Aktualności

Developed by JoomVision.com

A klasa III grupa w której zagra drużyna Orła Sadowice  

Znamy już naszych rywali z którymi zmierzymy się w A klasie walce o awans do Klasy Okręgowej . W składzie grupy III A klasy w której występować będzie drużyna Orła Sadowice, znalazło się...

Więcej

23 urodziny Arkadiusza Targoniego

23 urodziny Arkadiusza Targoniego  

W dniu dzisiejszym 12 lipca  swoje 23 urodziny świętuje pomocnik Orła Sadowice Arkadiusz Targoni Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny, Zarządu Orła Sadowice oraz wszystkich...

Więcej

Letnia przerwa dobiega końca - Już za tydzień pierwszy trening Orła Sadowice

Letnia przerwa dobiega końca - Już za tydzień pierwszy trening Orła Sadowice  

Letnia przerwa kończy się małymi krokami i już za tydzień 19 lipca ( czwartek ) o godzinie 18:30 w Sadowicach odbędzie się pierwszy trening podopiecznych trenera Alana Reszki. Przed nowym sezonem...

Więcej

Kapitan Orła Sadowice Adam Ratajczak zawarł związek Małżeński  z Dorotą Orman

Kapitan Orła Sadowice Adam Ratajczak zawarł związek Małżeński z Dorotą Orman 

W dniu dzisiejszym 30 czerwca o godzinie 15:30 w Kościele Świętego Józefa w Lesznie kapitan drużyny Orła Sadowice Adam Ratajczak zawarł związek Małżeński z Dorotą Orman. W dniu dzisiejszego...

Więcej

W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem

W ostatniej kolejce Klasy Okręgowej doznajemy porażki z Zachodem  

ORZEŁ SADOWICE - ZACHÓD SOBÓTKA  1 - 2 ( 1 - 0 ) Bramki: 1-0 - Adam Ratajczak - 28 min 1-1 - Piotr Użałowicz - 70 min 1-2 - Dawid Pałys - 84 min

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2010/2011
Terminarz dla KLASA OKRĘGOWA 2010/2011

