Aktualności

Developed by JoomVision.com
31 urodziny Wojciecha Ciołka

31 urodziny Wojciecha Ciołka 

W dniu dzisiejszy 21 marca w pierwszym dniu wiosny swoje 31 urodziny świętuje powracający do drużyny Orła SADOWICE pomocnik naszej drużyny Wojtek Ciolek Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu...

Więcej

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO - pomóżmy w zbiórce  

WÓZEK DLA WIKTORII POBIEGŁO Drodzy przyjaciele, znajomi i rodzinko zbieramy na wózek inwalidzki dla Wiktorii. Niestety stary jest już za mały. Koszt wózka to 12.500 zł. -NFZ dofinansowuje 3000...

Więcej

29 urodziny trenera Alana Reszki

29 urodziny trenera Alana Reszki 

29 lat temu 21 lutego urodził się grający trener Orła Sadowice Alan Reszka, który dzisiaj świętuje swoje 29 urodziny . Z okazji dzisiejszych urodzin w imieniu całej drużyny i Zarządu Orła...

Więcej

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice

Pierwszy sparing - Porażka Orła z Sokołem Marcinkowice  

SOKÓŁ II MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE  4 - 1 ( 1 - 1 ) W dniu dzisiejszym lepszą drużyną w pierwszy sparingu Orła z Sokołem okazała się ekipa z Marcinkowic która pokonała Orła 4-1. Jedyną...

Więcej

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice

Pierwszy Sparing Orła z Sokołem II Marcinkowice  

SOKÓŁ MARCINKOWICE - ORZEŁ SADOWICE W dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 podopieczni trenera Alana Reszki zmierzą się w pierwszym sparingu który rozegrają w Siechnicach z Sokołem II Marcinkowice...

Więcej

Pre 1 2 3 4 5 Next

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kąty Wrocławskie wspiera nasz klub

 

