 05.09.2012 17:00 Polonia Jaszowice 5 - 2 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 6 - 08.09.2012 14:00 Polonia Wrocław 2 - 2 Sokół Marcinkowice -
events.png 6 - 08.09.2012 16:30 Strzelinianka Strzelin 1 - 1 LKS Stary Śleszów -
events.png 6 - 08.09.2012 17:00 Polonia Jaszowice 1 - 0 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 6 - 08.09.2012 17:00 Dolpasz Skokowa 0 - 2 Polonia Środa Śląska -
events.png 6 - 08.09.2012 17:00 KP Brzeg Dolny 5 - 0 Orzeł Sadowice
events.png 6 - 09.09.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 2 - 3 KS Łozina -
events.png 6 - 09.09.2012 16:30 Czarni Jelcz-Laskowice 2 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 6 - 09.09.2012 16:30 Bór Oborniki Śląskie 1 - 1 Wiwa Goszcz -
events.png 7 - 15.09.2012 13:00 LKS Stary Śleszów 5 - 1 Dolpasz Skokowa -
events.png 7 - 15.09.2012 15:00 Wiwa Goszcz 1 - 3 Polonia Wrocław -
events.png 7 - 15.09.2012 16:00 Orzeł Sadowice 3 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice
events.png 7 - 15.09.2012 16:00 Polonia Środa Śląska 1 - 0 Dąb Dobroszyce -
events.png 7 - 15.09.2012 16:00 Piast Żerniki Wrocław 0 - 6 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 7 - 16.09.2012 16:30 Sokół Marcinkowice 1 - 4 KP Brzeg Dolny -
events.png 7 - 16.09.2012 16:30 Puma Pietrzykowice 2 - 5 Strzelinianka Strzelin -
7 - 16.09.2012 16:30 KS Łozina 2 - 2 Polonia Jaszowice -
events.png 8 - 22.09.2012 15:30 Polonia Jaszowice 6 - 0 Polonia Środa Śląska -
events.png 8 - 22.09.2012 16:00 Dolpasz Skokowa 2 - 0 Puma Pietrzykowice -
8 - 22.09.2012 16:00 KP Brzeg Dolny 0 - 0 Wiwa Goszcz -
events.png 8 - 22.09.2012 16:30 Piast Żerniki Wrocław 2 - 5 KS Łozina -
events.png 8 - 22.09.2012 16:30 Strzelinianka Strzelin 2 - 0 Orzeł Sadowice -
events.png 8 - 23.09.2012 11:00 Czarni Jelcz-Laskowice 6 - 0 Sokół Marcinkowice -
events.png 8 - 23.09.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 0 - 1 LKS Stary Śleszów -
events.png 8 - 23.09.2012 16:30 Bór Oborniki Śląskie 2 - 3 Polonia Wrocław -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Wiwa Goszcz 1 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Sokół Marcinkowice 1 - 4 Strzelinianka Strzelin -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Orzeł Sadowice 4 - 1 Dolpasz Skokowa
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 LKS Stary Śleszów 6 - 3 Polonia Jaszowice -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Polonia Środa Śląska 1 - 1 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Puma Pietrzykowice 0 - 4 Dąb Dobroszyce -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Bór Oborniki Śląskie 1 - 1 KS Łozina -
events.png 9 - 26.09.2012 16:30 Polonia Wrocław 3 - 3 KP Brzeg Dolny -
events.png 10 - 29.09.2012 15:30 Polonia Jaszowice 3 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 10 - 29.09.2012 16:00 Piast Żerniki Wrocław 0 - 3 LKS Stary Śleszów -
events.png 10 - 29.09.2012 16:30 Strzelinianka Strzelin 3 - 1 Wiwa Goszcz -
events.png 10 - 30.09.2012 11:00 Bór Oborniki Śląskie 1 - 4 KP Brzeg Dolny -
events.png 10 - 30.09.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 2 - 3 Orzeł Sadowice