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat
1 14.08.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Sokół Wielka Lipa0 - 1
1 14.08.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Polonia Jaszowice0 - 0
1 14.08.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 8
1 14.08.2010 15:00 h Widawa Bierutów - KP Brzeg Dolny0 - 2
1 14.08.2010 15:00 h MKP Wołów - Sokół Smolec0 - 0
1 14.08.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - KS Łozina0 - 0
1 14.08.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Foto-Higiena Gać0 - 2
1 14.08.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Barycz Milicz3 - 0
2 21.08.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Polonia Środa Śląska0 - 3
2 21.08.2010 15:00 h KS Łozina - Parasol Wrocław3 - 1
2 21.08.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - MKP Wołów0 - 2
2 21.08.2010 15:00 h Sokół Smolec - Widawa Bierutów6 - 0
2 21.08.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - Sokół Marcinkowice2 - 1
2 21.08.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - WKP Odra Wrocław2 - 1
2 21.08.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - Orzeł Sadowice0 - 1
2 21.08.2010 15:00 h Barycz Milicz - Sokół Wielka Lipa2 - 2
3 25.08.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 0
3 25.08.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Polonia Jaszowice3 - 1
3 25.08.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - Sokół Smolec3 - 2
3 25.08.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - KP Brzeg Dolny2 - 1
3 25.08.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Foto-Higiena Gać1 - 2
3 25.08.2010 15:00 h MKP Wołów - KS Łozina1 - 1
3 25.08.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Wiwa Goszcz3 - 0
3 25.08.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Barycz Milicz4 - 2
4 28.08.2010 15:00 h Barycz Milicz - Polonia Jaszowice0 - 0
4 28.08.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - MKP Wołów1 - 5
4 28.08.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Parasol Wrocław2 - 2
4 28.08.2010 15:00 h KS Łozina - Widawa Bierutów1 - 0
4 28.08.2010 15:00 h Sokół Smolec - WKP Odra Wrocław3 - 2
4 28.08.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - Sokół Marcinkowice2 - 0
4 28.08.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Sokół Wielka Lipa1 - 0
4 28.08.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - Orzeł Sadowice0 - 1
5 04.09.2010 15:00 h MKP Wołów - Polonia Środa Śląska2 - 0
5 04.09.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Barycz Milicz1 - 1
5 04.09.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 2
5 04.09.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - KP Brzeg Dolny1 - 0
5 04.09.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Sokół Smolec4 - 1
5 04.09.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Foto-Higiena Gać0 - 1
5 04.09.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - KS Łozina2 - 1
5 04.09.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Wiwa Goszcz1 - 3
6 11.09.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - Orzeł Sadowice1 - 1
6 11.09.2010 15:00 h Sokół Smolec - Sokół Wielka Lipa1 - 4
6 11.09.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - Polonia Jaszowice3 - 0
6 11.09.2010 15:00 h Barycz Milicz - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 1
6 11.09.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Widawa Bierutów1 - 1
6 11.09.2010 15:00 h Parasol Wrocław - MKP Wołów0 - 3
6 11.09.2010 15:00 h KS Łozina - WKP Odra Wrocław2 - 4
6 11.09.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Sokół Marcinkowice3 - 2
7 18.09.2010 15:00 h Barycz Milicz - MKP Wołów0 - 2
7 18.09.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - KP Brzeg Dolny1 - 1
7 18.09.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - Sokół Smolec1 - 2
7 18.09.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Wiwa Goszcz0 - 1
7 18.09.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Foto-Higiena Gać0 - 1
7 18.09.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - KS Łozina4 - 2
7 18.09.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Parasol Wrocław3 - 0
7 18.09.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - Polonia Środa Śląska2 - 1
8 25.09.2010 15:00 h Sokół Smolec - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 5
8 25.09.2010 15:00 h Barycz Milicz - KP Brzeg Dolny0 - 1
8 25.09.2010 15:00 h MKP Wołów - Widawa Bierutów4 - 1
8 25.09.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Sokół Marcinkowice3 - 1
8 25.09.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - WKP Odra Wrocław0 - 0
8 25.09.2010 15:00 h KS Łozina - Sokół Wielka Lipa0 - 1
8 25.09.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Orzeł Sadowice1 - 0
8 25.09.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - Polonia Jaszowice5 - 0
9 02.10.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Polonia Środa Śląska2 - 0
9 02.10.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Parasol Wrocław1 - 2
9 02.10.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - MKP Wołów1 - 3
9 02.10.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Barycz Milicz2 - 0
9 02.10.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - Sokół Smolec0 - 0
9 02.10.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Foto-Higiena Gać0 - 0
9 02.10.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - KS Łozina1 - 1