PIZZERIA ROBERTO

PIZZERIA ROBERTO

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

KLASA OKRĘGOWA 2009/2010
Terminarz dla KLASA OKRĘGOWA 2009/2010

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat
1 15.08.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - Strzelinianka Strzelin0 - 5
1 15.08.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Foto-Higiena Gać1 - 1
1 15.08.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - KP Brzeg Dolny1 - 6
1 15.08.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Sokół Wielka Lipa4 - 0
1 15.08.2009 16:00 h Piast Żmigród - WKP Odra Wrocław1 - 0
1 15.08.2009 16:00 h KS Łozina - Świteź Wiązów4 - 1
1 15.08.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - Orzeł Sadowice1 - 1
1 15.08.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Barycz Milicz0 - 5
2 22.08.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Barycz Milicz4 - 1
2 22.08.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - LKS Stary Śleszów4 - 2
2 22.08.2009 16:00 h Świteź Wiązów - Sokół Wielka Lipa0 - 1
2 22.08.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - KS Łozina1 - 1
2 22.08.2009 16:00 h Sokół Smolec - Piast Żmigród2 - 3
2 22.08.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 0
2 22.08.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Błysk Kuźniczysko3 - 0
2 22.08.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - Włókniarz Wrocław3 - 0
3 29.08.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Strzelinianka Strzelin0 - 5
3 29.08.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - Polonia Jaszowice0 - 6
3 29.08.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Foto-Higiena Gać1 - 6
3 29.08.2009 16:00 h Piast Żmigród - KP Brzeg Dolny0 - 0
3 29.08.2009 16:00 h KS Łozina - Sokół Smolec1 - 0
3 29.08.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - WKP Odra Wrocław3 - 0
3 29.08.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Świteź Wiązów3 - 5
3 29.08.2009 16:00 h Barycz Milicz - Orzeł Sadowice1 - 0
4 02.09.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Orzeł Sadowice4 - 0
4 02.09.2009 16:00 h Świteź Wiązów - Barycz Milicz1 - 0
4 02.09.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - LKS Stary Śleszów0 - 0
4 02.09.2009 16:00 h Sokół Smolec - Sokół Wielka Lipa4 - 3
4 02.09.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - KS Łozina1 - 0
4 02.09.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród1 - 4
4 02.09.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 3
4 02.09.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Błysk Kuźniczysko1 - 1
5 05.09.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - Strzelinianka Strzelin0 - 9
5 05.09.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Włókniarz Wrocław3 - 0
5 05.09.2009 16:00 h Piast Żmigród - Polonia Jaszowice5 - 0
5 05.09.2009 16:00 h KS Łozina - Foto-Higiena Gać1 - 1
5 05.09.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - KP Brzeg Dolny0 - 3
5 05.09.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Sokół Smolec4 - 4
5 05.09.2009 16:00 h Barycz Milicz - WKP Odra Wrocław0 - 0
5 05.09.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - Świteź Wiązów4 - 2
6 12.09.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Świteź Wiązów1 - 0
6 12.09.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - Orzeł Sadowice3 - 0
6 12.09.2009 16:00 h Sokół Smolec - Barycz Milicz1 - 0
6 12.09.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - LKS Stary Śleszów3 - 0
6 12.09.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Sokół Wielka Lipa1 - 0
6 12.09.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - KS Łozina1 - 2
6 12.09.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Piast Żmigród0 - 2
6 12.09.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - Czarni Jelcz-Laskowice2 - 5
7 19.09.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Strzelinianka Strzelin1 - 3
7 19.09.2009 16:00 h Piast Żmigród - Błysk Kuźniczysko4 - 1
7 19.09.2009 16:00 h KS Łozina - Włókniarz Wrocław3 - 0
7 19.09.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - Polonia Jaszowice0 - 0
7 19.09.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Foto-Higiena Gać0 - 3
7 19.09.2009 16:00 h Barycz Milicz - KP Brzeg Dolny2 - 1
7 19.09.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - Sokół Smolec3 - 1
7 19.09.2009 16:00 h Świteź Wiązów - WKP Odra Wrocław1 - 2
8 26.09.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - WKP Odra Wrocław2 - 0
8 26.09.2009 16:00 h Sokół Smolec - Świteź Wiązów3 - 2
8 26.09.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - Orzeł Sadowice2 - 4
8 26.09.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Barycz Milicz2 - 1
8 26.09.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - LKS Stary Śleszów2 - 1
8 26.09.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Sokół Wielka Lipa2 - 4
8 26.09.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - KS Łozina2 - 1
8 26.09.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Piast Żmigród0 - 2
9 03.10.2009 16:00 h Piast Żmigród - Strzelinianka Strzelin1 - 0
9 03.10.2009 16:00 h KS Łozina - Czarni Jelcz-Laskowice1 - 1
9 03.10.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - Błysk Kuźniczysko6 - 0
9 03.10.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Włókniarz Wrocław2 - 1
9 03.10.2009 16:00 h Barycz Milicz - Polonia Jaszowice0 - 2
9 03.10.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - Foto-Higiena Gać1 - 2
9 03.10.2009 16:00 h Świteź Wiązów - KP Brzeg Dolny0 - 4
9 03.10.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - Sokół Smolec2 - 1
10 10.10.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Sokół Smolec3 - 1
10 10.10.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - WKP Odra Wrocław3 - 1
10 10.10.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Świteź Wiązów2 - 2
10 10.10.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - Orzeł Sadowice3 - 1
10 10.10.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Barycz Milicz1 - 2
10 10.10.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - LKS Stary Śleszów0 - 2
10 10.10.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Sokół Wielka Lipa3 - 1
10 10.10.2009 16:00 h Piast Żmigród - KS Łozina1 - 0
11 17.10.2009 16:00 h KS Łozina - Strzelinianka Strzelin0 - 1
11 17.10.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - Piast Żmigród4 - 3
11 17.10.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 4
11 17.10.2009 16:00 h Barycz Milicz - Błysk Kuźniczysko1 - 1
11 17.10.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - Włókniarz Wrocław3 - 0
11 17.10.2009 16:00 h Świteź Wiązów - Polonia Jaszowice1 - 2
11 17.10.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - Foto-Higiena Gać1 - 2
11 17.10.2009 16:00 h Sokół Smolec - KP Brzeg Dolny0 - 3
12 24.10.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - KP Brzeg Dolny1 - 1
12 24.10.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Sokół Smolec0 - 0
12 24.10.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - WKP Odra Wrocław2 - 0
12 24.10.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Świteź Wiązów0 - 3
12 24.10.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - Orzeł Sadowice1 - 3
12 24.10.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Barycz Milicz2 - 0
12 24.10.2009 16:00 h Piast Żmigród - LKS Stary Śleszów2 - 1
12 24.10.2009 16:00 h KS Łozina - Sokół Wielka Lipa0 - 3
13 31.10.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - Strzelinianka Strzelin1 - 1
13 31.10.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - KS Łozina0 - 6
13 31.10.2009 16:00 h Barycz Milicz - Piast Żmigród0 - 1
13 31.10.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 3
13 31.10.2009 16:00 h Świteź Wiązów - Błysk Kuźniczysko4 - 3
13 31.10.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - Włókniarz Wrocław3 - 0
13 31.10.2009 16:00 h Sokół Smolec - Polonia Jaszowice1 - 0
13 31.10.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - Foto-Higiena Gać3 - 1
14 07.11.2009 16:00 h Strzelinianka Strzelin - Foto-Higiena Gać3 - 0
14 07.11.2009 16:00 h Polonia Jaszowice - KP Brzeg Dolny1 - 3
14 07.11.2009 16:00 h Włókniarz Wrocław - Sokół Smolec1 - 4
14 07.11.2009 16:00 h Błysk Kuźniczysko - WKP Odra Wrocław1 - 3
14 07.11.2009 16:00 h Czarni Jelcz-Laskowice - Świteź Wiązów2 - 3
14 07.11.2009 16:00 h Piast Żmigród - Orzeł Sadowice3 - 2
14 07.11.2009 16:00 h KS Łozina - Barycz Milicz0 - 0
14 07.11.2009 16:00 h Sokół Wielka Lipa - LKS Stary Śleszów1 - 0
15 14.11.2009 16:00 h LKS Stary Śleszów - Strzelinianka Strzelin2 - 3
15 14.11.2009 16:00 h Barycz Milicz - Sokół Wielka Lipa5 - 1
15 14.11.2009 16:00 h Orzeł Sadowice - KS Łozina4 - 1
15 14.11.2009 16:00 h Świteź Wiązów - Piast Żmigród1 - 2
15 14.11.2009 16:00 h WKP Odra Wrocław - Czarni Jelcz-Laskowice0 - 11
15 14.11.2009 16:00 h Sokół Smolec - Błysk Kuźniczysko2 - 2
15 14.11.2009 16:00 h KP Brzeg Dolny - Włókniarz Wrocław3 - 0
15 14.11.2009 16:00 h Foto-Higiena Gać - Polonia Jaszowice3 - 2


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Następny mecz

Wyniki kolejki

NO ITEMS