events.png 10 - 30.09.2012 16:30 Czarni Jelcz-Laskowice 1 - 0 Polonia Wrocław -
events.png 10 - 30.09.2012 16:30 Dolpasz Skokowa 0 - 6 Sokół Marcinkowice -
events.png 10 - 30.09.2012 16:30 KS Łozina 1 - 0 Polonia Środa Śląska -
events.png 11 - 06.10.2012 14:00 Polonia Wrocław 3 - 0 Strzelinianka Strzelin -
11 - 06.10.2012 15:00 Wiwa Goszcz 2 - 0 Dolpasz Skokowa -
events.png 11 - 06.10.2012 16:00 Polonia Środa Śląska 1 - 2 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 11 - 06.10.2012 16:00 LKS Stary Śleszów 4 - 1 KS Łozina -
events.png 11 - 06.10.2012 16:00 Orzeł Sadowice 1 - 2 Polonia Jaszowice
events.png 11 - 07.10.2012 16:00 Puma Pietrzykowice 1 - 2 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 11 - 07.10.2012 16:00 Sokół Marcinkowice 2 - 0 Dąb Dobroszyce -
11 - 07.10.2012 16:00 KP Brzeg Dolny 5 - 0 Czarni Jelcz-Laskowice -
12 - 13.10.2012 15:00 Strzelinianka Strzelin 2 - 0 KP Brzeg Dolny -
events.png 12 - 13.10.2012 15:00 Piast Żerniki Wrocław 2 - 0 Orzeł Sadowice
12 - 13.10.2012 15:00 Polonia Środa Śląska 0 - 4 LKS Stary Śleszów -
events.png 12 - 13.10.2012 15:30 Polonia Jaszowice 0 - 1 Sokół Marcinkowice -
12 - 14.10.2012 11:00 Bór Oborniki Śląskie 0 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 12 - 14.10.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 6 - 2 Wiwa Goszcz -
12 - 14.10.2012 15:00 Dolpasz Skokowa 2 - 3 Polonia Wrocław -
12 - 14.10.2012 15:00 KS Łozina 3 - 0 Puma Pietrzykowice -
13 - 20.10.2012 15:00 LKS Stary Śleszów 2 - 1 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 13 - 20.10.2012 15:00 Orzeł Sadowice 2 - 3 KS Łozina
events.png 13 - 20.10.2012 15:00 Sokół Marcinkowice 2 - 3 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 13 - 20.10.2012 15:00 Wiwa Goszcz 4 - 0 Polonia Jaszowice -
13 - 20.10.2012 15:00 Polonia Wrocław 2 - 0 Dąb Dobroszyce -
13 - 20.10.2012 15:00 Czarni Jelcz-Laskowice 2 - 2 Strzelinianka Strzelin -
13 - 21.10.2012 15:00 Puma Pietrzykowice 0 - 3 Polonia Środa Śląska -
events.png 13 - 21.10.2012 15:00 KP Brzeg Dolny 6 - 0 Dolpasz Skokowa -
events.png 14 - 27.10.2012 13:00 Polonia Środa Śląska 3 - 1 Orzeł Sadowice
14 - 27.10.2012 15:00 LKS Stary Śleszów 7 - 1 Puma Pietrzykowice -
14 - 28.10.2012 11:00 Bór Oborniki Śląskie 4 - 0 Strzelinianka Strzelin -
14 - 28.10.2012 11:00 Dolpasz Skokowa 6 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice -
14 - 28.10.2012 11:30 Dąb Dobroszyce 0 - 3 KP Brzeg Dolny -
14 - 28.10.2012 13:00 Polonia Jaszowice 1 - 5 Polonia Wrocław -
14 - 28.10.2012 13:00 Piast Żerniki Wrocław 0 - 0 Wiwa Goszcz -
events.png 14 - 28.10.2012 13:00 KS Łozina 2 - 1 Sokół Marcinkowice -
15 - 03.11.2012 11:00 Polonia Wrocław 2 - 2 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 15 - 03.11.2012 13:00 Wiwa Goszcz 1 - 0 KS Łozina -
events.png 15 - 03.11.2012 13:00 KP Brzeg Dolny 2 - 1 Polonia Jaszowice -
events.png 15 - 04.11.2012 11:00 Orzeł Sadowice 0 - 5 LKS Stary Śleszów
events.png 15 - 04.11.2012 13:00 Puma Pietrzykowice 2 - 1 Bór Oborniki Śląskie -
15 - 04.11.2012 13:00 Sokół Marcinkowice 1 - 6 Polonia Środa Śląska -