9 02.10.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Wiwa Goszcz1 - 0
10 09.10.2010 15:00 h Barycz Milicz - Sokół Smolec1 - 1
10 09.10.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - KP Brzeg Dolny2 - 0
10 09.10.2010 15:00 h KS Łozina - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 1
10 09.10.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Polonia Jaszowice3 - 2
10 09.10.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Sokół Wielka Lipa1 - 1
10 09.10.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Orzeł Sadowice0 - 1
10 09.10.2010 15:00 h MKP Wołów - WKP Odra Wrocław1 - 0
10 09.10.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Sokół Marcinkowice3 - 0
11 16.10.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - Barycz Milicz2 - 1
11 16.10.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Widawa Bierutów2 - 1
11 16.10.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - MKP Wołów1 - 0
11 16.10.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Parasol Wrocław5 - 1
11 16.10.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - Polonia Środa Śląska0 - 0
11 16.10.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Wiwa Goszcz4 - 0
11 16.10.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - KS Łozina2 - 0
11 16.10.2010 15:00 h Sokół Smolec - Foto-Higiena Gać0 - 4
12 23.10.2010 15:00 h Barycz Milicz - Foto-Higiena Gać1 - 2
12 23.10.2010 15:00 h KS Łozina - Sokół Smolec0 - 1
12 23.10.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - KP Brzeg Dolny2 - 1
12 23.10.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 3
12 23.10.2010 15:00 h Parasol Wrocław - Polonia Jaszowice0 - 2
12 23.10.2010 15:00 h MKP Wołów - Sokół Wielka Lipa0 - 0
12 23.10.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Orzeł Sadowice4 - 2
12 23.10.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - WKP Odra Wrocław0 - 1
13 30.10.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Barycz Milicz3 - 0
13 30.10.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Sokół Marcinkowice3 - 1
13 30.10.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Widawa Bierutów1 - 2
13 30.10.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - MKP Wołów1 - 1
13 30.10.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Parasol Wrocław3 - 1
13 30.10.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - Polonia Środa Śląska3 - 0
13 30.10.2010 15:00 h Sokół Smolec - Wiwa Goszcz2 - 1
13 30.10.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - KS Łozina2 - 0
14 06.11.2010 15:00 h Barycz Milicz - KS Łozina1 - 2
14 06.11.2010 15:00 h Wiwa Goszcz - Foto-Higiena Gać1 - 0
14 06.11.2010 15:00 h Polonia Środa Śląska - Sokół Smolec2 - 2
14 06.11.2010 15:00 h Parasol Wrocław - KP Brzeg Dolny0 - 2
14 06.11.2010 15:00 h MKP Wołów - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 3
14 06.11.2010 15:00 h Widawa Bierutów - Polonia Jaszowice3 - 0
14 06.11.2010 15:00 h Sokół Marcinkowice - Sokół Wielka Lipa0 - 3
14 06.11.2010 15:00 h WKP Odra Wrocław - Orzeł Sadowice1 - 1
15 13.11.2010 15:00 h Orzeł Sadowice - Barycz Milicz3 - 1
15 13.11.2010 15:00 h Sokół Wielka Lipa - WKP Odra Wrocław2 - 1
15 13.11.2010 15:00 h Polonia Jaszowice - Sokół Marcinkowice3 - 0
15 13.11.2010 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Widawa Bierutów2 - 1
15 13.11.2010 15:00 h KP Brzeg Dolny - MKP Wołów1 - 2
15 13.11.2010 15:00 h Sokół Smolec - Parasol Wrocław6 - 0
15 13.11.2010 15:00 h Foto-Higiena Gać - Polonia Środa Śląska2 - 1
15 13.11.2010 15:00 h KS Łozina - Wiwa Goszcz2 - 0
16 12.03.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Orzeł Sadowice2 - 0
16 12.03.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - WKP Odra Wrocław4 - 1
16 12.03.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Sokół Marcinkowice1 - 2
16 12.03.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Widawa Bierutów1 - 0
16 12.03.2011 15:00 h Sokół Smolec - MKP Wołów1 - 1
16 12.03.2011 15:00 h KS Łozina - Polonia Środa Śląska1 - 2
16 12.03.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Parasol Wrocław7 - 0
16 12.03.2011 15:00 h Barycz Milicz - Wiwa Goszcz1 - 3
17 19.03.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - Wiwa Goszcz2 - 0
17 19.03.2011 15:00 h Parasol Wrocław - KS Łozina1 - 1
17 19.03.2011 15:00 h MKP Wołów - Foto-Higiena Gać3 - 7
17 19.03.2011 15:00 h Widawa Bierutów - Sokół Smolec3 - 0
17 19.03.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - KP Brzeg Dolny0 - 1
17 19.03.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 1
17 19.03.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - Polonia Jaszowice4 - 2
17 19.03.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Barycz Milicz3 - 0
18 26.03.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Orzeł Sadowice1 - 0
18 26.03.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - Sokół Wielka Lipa0 - 1
18 26.03.2011 15:00 h Sokół Smolec - Sokół Marcinkowice0 - 0
18 26.03.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - WKP Odra Wrocław4 - 0
18 26.03.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Widawa Bierutów0 - 1
18 26.03.2011 15:00 h KS Łozina - MKP Wołów0 - 1
18 26.03.2011 15:00 h Wiwa Goszcz - Parasol Wrocław5 - 2
18 26.03.2011 15:00 h Barycz Milicz - Polonia Środa Śląska1 - 3
19 02.04.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - Barycz Milicz7 - 0
19 02.04.2011 15:00 h MKP Wołów - Wiwa Goszcz0 - 2
19 02.04.2011 15:00 h Parasol Wrocław - Polonia Środa Śląska1 - 2
