Aktualności

Developed by JoomVision.com
Trzeci sparing Orła wygrany

Trzeci sparing Orła wygrany  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE  2-6 W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Alana Reszki pokonali w trzecim sparingu Błękitnych Gniechowice 6-2 po bramkach Kamil Baś- 3 x , Alan Reszka, Ignacy...

Więcej

Trzeci sparing Orła wygrany

Trzeci sparing Orła wygrany  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE 2-6 W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Alana Reszki pokonali w trzecim sparingu Błękitnych Gniechowice 6-2 po bramkach Kamil Baś- 3 x , Alan...

Więcej

Gniechowice kolejnym rywalem sparingowym Orła

Gniechowice kolejnym rywalem sparingowym Orła  

BŁĘKITNI GNIECHOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym we Wrocławiu na Niskich Łąkach o godzinie 17:00 drużyna Orła Sadowice podejmie w trzecim sparingu w tym okresie przygotowawczym do...

Więcej

29 urodziny Grzegorza Nowaka

29 urodziny Grzegorza Nowaka 

W dniu dzisiejszym 13 Lutego  swoje 29 urodziny świętuje ,, NOWY '' Grzegorz Nowak pomocnik Orła Sadowice. Z okazji dzisiejszych urodzin Grzegorzowi w imieniu całej drużyny i zarządu Orła oraz...

Więcej

Wysoka wygrana w derbowym sparingu

Wysoka wygrana w derbowym sparingu  

  Orzeł Sadowice - KS Ambrozja Bogdaszowice  5 - 0 ( 1 - 0 ) W dniu dzisiejszy w Siechnicach drużyna Orła Sadowice pokonała w derbowym KS Ambrozje Bogdaszowice 5-0 po bramkach 1-0 - Kamil...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2009/2010
Terminarz dla KLASA OKRĘGOWA 2009/2010