15 - 04.11.2012 13:00 Czarni Jelcz-Laskowice 6 - 1 Dąb Dobroszyce -
15 - 04.11.2012 13:00 Strzelinianka Strzelin 3 - 0 Dolpasz Skokowa -
16 - 10.11.2012 13:00 KP Brzeg Dolny 2 - 0 Piast Żerniki Wrocław -
16 - 10.11.2012 13:00 Sokół Marcinkowice 1 - 4 LKS Stary Śleszów -
16 - 10.11.2012 14:00 Polonia Wrocław 6 - 2 KS Łozina -
events.png 16 - 11.11.2012 11:00 Orzeł Sadowice 1 - 0 Puma Pietrzykowice
events.png 16 - 11.11.2012 13:00 Bór Oborniki Śląskie 3 - 0 Dolpasz Skokowa -
events.png 16 - 11.11.2012 13:00 Strzelinianka Strzelin 7 - 2 Dąb Dobroszyce -
events.png 16 - 11.11.2012 13:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 1 Polonia Jaszowice -
events.png 16 - 11.11.2012 13:00 Wiwa Goszcz 1 - 0 Polonia Środa Śląska -
events.png 17 - 17.11.2012 13:00 Polonia Środa Śląska 1 - 3 Polonia Wrocław -
events.png 17 - 17.11.2012 13:00 LKS Stary Śleszów 5 - 2 Wiwa Goszcz -
events.png 17 - 18.11.2012 11:00 Orzeł Sadowice 3 - 5 Bór Oborniki Śląskie
events.png 17 - 18.11.2012 13:00 Polonia Jaszowice 2 - 3 Strzelinianka Strzelin -
17 - 18.11.2012 13:00 Dąb Dobroszyce 0 - 3 Dolpasz Skokowa -
events.png 17 - 18.11.2012 13:00 KS Łozina 1 - 4 KP Brzeg Dolny -
events.png 17 - 18.11.2012 13:00 Piast Żerniki Wrocław 4 - 2 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 17 - 18.11.2012 13:00 Puma Pietrzykowice 0 - 3 Sokół Marcinkowice -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 2 KS Łozina -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 KP Brzeg Dolny 3 - 0 Polonia Środa Śląska -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 Polonia Wrocław 3 - 3 LKS Stary Śleszów -
18 - 01.05.2013 17:00 Wiwa Goszcz 7 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 Bór Oborniki Śląskie 1 - 1 Dąb Dobroszyce -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 Dolpasz Skokowa 2 - 2 Polonia Jaszowice -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 3 - 0 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 18 - 01.05.2013 17:00 Sokół Marcinkowice 2 - 0 Orzeł Sadowice -
events.png 19 - 30.05.2013 11:00 Orzeł Sadowice 3 - 2 Wiwa Goszcz
19 - 30.05.2013 16:00 Polonia Jaszowice 1 - 0 Dąb Dobroszyce -
19 - 30.05.2013 16:00 Puma Pietrzykowice 1 - 2 Polonia Wrocław -
19 - 30.05.2013 16:00 LKS Stary Śleszów 2 - 3 KP Brzeg Dolny -
19 - 30.05.2013 16:00 Polonia Środa Śląska 0 - 0 Czarni Jelcz-Laskowice -
19 - 30.05.2013 16:00 KS Łozina 1 - 0 Strzelinianka Strzelin -
19 - 30.05.2013 16:00 Piast Żerniki Wrocław 3 - 1 Dolpasz Skokowa -
19 - 30.05.2013 16:00 Sokół Marcinkowice 0 - 2 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 20 - 13.04.2013 15:00 Polonia Wrocław 3 - 2 Orzeł Sadowice
events.png 20 - 13.04.2013 16:00 KP Brzeg Dolny 7 - 0 Puma Pietrzykowice -
events.png 20 - 13.04.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 0 - 3 Polonia Środa Śląska -
events.png 20 - 14.04.2013 11:30 Dąb Dobroszyce 2 - 2 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 20 - 14.04.2013 16:00 Wiwa Goszcz 2 - 0 Sokół Marcinkowice -
events.png 20 - 14.04.2013 16:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 2 LKS Stary Śleszów -
events.png 20 - 14.04.2013 16:00 Dolpasz Skokowa 3 - 2 KS Łozina -