19 02.04.2011 15:00 h Widawa Bierutów - KS Łozina1 - 1
19 02.04.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - Sokół Smolec1 - 0
19 02.04.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - Foto-Higiena Gać1 - 3
19 02.04.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Czarni Jelcz-Laskowice4 - 2
19 02.04.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - KP Brzeg Dolny0 - 3
20 09.04.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - MKP Wołów4 - 1
20 09.04.2011 15:00 h Barycz Milicz - Parasol Wrocław3 - 1
20 09.04.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Polonia Jaszowice3 - 1
20 09.04.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Sokół Wielka Lipa3 - 0
20 09.04.2011 15:00 h Sokół Smolec - Orzeł Sadowice0 - 5
20 09.04.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - WKP Odra Wrocław2 - 0
20 09.04.2011 15:00 h KS Łozina - Sokół Marcinkowice3 - 0
20 09.04.2011 15:00 h Wiwa Goszcz - Widawa Bierutów2 - 0
21 16.04.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - Foto-Higiena Gać1 - 3
21 16.04.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Sokół Smolec1 - 4
21 16.04.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - KP Brzeg Dolny1 - 0
21 16.04.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Barycz Milicz5 - 0
21 16.04.2011 15:00 h Widawa Bierutów - Polonia Środa Śląska1 - 1
21 16.04.2011 15:00 h MKP Wołów - Parasol Wrocław1 - 0
21 16.04.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - KS Łozina0 - 0
21 16.04.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - Wiwa Goszcz1 - 1
22 22.04.2011 15:00 h MKP Wołów - Barycz Milicz1 - 0
22 22.04.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Czarni Jelcz-Laskowice3 - 1
22 22.04.2011 15:00 h Sokół Smolec - Polonia Jaszowice0 - 3
22 22.04.2011 15:00 h Wiwa Goszcz - WKP Odra Wrocław1 - 2
22 22.04.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Sokół Wielka Lipa1 - 0
22 22.04.2011 15:00 h KS Łozina - Orzeł Sadowice4 - 1
22 22.04.2011 15:00 h Parasol Wrocław - Widawa Bierutów0 - 0
22 22.04.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - Sokół Marcinkowice1 - 3
23 30.04.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Sokół Smolec3 - 1
23 30.04.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Barycz Milicz5 - 0
23 30.04.2011 15:00 h Widawa Bierutów - MKP Wołów1 - 1
23 30.04.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - Parasol Wrocław2 - 0
23 30.04.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - Polonia Środa Śląska0 - 2
23 30.04.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - KS Łozina2 - 0
23 30.04.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - Wiwa Goszcz2 - 1
23 30.04.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - Foto-Higiena Gać1 - 1
24 07.05.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - Orzeł Sadowice3 - 2
24 07.05.2011 15:00 h Parasol Wrocław - WKP Odra Wrocław0 - 1
24 07.05.2011 15:00 h MKP Wołów - Sokół Marcinkowice1 - 0
24 07.05.2011 15:00 h Barycz Milicz - Widawa Bierutów1 - 2
24 07.05.2011 15:00 h Sokół Smolec - KP Brzeg Dolny0 - 4
24 07.05.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 0
24 07.05.2011 15:00 h KS Łozina - Polonia Jaszowice2 - 1
24 07.05.2011 15:00 h Wiwa Goszcz - Sokół Wielka Lipa0 - 2
25 14.05.2011 15:00 h Sokół Smolec - Barycz Milicz2 - 0
25 14.05.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Foto-Higiena Gać2 - 0
25 14.05.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - KS Łozina5 - 0
25 14.05.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - Wiwa Goszcz0 - 2
25 14.05.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - Polonia Środa Śląska0 - 0
25 14.05.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - Parasol Wrocław2 - 0
25 14.05.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - MKP Wołów0 - 1
25 14.05.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - Widawa Bierutów2 - 0
26 21.05.2011 15:00 h Barycz Milicz - Sokół Marcinkowice1 - 2
26 21.05.2011 15:00 h Widawa Bierutów - WKP Odra Wrocław2 - 1
26 21.05.2011 15:00 h MKP Wołów - Orzeł Sadowice1 - 1
26 21.05.2011 15:00 h Parasol Wrocław - Sokół Wielka Lipa1 - 4
26 21.05.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - Polonia Jaszowice1 - 2
26 21.05.2011 15:00 h Wiwa Goszcz - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 3
26 21.05.2011 15:00 h KS Łozina - KP Brzeg Dolny0 - 4
26 21.05.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Sokół Smolec2 - 0
27 25.05.2011 15:00 h Foto-Higiena Gać - Barycz Milicz6 - 0
27 25.05.2011 15:00 h Sokół Smolec - KS Łozina0 - 1
27 25.05.2011 15:00 h KP Brzeg Dolny - Wiwa Goszcz2 - 1
27 25.05.2011 15:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Polonia Środa Śląska4 - 1
27 25.05.2011 15:00 h Polonia Jaszowice - Parasol Wrocław0 - 1
27 25.05.2011 15:00 h Sokół Wielka Lipa - MKP Wołów4 - 1
27 25.05.2011 15:00 h Orzeł Sadowice - Widawa Bierutów2 - 2
27 25.05.2011 15:00 h WKP Odra Wrocław - Sokół Marcinkowice1 - 2
28 28.05.2011 15:00 h Barycz Milicz - WKP Odra Wrocław1 - 1
28 28.05.2011 15:00 h Sokół Marcinkowice - Orzeł Sadowice2 - 0
28 28.05.2011 15:00 h Widawa Bierutów - Sokół Wielka Lipa1 - 2
28 28.05.2011 15:00 h MKP Wołów - Polonia Jaszowice3 - 5
28 28.05.2011 15:00 h Parasol Wrocław - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 2
28 28.05.2011 15:00 h Polonia Środa Śląska - KP Brzeg Dolny2 - 1
28 28.05.2011 15:00 h Wiwa Goszcz