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat
1 15.08.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - Strzelinianka Strzelin0 - 5
1 15.08.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Foto-Higiena Gać1 - 1
1 15.08.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - KP Brzeg Dolny1 - 6
1 15.08.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Sokół Wielka Lipa4 - 0
1 15.08.2009 16:00 h Piast Żmigród - WKP Odra Wrocław1 - 0
1 15.08.2009 16:00 h KS Łozina - Świteź Wiązów4 - 1
1 15.08.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - Orzeł Sadowice1 - 1
1 15.08.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Barycz Milicz0 - 5
2 22.08.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Barycz Milicz4 - 1
2 22.08.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - LKS Stary Śleszów4 - 2
2 22.08.2009 16:00 h Świteź Wiązów - Sokół Wielka Lipa0 - 1
2 22.08.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - KS Łozina1 - 1
2 22.08.2009 16:00 h Sokół Smolec - Piast Żmigród2 - 3
2 22.08.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 0
2 22.08.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Błysk Kuźniczysko3 - 0
2 22.08.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - Włókniarz Wrocław3 - 0
3 29.08.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Strzelinianka Strzelin0 - 5
3 29.08.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - Polonia Jaszowice0 - 6
3 29.08.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Foto-Higiena Gać1 - 6
3 29.08.2009 16:00 h Piast Żmigród - KP Brzeg Dolny0 - 0
3 29.08.2009 16:00 h KS Łozina - Sokół Smolec1 - 0
3 29.08.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - WKP Odra Wrocław3 - 0
3 29.08.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Świteź Wiązów3 - 5
3 29.08.2009 16:00 h Barycz Milicz - Orzeł Sadowice1 - 0
4 02.09.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Orzeł Sadowice4 - 0
4 02.09.2009 16:00 h Świteź Wiązów - Barycz Milicz1 - 0
4 02.09.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - LKS Stary Śleszów0 - 0
4 02.09.2009 16:00 h Sokół Smolec - Sokół Wielka Lipa4 - 3
4 02.09.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - KS Łozina1 - 0
4 02.09.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród1 - 4
4 02.09.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 3
4 02.09.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Błysk Kuźniczysko1 - 1
5 05.09.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - Strzelinianka Strzelin0 - 9
5 05.09.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Włókniarz Wrocław3 - 0
5 05.09.2009 16:00 h Piast Żmigród - Polonia Jaszowice5 - 0
5 05.09.2009 16:00 h KS Łozina - Foto-Higiena Gać1 - 1
5 05.09.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - KP Brzeg Dolny0 - 3
5 05.09.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Sokół Smolec4 - 4
5 05.09.2009 16:00 h Barycz Milicz - WKP Odra Wrocław0 - 0
5 05.09.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - Świteź Wiązów4 - 2
6 12.09.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Świteź Wiązów1 - 0
6 12.09.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - Orzeł Sadowice3 - 0
6 12.09.2009 16:00 h Sokół Smolec - Barycz Milicz1 - 0
6 12.09.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - LKS Stary Śleszów3 - 0
6 12.09.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Sokół Wielka Lipa1 - 0
6 12.09.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - KS Łozina1 - 2
6 12.09.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Piast Żmigród0 - 2
6 12.09.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 5
7 19.09.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Strzelinianka Strzelin1 - 3
7 19.09.2009 16:00 h Piast Żmigród - Błysk Kuźniczysko4 - 1
7 19.09.2009 16:00 h KS Łozina - Włókniarz Wrocław3 - 0
7 19.09.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - Polonia Jaszowice0 - 0
7 19.09.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Foto-Higiena Gać0 - 3
7 19.09.2009 16:00 h Barycz Milicz - KP Brzeg Dolny2 - 1
7 19.09.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - Sokół Smolec3 - 1
7 19.09.2009 16:00 h Świteź Wiązów - WKP Odra Wrocław1 - 2
8 26.09.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - WKP Odra Wrocław2 - 0
8 26.09.2009 16:00 h Sokół Smolec - Świteź Wiązów3 - 2
8 26.09.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - Orzeł Sadowice2 - 4
8 26.09.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Barycz Milicz2 - 1
8 26.09.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - LKS Stary Śleszów2 - 1
8 26.09.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Sokół Wielka Lipa2 - 4
8 26.09.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - KS Łozina2 - 1
8 26.09.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Piast Żmigród0 - 2
9 03.10.2009 16:00 h Piast Żmigród - Strzelinianka Strzelin1 - 0
9 03.10.2009 16:00 h KS Łozina - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 1
9 03.10.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - Błysk Kuźniczysko6 - 0
9 03.10.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Włókniarz Wrocław2 - 1
9 03.10.2009 16:00 h Barycz Milicz - Polonia Jaszowice0 - 2
9 03.10.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - Foto-Higiena Gać1 - 2
9 03.10.2009 16:00 h Świteź Wiązów - KP Brzeg Dolny0 - 4
9 03.10.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - Sokół Smolec2 - 1
10 10.10.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Sokół Smolec3 - 1
10 10.10.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - WKP Odra Wrocław3 - 1
10 10.10.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Świteź Wiązów2 - 2
10 10.10.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - Orzeł Sadowice3 - 1
10 10.10.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Barycz Milicz1 - 2
10 10.10.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - LKS Stary Śleszów0 - 2
10 10.10.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Sokół Wielka Lipa3 - 1
10 10.10.2009 16:00 h Piast Żmigród - KS Łozina1 - 0
11 17.10.2009 16:00 h KS Łozina - Strzelinianka Strzelin0 - 1
11 17.10.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - Piast Żmigród4 - 3
11 17.10.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 4
11 17.10.2009 16:00 h Barycz Milicz - Błysk Kuźniczysko1 - 1
11 17.10.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - Włókniarz Wrocław3 - 0
11 17.10.2009 16:00 h Świteź Wiązów - Polonia Jaszowice1 - 2
11 17.10.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - Foto-Higiena Gać1 - 2
11 17.10.2009 16:00 h Sokół Smolec - KP Brzeg Dolny0 - 3
12 24.10.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - KP Brzeg Dolny1 - 1
12 24.10.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Sokół Smolec0 - 0
12 24.10.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - WKP Odra Wrocław2 - 0
12 24.10.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Świteź Wiązów0 - 3
12 24.10.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - Orzeł Sadowice1 - 3
12 24.10.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Barycz Milicz2 - 0
12 24.10.2009 16:00 h Piast Żmigród - LKS Stary Śleszów2 - 1
12 24.10.2009 16:00 h KS Łozina - Sokół Wielka Lipa0 - 3
13 31.10.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - Strzelinianka Strzelin1 - 1
13 31.10.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - KS Łozina0 - 6
13 31.10.2009 16:00 h Barycz Milicz - Piast Żmigród0 - 1
13 31.10.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 3
13 31.10.2009 16:00 h Świteź Wiązów - Błysk Kuźniczysko4 - 3
13 31.10.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - Włókniarz Wrocław3 - 0
13 31.10.2009 16:00 h Sokół Smolec - Polonia Jaszowice1 - 0
13 31.10.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - Foto-Higiena Gać3 - 1
14 07.11.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Foto-Higiena Gać3 - 0
14 07.11.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - KP Brzeg Dolny1 - 3
14 07.11.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Sokół Smolec1 - 4
14 07.11.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - WKP Odra Wrocław1 - 3
14 07.11.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Świteź Wiązów2 - 3
14 07.11.2009 16:00 h Piast Żmigród - Orzeł Sadowice3 - 2
14 07.11.2009 16:00 h KS Łozina - Barycz Milicz0 - 0
14 07.11.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - LKS Stary Śleszów1 - 0
15 14.11.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Strzelinianka Strzelin2 - 3
15 14.11.2009 16:00 h Barycz Milicz - Sokół Wielka Lipa5 - 1
15 14.11.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - KS Łozina4 - 1
15 14.11.2009 16:00 h Świteź Wiązów - Piast Żmigród1 - 2
15 14.11.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 11
15 14.11.2009 16:00 h Sokół Smolec - Błysk Kuźniczysko2 - 2
15 14.11.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - Włókniarz Wrocław3 - 0
15 14.11.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Polonia Jaszowice3 - 2


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Tabela

# Team M PKT
1 Orzeł 14 33
2 Mechanik 14 33
3 GKS Mirków Długołęka 14 31
4 GKS Kobierzyce 14 27
5 Zachód 14 27
6 Bierutów 14 21
7 Kolektyw 14 20
8 Polonia Środa Śląska 14 19
9 Jelcz-Laskowice 14 19
10 Żórawina 14 18
11 Energetyk 14 16
12 Strzelinianka Strzelin 14 15
13 Orzeł Sadowice 14 13
14 Wratislavia Wrocław 13 8
15 Brzeg Dolny 13 0

Wyniki kolejki

NO ITEMS