events.png 20 - 14.04.2013 16:00 Bór Oborniki Śląskie 5 - 1 Polonia Jaszowice -
events.png 21 - 20.04.2013 15:00 Sokół Marcinkowice 1 - 1 Polonia Wrocław -
events.png 21 - 20.04.2013 15:00 Wiwa Goszcz 1 - 0 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 21 - 20.04.2013 16:00 Piast Żerniki Wrocław 1 - 4 Polonia Jaszowice -
events.png 21 - 20.04.2013 16:00 Polonia Środa Śląska 0 - 1 Dolpasz Skokowa -
events.png 21 - 20.04.2013 16:00 LKS Stary Śleszów 4 - 0 Strzelinianka Strzelin -
events.png 21 - 20.04.2013 16:00 Orzeł Sadowice 0 - 3 KP Brzeg Dolny
21 - 20.04.2013 16:30 KS Łozina 0 - 0 Dąb Dobroszyce -
events.png 21 - 21.04.2013 16:00 Puma Pietrzykowice 0 - 3 Czarni Jelcz-Laskowice -
22 - 27.04.2013 16:00 Polonia Wrocław 3 - 1 Wiwa Goszcz -
22 - 27.04.2013 16:00 KP Brzeg Dolny 5 - 0 Sokół Marcinkowice -
22 - 27.04.2013 16:00 Bór Oborniki Śląskie 3 - 4 Piast Żerniki Wrocław -
22 - 27.04.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 8 - 0 Puma Pietrzykowice -
22 - 28.04.2013 11:30 Dąb Dobroszyce 1 - 2 Polonia Środa Śląska -
events.png 22 - 28.04.2013 16:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 4 Orzeł Sadowice
22 - 28.04.2013 16:00 Dolpasz Skokowa 0 - 0 LKS Stary Śleszów -
22 - 28.04.2013 16:00 Polonia Jaszowice 5 - 1 KS Łozina -
23 - 04.05.2013 15:00 Wiwa Goszcz 0 - 0 KP Brzeg Dolny -
events.png 23 - 04.05.2013 15:00 Polonia Wrocław 2 - 0 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 23 - 04.05.2013 16:00 Sokół Marcinkowice 2 - 0 Czarni Jelcz-Laskowice -
events.png 23 - 04.05.2013 17:00 LKS Stary Śleszów 5 - 0 Dąb Dobroszyce -
events.png 23 - 04.05.2013 17:00 Orzeł Sadowice 5 - 2 Strzelinianka Strzelin
events.png 23 - 05.05.2013 17:00 KS Łozina 2 - 0 Piast Żerniki Wrocław -
events.png 23 - 05.05.2013 17:00 Polonia Środa Śląska 3 - 2 Polonia Jaszowice -
events.png 23 - 05.05.2013 17:00 Puma Pietrzykowice 1 - 3 Dolpasz Skokowa -
events.png 24 - 11.05.2013 15:00 Dąb Dobroszyce 5 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 24 - 11.05.2013 16:00 Piast Żerniki Wrocław 2 - 1 Polonia Środa Śląska -
24 - 11.05.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 0 - 0 Sokół Marcinkowice -
events.png 24 - 11.05.2013 17:00 Bór Oborniki Śląskie 2 - 3 KS Łozina -
events.png 24 - 11.05.2013 17:00 KP Brzeg Dolny 4 - 0 Polonia Wrocław -
events.png 24 - 12.05.2013 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 2 - 0 Wiwa Goszcz -
events.png 24 - 12.05.2013 17:00 Dolpasz Skokowa 4 - 0 Orzeł Sadowice
events.png 24 - 12.05.2013 17:00 Polonia Jaszowice 1 - 3 LKS Stary Śleszów -
25 - 18.05.2013 15:00 Polonia Wrocław 0 - 3 Czarni Jelcz-Laskowice -
25 - 18.05.2013 15:00 Wiwa Goszcz 1 - 1 Strzelinianka Strzelin -
25 - 18.05.2013 16:00 Sokół Marcinkowice 1 - 1 Dolpasz Skokowa -
25 - 18.05.2013 17:00 KP Brzeg Dolny 5 - 0 Bór Oborniki Śląskie -
events.png 25 - 18.05.2013 17:00 Orzeł Sadowice 6 - 2 Dąb Dobroszyce
25 - 18.05.2013 17:00 Puma Pietrzykowice 0 - 3 Polonia Jaszowice -
25 - 18.05.2013 17:00 LKS Stary Śleszów 6 - 0 Piast Żerniki Wrocław -
25 - 19.05.2013 17:00 Polonia Środa Śląska 2 - 1 KS Łozina -
26 - 25.05.2013 16:00 Sokół Marcinkowice 3 - 1 Dąb Dobroszyce -
26 - 25.05.2013 17:00 Piast Żerniki Wrocław 5 - 1 Puma Pietrzykowice -
26 - 25.05.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 1 - 1 Polonia Wrocław -
26 - 26.05.2013 16:00 Bór Oborniki Śląskie 2 - 1 Polonia Środa Śląska -
26 - 26.05.2013 17:00 KS Łozina 0 - 5 LKS Stary Śleszów -
events.png 26 - 26.05.2013 17:00 Polonia Jaszowice 0 - 1 Orzeł Sadowice
26 - 26.05.2013 17:00 Dolpasz Skokowa 0 - 2 Wiwa Goszcz -
26 - 26.05.2013 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 6 KP Brzeg Dolny -
27 - 01.06.2013 15:00 Polonia Wrocław 3 - 2 Dolpasz Skokowa -
27 - 01.06.2013 15:00 Wiwa Goszcz 3 - 0 Dąb Dobroszyce -
events.png 27 - 02.06.2013 11:00 Orzeł Sadowice 4 - 2 Piast Żerniki Wrocław
27 - 02.06.2013 11:00 LKS Stary Śleszów 3 - 0 Polonia Środa Śląska -
27 - 02.06.2013 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 0 - 1 Bór Oborniki Śląskie -
27 - 02.06.2013 17:00 KP Brzeg Dolny 7 - 3 Strzelinianka Strzelin -
27 - 02.06.2013 17:00 Sokół Marcinkowice 1 - 1 Polonia Jaszowice -
27 - 02.06.2013 17:00 Puma Pietrzykowice 0 - 1 KS Łozina -
28 - 09.06.2013 17:00 Bór Oborniki Śląskie 1 - 2 LKS Stary Śleszów -
28 - 09.06.2013 17:00 Polonia Środa Śląska 0 - 1 Puma Pietrzykowice -
events.png 28 - 09.06.2013 17:00 KS Łozina 1 - 1 Orzeł Sadowice -
28 - 09.06.2013 17:00 Piast Żerniki Wrocław 0 - 3 Sokół Marcinkowice -
28 - 09.06.2013 17:00 Polonia Jaszowice 0 - 0 Wiwa Goszcz -
28 - 09.06.2013 17:00 Dąb Dobroszyce 4 - 1 Polonia Wrocław -
28 - 09.06.2013 17:00 Dolpasz Skokowa 3 - 3 KP Brzeg Dolny -
28 - 09.06.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 0 - 0 Czarni Jelcz-Laskowice -
29 - 16.06.2013 17:00 Strzelinianka Strzelin 3 - 0 Bór Oborniki Śląskie -
29 - 16.06.2013 17:00 Czarni Jelcz-Laskowice 6 - 1 Dolpasz Skokowa -
29 - 16.06.2013 17:00 KP Brzeg Dolny 1 - 1 Dąb Dobroszyce -
29 - 16.06.2013 17:00 Polonia Wrocław 0 - 2 Polonia Jaszowice -
29 - 16.06.2013 17:00 Wiwa Goszcz 0 - 1 Piast Żerniki Wrocław -
29 - 16.06.2013 17:00 Sokół Marcinkowice 1 - 0 KS Łozina -
29 - 16.06.2013 17:00 Orzeł Sadowice 2 - 3 Polonia Środa Śląska -
29 - 16.06.2013 17:00 Puma Pietrzykowice 0 - 7 LKS Stary Śleszów -
30 - 23.06.2013 17:00 Bór Oborniki Śląskie 7 - 0 Puma Pietrzykowice -
30 - 23.06.2013 17:00 LKS Stary Śleszów 3 - 0 Orzeł Sadowice -
30 - 23.06.2013 17:00 Polonia Środa Śląska 1 - 0 Sokół Marcinkowice -
30 - 23.06.2013 17:00 KS Łozina 4 - 5 Wiwa Goszcz -
30 - 23.06.2013 17:00 Piast Żerniki Wrocław 2 - 2 Polonia Wrocław -
30 - 23.06.2013 17:00 Polonia Jaszowice 1 - 2 KP Brzeg Dolny -
30 - 23.06.2013 17:00 Dąb Dobroszyce 0 - 1 Czarni Jelcz-Laskowice -
30 - 23.06.2013 17:00 Dolpasz Skokowa 6 - 1 Strzelinianka Strzelin -


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 Orzeł 14 33
2 Mechanik 14 33
3 GKS Mirków Długołęka 14 31
4 GKS Kobierzyce 14 27
5 Zachód 14 27
6 Bierutów 14 21
7 Kolektyw 14 20
8 Polonia Środa Śląska 14 19
9 Jelcz-Laskowice 14 19
10 Żórawina 14 18
11 Energetyk 14 16
12 Strzelinianka Strzelin 14 15
13 Orzeł Sadowice 14 13
14 Wratislavia Wrocław 13 8
15 Brzeg Dolny 13 0

Wyniki kolejki

NO ITEMS